En iyi bebek şampuanı hangisi?

En iyi bebek şampuanı ve bebek deterjanı hangisi siz hangisini kullanıyorsunuz. Yeni doğan için en uygun hangisi
Yeni doğan bebeğe şampuan kullanmayın derim ben amerıkada oturuyorum burda herkes 3 aya kadar kesınlıkle birsey sürmüyorlar bebeklerine,ince bir el bezi gibi havlu gibi bez parçası ile bebeklerini silme gibi heryerlerini siliyorlar islatıyorlar ben birkez şahit oldum öğrenmek adına çok doğru buldum cildi için bu gerekliymiş genede siz bilirsiniz en doğal ürün varmıdır bilemem,fazla olarak kalan anne sütlerini bebeklerine vermiyorlar suratlarına sürüyorlar yada bebeklerının vücutlarında bırsey çıkınca oralara sürüyorlar ben bebeğim olursa sanırım bunlardan gördüklerimi uygulayacağım hem de masrafsız ve en saf en sağlıklı haliyle büyütmeye çalışıyorlar

Daha önceden en çok guvendıgım marka hep alman ürünleri olmuştur onlarda bebek sağlığına çok dıkkat eden markalar üretiyorlar

Nasıl anlıcam bilmiyorum. Yüzündeki sivilce gibi şeyler neyden oluyor anlamıyorum dalindendir diye komili ye geçtim sebamed geçmeyi düşünüyorum onların yaptığına da emin değilim sağlıkocağına götürdüm krem verdi
Hala sütünüz varsa sürün geçer gördüm şahit oldum

Şampuan ben mustela almıştım 9 aylık bebeğim, hala bitmedi. Mustela %98 doğal içerik, %100 olan markalar da var. Deterjan dalan çok kullandım, şimdi roxy de kullanıyorum o da dalan ın sanırım.

Heaven On Earth kullaniyorum.Bir saglik durumundan dolayi hergun banyo yaptirmam gerekiyor.Hergun şampuanlamama ragmen kuruluk dokuntu vs yapmadi ,en iyisi midir bilmem ama ben cok memnun

En iyi bebek şampuanı ve bebek deterjanı hangisi siz hangisini kullanıyorsunuz. Yeni doğan için en uygun hangisi
Yenidoğan iken mustela avokadolu olan şampuanı kullandım , sonra Ecowell devam ettim şimdi ise Pureseed kullanıyorum. Genel olarak hepsinden memnunum.

Deterjan olarak unibaby, bazen ebebek baby me kullanıyorum.

🌸

Ben iki cocugumdada Dalin kulandim açıkcasi içeriği temiz bitkisel olan markalarada güvenmiyorum Dalin le bir sorun yaşamadık ki çocuklarım alerjik bir bünyeye sahip deterjan olarakta 1 yaşa kadar beyaz sabunla yıkadım elde sonra da normal çamaşır makinesinde devam

Dalan'ın sabun deterjanını kullanıyordum ama granül deterjanların ekstra durulama da yapılsa partikül bıraktığını öğrenince Unibaby'nin sıvı deterjanına geçtim. Yumuşatıcı gözüne de beyaz sirke koyuyorum. Şampuan olarak da doğduğundan beri Ecowell kullanıyorum.

Merhaba ben bebeğimin çamaşırları için roxy kullanıyorum uygun fiyatlı temiz ürün eritip döküyorum şampuan dalin. Kullanıyorum bişey olmadı kızıma şimdiye kadar mustelayı öneriyorlar

İlk doğduğunda oğlum mustela aldım. Konak yaptı. Şimdi Dalin şampuan. Deterjan için Baby me kullanıyordum ama değiştirdim şimdi siveno deterjan aldım. Çok kirli olunca çamaşır sodası ve sirke kullanıyorum. Bu arada bebek için değil kendimiz için. Astım olduğum için çoğu şey alerji yapıyor bana.

İlk doğduğunda oğlum mustela aldım. Konak yaptı. Şimdi Dalin şampuan. Deterjan için Baby me kullanıyordum ama değiştirdim şimdi siveno deterjan aldım. Çok kirli olunca çamaşır sodası ve sirke kullanıyorum. Bu arada bebek için değil kendimiz için. Astım olduğum için çoğu şey alerji yapıyor bana.
Bu arada kendim de dalin kullanıyorum 😁

Kızlar merhaba birşey danışacağım siveno biberon emzik deterjanı aldım. Geçen gün herşeyi hazır edeyim ddm biberonları emzikleri göğüs pompalarını sivenoyla yıkadım herşey yağlı yağlı kaldı sonra tekrar yıkayıp kaynattım asla çıkmıyor herşey yağlı bunu kullanıp yaşayanlar var mı neden böyle oldu acaba

Mustelanın ürünlerini kullanıyorum. Büyüğüme de aynı ürünleri kullanıyorum. Ciltlerine iyi geliyor.

X