En iyi bebek şampuanı hangisi?

Dalin ve uni baby hangisi indirime girdiyse bebek bakım ürünlerinde bu ikisini kullandım hep. Ekstradan çamaşır deterjanı olarak Dalan Roxy Bahar cicekleri kullanıyordum. Leke cikarmada çok etkili değildi.

Bebeğim doğduğunda siveno'nun deterjanını almıştım. Özellikle beyazları çok güzel temizliyor. Artık evdeki tüm kıyafetlerimizi siveno ile yıkıyorum.
Bioderma'nın sampuanindan memnun kalmadım. Dalin'den çok memnunum 🙂

En iyi bebek şampuanı ve bebek deterjanı hangisi siz hangisini kullanıyorsunuz. Yeni doğan için en uygun hangisi
Ister en ucuzu ister en pahalisi emin olun cok bisey farketmiyor bebek sampuanlarinin geneli zaten ayni formullere sahip bebege zarar vermeyecek kimyasallardan uretiliyor ben mustela sebamed dalin Johnson's Baby hidroten bir cok marka kullandim 😅 pek de bisey farketmedim koku disinda

Ister en ucuzu ister en pahalisi emin olun cok bisey farketmiyor bebek sampuanlarinin geneli zaten ayni formullere sahip bebege zarar vermeyecek kimyasallardan uretiliyor ben mustela sebamed dalin Johnson's Baby hidroten bir cok marka kullandim 😅 pek de bisey farketmedim koku disinda
Bende pek bişey farkedemiyorum hala aynı bebeğimin yüzü Dalin ve komili kullandım şuan sebamed kullanıyorum aynı 😅 ya ben anlamıyorum

Bebeğim doğduğunda siveno'nun deterjanını almıştım. Özellikle beyazları çok güzel temizliyor. Artık evdeki tüm kıyafetlerimizi siveno ile yıkıyorum.
Bioderma'nın sampuanindan memnun kalmadım. Dalin'den çok memnunum 🙂
Sanki dalin bize iyi gelmedi gibi bilemiyorum bende sebamed e geçtim

Merhaba ben bebeğimin çamaşırları için roxy kullanıyorum uygun fiyatlı temiz ürün eritip döküyorum şampuan dalin. Kullanıyorum bişey olmadı kızıma şimdiye kadar mustelayı öneriyorlar
Bende Roxy dalan almayı düşündüm de onlar kokulu ilkte kokusuz kullanmak daha iyi gibi duru granül sabun kullanıyorum deterjan olarak

Çamaşırda extra durulama yaparsanız deterjan kalıntıları daha güzel temizlenir.

En iyi bebek şampuanı ve bebek deterjanı hangisi siz hangisini kullanıyorsunuz. Yeni doğan için en uygun hangisi

Nasıl anlıcam bilmiyorum. Yüzündeki sivilce gibi şeyler neyden oluyor anlamıyorum dalindendir diye komili ye geçtim sebamed geçmeyi düşünüyorum onların yaptığına da emin değilim sağlıkocağına götürdüm krem verdi
Üni baby yada Dalin bidr dalan marka vardı deterjan

Şampuan dalin kullanıyordum alerjik egzama çıkınca yeşilmarka diye doğal içerikli hem vücut hem saç şampuanı var ona geçtik yaklaşık 2.5 yaşındayız memnunuz
Deterjan önce dalin aldım sonra baby me derken lekeler çıkmayınca bizim bingo deterjan ile devam 😂

Dalinden asla vazgeçmedim..Vazgeçmiyoruz...Bende onunla yıkanmışım..Çocuklarımda 🐣🐤🐥

İncia kullanıyorum. Mustela kullandım ve bebeğimde baya kuruluk ciltte benek benek yapılar oluşmuştu ama şuan yokk

Dermatolog arkadaşım mustela önerdi. Saçını ve vücudunu onunla yıkıyorum. Egzamaları da geçti çok şükür 4yaşına giricek hala bunu kullanıyoruz. Bebek deterjanı olarak siveno kullandık yenidoğduğunda ama malesef bütçe olarak bana uymadığı için ve pek yetiştremediiim için bizimkilerle normal deterjanla yıkadım sonrasında

Dermatolog arkadaşım mustela önerdi. Saçını ve vücudunu onunla yıkıyorum. Egzamaları da geçti çok şükür 4yaşına giricek hala bunu kullanıyoruz. Bebek deterjanı olarak siveno kullandık yenidoğduğunda ama malesef bütçe olarak bana uymadığı için ve pek yetiştremediiim için bizimkilerle normal deterjanla yıkadım sonrasında
Mustela temız ıcerı degıl ama. Nasıl onerdi bılmem
İçerik okuyucuları takipte kalın

X