Erken hamilelik belirtisinde ishal olaniniz varmi kizlarrr

_cimcime_

Ya Fettâh Ya Rezzâk
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2007
898
4
arkadaşlar erken hamilelik belirtisinde ishal durumuyla karşılaşan hamile bayanlar varmı aranızda? cevaplarınız için şimdiden çok teşekkürler.a.s.

canlarım bu ilk korunmadıgımız ay çok çalıştık bebek istiyoruz kasıklarımda agrım var belimde çok agrıyor,sanki kasıklarım (özellikle sag tarafım) seyriyo gibi bir degişik tam tarif edemiyorum her zaman olmuyo ara sıra oluyo rahmimin sanki aşagı düşücek:sm_confused: arkadaşlar yani karın kısmın bir tuhaf sıkıntılı hııı bide baş dönmesi var daha adetime 8 gün var bu şikateyler bayadır var üzerimde bugünde ishal durumuna geçti benimkiler şaşkınım valla:1shok: aslında çok kaptırmıyorum kendimi bu belirtiler çıktıkça araştırasım geliyo bakıyorum onlarda denk geliyo.aranızda bu ishalle karşılaşan varmı?ne olur bana dua edin kızlar ben herkez için hergün ediyorum.hepimize allahım o günleri göstersin hepinizi öpüyorum Şeniz

Son düzenleme:
bende bebiş istiyorum adetimde 7 gün geçti bendede ishal durumu var ama nedenini bilmiyorum cnm acaba bendekide belirtilerle ilgisi varmıdır :uhm:adet ağrım çoktu gelicek gibii bi sürekli tuvaletteyim bişey yok hep geliyor sanıyorum ama yok :KK43: inş. hamileyimdir öyleyse en kısa zamanda öğreneyimm istiyorum değilsemde zaten adetim gelsin 10 gün bile kesilmeden gelse razıyım çünküa ağrı oluyorr göğüslerim patlıycak gibi hiç dokunulmuyorr gelicekse gelsn yaaa :çok üzgünüm:

merhaba arkadaslar aranıza yenı katılıyorum benımde boyle sıkayetlerım var onun ıcın sızı 2 gundur tek tek ınceliyor okuyorum ıns hepinizin istedigi hayırlısı ile olur

asyacım inşallah hamilesindir tatlım 7 gün geçmiş ama bence hamişsin kan testi yaptır hemen benim ne akıntım var ne gögüslerimde bir şişlik agrı ama bakalım az kaldı canım umarım bebiş vardır eger hamileysen allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin canım benim.

bende bebiş istiyorum adetimde 7 gün geçti bendede ishal durumu var ama nedenini bilmiyorum cnm acaba bendekide belirtilerle ilgisi varmıdır :uhm:adet ağrım çoktu gelicek gibii bi sürekli tuvaletteyim bişey yok hep geliyor sanıyorum ama yok :KK43: inş. hamileyimdir öyleyse en kısa zamanda öğreneyimm istiyorum değilsemde zaten adetim gelsin 10 gün bile kesilmeden gelse razıyım çünküa ağrı oluyorr göğüslerim patlıycak gibi hiç dokunulmuyorr gelicekse gelsn yaaa :çok üzgünüm:

kızlar allah gönlünüze göre versin ben 6 sene sonunda bebişime kavuşucam siz inşallah bu kadar beklemezsiniz...:Saruboceq:
asya neden test yapmıyosun?????

merhaba arkadaslar aranıza yenı katılıyorum benımde boyle sıkayetlerım var onun ıcın sızı 2 gundur tek tek ınceliyor okuyorum ıns hepinizin istedigi hayırlısı ile olur

TUANAMirzacım hoşgeldin öncelikle.canım senin adetinde gecikme oldumu benim gibi erken belirti olabilir düşüncesindemisin?

slm arkadaslar benım belim sırtım kasıgım cok agrıyor ve asırı akıntım var son adetim ise temmuz 22 ama 2 gun gordum normalde 5,6 gun olurdum acaba hamılemıyım dıyorum bılgısı olan var mı ayrıca evde yapılan testlerde negatıve cıktı

sağol cnm inş. dediğin gibi vardır böyle adet ağrım olunca o koca 0 değeri görmemek için kan testi yaptırmadım adet gelicek gibi bi ağrı ayaklarıma kadar iniyor bazen cinsel organın üzerinde oluyor o ağrı sonra kesiliyorr han derler ya stres yapınca gelmiyormuş aksine stres yapmadım hep adetim gelicek dedim testimde 2. çizgi çok silikti o şekil olmasına rağmen hep yok dedm adetim gelicek dedm ben kendimi hamileliğe değil adete hazıladım hatta eşimde hiç üstelemiyor sorun yapmıyor hayırlısı diyor çok rahat davrandık ama böyle adet 1 haftadır gelmeyince şimdi bebek varmıdır acaba diyoruzz benim biraz daha beklememi eşim istedi çünkü sürekli yakındım adet ağrım var diye oda demek gelicek bekle bakalım dedi bekliyozz canlarım ama daha fazlada beklemem artık herhalde en kısa zamanda kan testi yaptırırım dua edin canlarım ne olur burdaki hamiş olan annelerr:çok üzgünüm:güzelim sürekli kendimi anlattım kusura bakmayasın inş. sennde dilediğin gibi olurr beklemek çok zor cnm Allah en kısa zamanda yaşatsın bu duyguyu...

evet ama dedigim gbi iste süpheleniyorum ama yanlızım kımseye bısı anlatamıyorum esımde asırı ıstedıgı ıcın belli edemıyorum süphelerimi hüsrana ugramaması ıcın

sağol cnm inş. dediğin gibi vardır böyle adet ağrım olunca o koca 0 değeri görmemek için kan testi yaptırmadım adet gelicek gibi bi ağrı ayaklarıma kadar iniyor bazen cinsel organın üzerinde oluyor o ağrı sonra kesiliyorr han derler ya stres yapınca gelmiyormuş aksine stres yapmadım hep adetim gelicek dedim testimde 2. çizgi çok silikti o şekil olmasına rağmen hep yok dedm adetim gelicek dedm ben kendimi hamileliğe değil adete hazıladım hatta eşimde hiç üstelemiyor sorun yapmıyor hayırlısı diyor çok rahat davrandık ama böyle adet 1 haftadır gelmeyince şimdi bebek varmıdır acaba diyoruzz benim biraz daha beklememi eşim istedi çünkü sürekli yakındım adet ağrım var diye oda demek gelicek bekle bakalım dedi bekliyozz canlarım ama daha fazlada beklemem artık herhalde en kısa zamanda kan testi yaptırırım dua edin canlarım ne olur burdaki hamiş olan annelerr:çok üzgünüm:güzelim sürekli kendimi anlattım kusura bakmayasın inş. sennde dilediğin gibi olurr beklemek çok zor cnm Allah en kısa zamanda yaşatsın bu duyguyu...

ıns guzel haberler getirirsin bize dua edicem senin icin

merhaba sabırlı melo amin inşallah bizede bebek verir allahım sen bebegine kavuşmuşsum ama biz o kadar beklemeyelim yaaa :KK43: ama herşey allahtan kendine ve bebişine ii bak canım.

arkadaslar burda bugun yenıyım hepınızın yazını aynı anda okuyabılırmıyım nasıl oluyor bu bılgı verırsenız sevınırım

sabırlı melo senin belirtilerin nelerdi gebelikten önceki günlerinde ishal olmuşmuydun benim gögüslerim agrımıyo akıntımda yok ama diyer şikayetlerim fazla var nedendir bilmiyorum ama daha önce olmazdı hatırlıyorum.biraz yazabilirmisin canım belirtilerini.

sabırlı melo senin belirtilerin nelerdi gebelikten önceki günlerinde ishal olmuşmuydun benim gögüslerim agrımıyo akıntımda yok ama diyer şikayetlerim fazla var nedendir bilmiyorum ama daha önce olmazdı hatırlıyorum.biraz yazabilirmisin canım belirtilerini.

benım goguslerımden sut gelıyor neden olur bılenınız var mı acaba

X