Erken hamilelik belirtisinde ishal olaniniz varmi kizlarrr

kardeşimde de aynısı olmuşdu gögüsten süt gelmesi prolaktin hormonuyla alakalıbir durum bence hemen hormonlarını kontrol ettir kan tahlili yaptır. hamileyken hemde en başlarında süt gelmesi olmaz

ama tabi kişiden kişye degişiyo olabilir inşallah hamilesindir ve buda belirtisidir

Canım göğüsten süt gelmesi prolaktin(süt) hormonunun artmasıyla ilgili sanırım hamile kalmayı zorlaştırıbilir hatta kist oluşmasına da sebep olabilir .Benim doktor söylemişti.Bi doktora git bence Allah korusun umarım bir şey çıkmaz.Rabbim hepimize sağlıklı evlatlar versin inşallah....

kesinlikle arkadaşlara katılıyorum prolaktin hormonunun yüksek oluşundan kaynaklanıyor sizin düşüncenizin aksine göğüsten süt gelince hamilelik dahada zor olabiliyormuş o yüzden hiç geciktirmeden adetinin 3.günü hormon tahlili yaptırmalısın :KK66:

valla kızlar ishal olmak hamilelik belirtisi sayılamaz, çünkü nedendir bilemiyorum ama ben adet olacağım zaman ishal oluyorum, çok garip ama her ay bu böyle

ayrıca arkadaşlarımında dediği gibi prolaktin hormonu yüksek olunca göğüslerden süt salgılarmış,
benimde yüksekti ve doktorum ilk " göğsünden süt geliyormu" diye sordu, ama gelmiyordu benden
bilginize, inşallah hamile kalırsınız en kısa zamnada tabii bizlerde :))

valla kızlar ishal olmak hamilelik belirtisi sayılamaz, çünkü nedendir bilemiyorum ama ben adet olacağım zaman ishal oluyorum, çok garip ama her ay bu böyle

ayrıca arkadaşlarımında dediği gibi prolaktin hormonu yüksek olunca göğüslerden süt salgılarmış,
benimde yüksekti ve doktorum ilk " göğsünden süt geliyormu" diye sordu, ama gelmiyordu benden
bilginize, inşallah hamile kalırsınız en kısa zamnada tabii bizlerde :))

bende sadece bende oluyo sanıyodum adetken ishal olma durumusırnaşık şey

bende de olmuştu ishal durumu ben havalara ve yediklerime bağlıyodum adetim gecikti öylesine bi test yapayım dedeim ve hamile olduğumu öğrendim

arkadaslar hic biriniz hic birimiz yanliz degiliz bu durumda .. yaklasik adet goren her 100 kadinda 85 i bu durumla karsilasir . ishal demiyelim buna . ishal gunde 6-7 kere tuvalet ihtiyaci duymak tir. buna allahin rahatlatma hediyesi diyelim. cunki adetliyken bagirsak bos olursa adet agrisi daha az hissedilir.sanslisiniz yani..hihoyyyt

ya gerçekten ishal hamilelik belirtisi olabilirmi.varmı başka arkadaşlardan belirtisi ishal olan acaba.fisfisfis

evvet ishal hamilelik belirtisi ola bilir ve ben de ilk haftalarda yşadım bu durumu.Hem de bitince yine olucak 1 kaç kez olucak bu ishal bende de olmusdu.

adetime daha 2 hafta var kızlar ve ben ishalim kuru kuruya karın agrısı falan yok :44:

ıns guzel haberler getirirsin bize dua edicem senin icin

merhabalar bende aranıza yeni katıldım benimde karnımda gerginlik var midem bulanıyor 5 gündür kasıklarımda sızlıyor ama adetimede daha 10 gün var 10 aydır bi umutla bekliyorum ama hep olmuyor adet agrısımıdır ki yine.cevaplarsanız sevinirim.

konu 2008 de acılmıs.Eee ne oldu bebişlere kavustunuz mu ardan 4 sene gecmiş :)

Son düzenleme:
ya gerçekten ishal hamilelik belirtisi olabilirmi.varmı başka arkadaşlardan belirtisi ishal olan acaba.fisfisfis

Hamileliğin erken döneminde hormonal değişiklikler sindirim sisteminin yavaşlamasına neden olabilir. Bu kabızlığa neden olabilir. Prenatal vitaminler de içerdikleri demir bu sorun için ekleyebilir. Diyet için daha fazla lif eklemek ve ekstra sıvı içmek bu konuda yardımcı olacaktır. Bazı kadınlar ise tam tersi sorunu ishal göreceksiniz – Bu nadir bir erken gebelik belirtisi olmasına rağmen. Hormonlar bazen farklı olsa kadınları etkiler. Çoğu kadın erken gebelik sırasında kabızlık sorunları var olsa da, bazılarında bunun yerine ishal olacaktır.:emir_bebek:

arkadaşlar bende 3 aydır adet grmüyorum doktorum duphaston adında bir ilaç verdi,ilacın btmesine 2 gün var ama bende kasık ağrıları bel ağrıları başladı bugünde isal oldum acaba bunlar hamilelik belrtisi mi yoksa adet mi olucam bilemedim ya :KK43: Allah hepimizin gnlüne göre versin

Eski post ama ben yinede yazım diğer okuyacak bacılar için âdet olmam gereken gün âdet olmadım Ogün bir ishal bir mide bulantısı anlatamam megersem hamileymisim

X