Eşim boşanmak istiyor

Gidene dur denilmez ama hayatınızı garantiye alın. Yok öyle iki çocuk yapıp özgür olmak istiyorum demek. Madem özgür olmak istiyor bedel ödeyecek. Sağlam bir tazminat ve nafaka ile çocukları alıp boşanın. Yaşayacak ev ve nafaka da talep edin. Çocuklar siz de kalırsa özel sektörde çalışmakta zorlanırsınız bir yaştan sonra.

Merhaba 15 yaşında cahillik edip evlendim. Şimdi 28 yaşındayım. 12 yıllık evliyim, 2 tane kız çocuğum var 11 ve 8 yaşlarında. Eşim varlıklı mutlu sayılır bir evliliğimiz vardı. 3 yıl önce aldattığı için boşanmanın eşiğinden döndük. Ve şimdi hiç bir sebep yokken eşim boşanmak istiyor. Rahat olmak istiyormuş. Motor ve araba tutkunu. Yeni motor aldı ve ondan sonra boşanmak istedi. Bu gün avukatı aradı. Hiç bir şey bilmiyorum. Ananemle büyüdüm annem hasta. Kimsem yok. Nasıl yaparım ne olur bilmiyorum. Buraya yazmak istedim fikir ve cesaret istiyorum sizden.
Çocukların velayetini de alıp öyle bosansin,hey Allah'ım.Rahatlik neymiş görsün.
Corabina kadar alın

Konuşmaya çalıştım kaç kere ama konuşmuyor avukatın bidirsin bu iş bitti bu evlilik bitti diyor sadece
O işler öyle olmuyor. Bitti demeyle bitseydi her şey ohoooo. Üçe beşe kanıp imzayı atmayın. Uzatabildiğiniz kadar uzatın, madem bitsin istiyor bedeli sağlam ödeyecek. O 2.kadın da bekle bekle kaç gün bekleyecek elbet çıkaracak kafasını bi yerden, aramızdan çekil demeye gelecek. O zaman siz açarsınız asıl davayı.

Emniyet güçleri biliyor hanımefendi ben şuna 15 değil 28 yaşındayım yıllar geçti üstünden Herşey kabullenildi
Çocuğun cinsel istismarında zamanaşımına uğramıyor emniyet biliyor olsaydı 15 yaşındaki çocuğu istismar eden o adam cezaevinde olurdu yalan söylediğiniz çok net

İyide adam gözden çıkarmış elde tutmak lazım niye başkası hayrını görsün ki ? 2 çocukla şu saatten sonra başkasını mj alsın hayatına? kendi kaç yıllık kocası varken
Siz normal değilsiniz cidden. Adam istemiyor. Bu şekilde davranarak adamın aleni bir şekilde aldatmasına yol açar. Ne diye hayatını heba etsin? Daha 28 yaşında. Alsın haklarını önüne baksın.

Nikah kıyılması çocuğun cinsel istismarını suç olmaktan çıkarmaz yalnız
Hanımefendi erkek de 16 yaşındaymış. Olağanüstü durum sebebiyle evlenebiliyorlar ama doğru değil tabii, kanun izin veriyor maalesef. İstismar her türlü sayılıyor etik olarak bence ama suç konusunda emin değilim

Son düzenleme:
Nakit paran var mı kanka bence adam tutup fitilarini cektir diğer kadınla. Adama da arayıp söylersin sevgilin evli oldugunu biliyor mu, ya pamuk eller cebe ya o kıza ve ailesine birer telefon diye😁😁Bence genç bir kızi bekarım diye kandıriyor bu it, o yüzden foyam ortaya çıkmasın diye acele ediyor. Ya para ya boşanmam köpek gibi sürurum diceksin o da getirip paraları sayacak o kadar.

Resmi olarak evlenmeleri mümkün değil. İki ergen ilişki yaşarken hamilelik olunca aileler imam nikahı kıydı muhtemelen. Yaşları büyüyünce de resmi nikah kıymışlardır.
Anne baba imzasıyla da oluyor. Hamilelik varsa mahkemede bişey yapmaz

Hanımefendi erkek de 16 yaşındaymış. Olağanüstü durum sebebiyle evlenebiliyorlar ama doğru değil tabii, kanun izin veriyor maalesef. İstismar her türlü sayılıyor etik olarak bence ama suç konusunda emin değilim
16 yaşından küçük bir çocuğun cinsel ilişkide rızasından söz edilemez her türlü tecavüz olarak kabul edilir
16 yaşında mahkemeler evlilik izni verebilir okey ama bu tecavüze uğramış bir çocuk için söz konusu olamaz, 16 yaşında hamile kalmışsa karşı taraftan şikayetçi değilse rıza varsa o zaman mahkemede izin veriyor
Mahkeme çocuğun küçük olduğu durumlarda direk olayı savcılığa ihbar eder zaten
Konu sahibi net yalan söylüyor

Son düzenleme:
16 yaşından küçük bir çocuğun cinsel ilişkide rızasından söz edilemez her türlü tecavüz olarak kabul edilir
16 yaşında mahkemeler evlilik izni verebilir okey ama bu tecavüze uğramış bir çocuk için söz konusu olamaz, 16 yaşında hamile kalmışsa karşı taraftan şikayetçi değilse rıza varsa o zaman mahkemede izin veriyor
Mahkeme çocuğun küçük olduğu durumlarda direk olayı savcılığa ihbar eder zaten
Konu sahibi net yalan söylüyor
Keske su konuya bi avukat arkadasimiz gelse. Konu sahibi kandiriliyor olabilir.

X