Eşimin evlenmeden önce hayat kadınıyla 17 yaşlardayken cinsel ilişkiye girdiğini öğrendim

Neden rahatsız oldunuz? Yani paralı ilişki yaşadığı için mi, size ben bakirim dedi de bakir mi çıkmadı

Millet niye gülücük atmış bu mesaja anlayamadım, ben de fuhuş yapmış biriyle evlenmezdim. Parayla bir kadın bedeni satın almak kadar mide bulandırıcı bir şey daha yok sanırsam, böyle bir iş yapmış birindne iğrenmek gayet normal. Bayıl Ferihalık bir durum yok yani, konu sahibes, baştan sona haklı, iğrenç bir durum.
Onun derdi bu degil. Aldatilmak

Burada tek sorun ne bılıyo musunuz
6 yıl once yasadıgı bıseyı bır erkek arkadasıyla neden ŞUAN muhabbet konusu edıyor!!!

Iste burada sorun var

Millet niye gülücük atmış bu mesaja anlayamadım, ben de fuhuş yapmış biriyle evlenmezdim. Parayla bir kadın bedeni satın almak kadar mide bulandırıcı bir şey daha yok sanırsam, böyle bir iş yapmış birindne iğrenmek gayet normal. Bayıl Ferihalık bir durum yok yani, konu sahibes, baştan sona haklı, iğrenç bir durum.

Diğerlerinin öyleleriyle evlenme hayali kuruyorlar herhalde ne gülünç yazık kafanıza bunu normalleştiriyorsunuz

Onun derdi bu degil. Aldatilmak

Aldatılmak, kandırılmak da var tabi, konu sahibesi muhafazakar bir insan ve muhafazakar evliliklerde 2 taraf da bakir insan bekliyor. Konu sahibesi bakire olmasaydı bu adam o nikahı yapar mıydı, hiç sanmam, üstüne adını o....uya çıkartırdı . Adam hem bakir değil yalan söylemiş, hem fuhuş yapmış. Ben dindar değilim, hatta din hiç sevmem ama konu sahibesinin böyle bir hassasiyeti varsa da gayet anlıyorum. Forumda muhafazakar insanları horlamak da moda oldu, bu bu kızın hayat biçimi adam da bariz yalan söylemiş. Kendi bakire olan kadın gayet bakir erkek de isteyebilir ancak gayet normal bir durum.

Aldatılmak, kandırılmak da var tabi, konu sahibesi muhafazakar bir insan ve muhafazakar evliliklerde 2 taraf da bakir insan bekliyor. Konu sahibesi bakire olmasaydı bu adam o nikahı yapar mıydı, hiç sanmam, üstüne adını o....uya çıkartırdı . Adam hem bakir değil yalan söylemiş, hem fuhuş yapmış. Ben dindar değilim, hatta din hiç sevmem ama konu sahibesinin böyle bir hassasiyeti varsa da gayet anlıyorum. Forumda muhafazakar insanları horlamak da moda oldu, bu bu kızın hayat biçimi adam da bariz yalan söylemiş. Kendi bakire olan kadın gayet bakir erkek de isteyebilir ancak gayet normal bir durum.
Ben onun aldatilmaktan kastinin bu oldugunu hic sanmiyorum. Yalan soyledi anlamjnda soylemiyor bunu. Neyse

Diğerlerinin öyleleriyle evlenme hayali kuruyorlar herhalde ne gülünç yazık kafanıza bunu normalleştiriyorsunuz
Boşan desek boşanacak mısınız? Adam zaman makinesine binip o ilk kadınla yatma işini iptal edemeyeceğine göre?

Biz sana burada fikir veriyoruz normalleştirdiğimiz bir şey yok.

21 yaşında okuyup kariyer sahibi olmak yerine evlenip bu tür şeyleri kafaya takan sizsiniz. Evlenmeden önce sorup araştırsaydınız da şimdi ağlamasaydınız o zaman!

Ay bizim hayalimizse senin gerçeğin olmusssss asıl sana yazık 😂
napcan Sımdı? 'öyleleriyle' dedıgın senin kocan oldu
Cocuklarına da baba olacak öylesi! 😂😂😂

Sen 6yıl önceki ilişkisini bırakta. 21 yaşında görüncü usulü evlediğin için bence yazık değilmi ya 21 yaşında evlenmek ne? Ne acelen vardı ?

Yaa düşünsene senden önce başkasıyla olmuş senden önce başka bedene dokunmuş ne kadar iğrenç gelmiyor mu

Diyelim ki boşandınız başka biriyle evlenmezsiniz o zaman ayy başkası dokunmuş iğrenç deyip dokunmazsınız :)

21 yaşınıza göre fazla ahkam kesiyorsunuz insanlar hakkında üniversite okudunuz mu ??

Boşan desek boşanacak mısınız? Adam zaman makinesine binip o ilk kadınla yatma işini iptal edemeyeceğine göre?
21(YİRMİBİR) yaşında ailesi tarafından görücü usulu evlendirilen genç bir kızın boşanacağını asla düşünmüyorum. Kendisi boşanmak istese ailesi müsaade etmez bence.

Konu sahibinin haklı olduğu tek nokta; eşinin esc bir kadın ile birlikte olması ve buna tepki vermesi. Daha birbirlerini doğru dürüst tanımadan, sevg,tutku,aşk yaşamadan evlenmişler. Bunu öğrendiğinde ilk düşüneceği şey HASTALIK iken kızcağız hala ''benden önce nasıl başkasına dokunur'' kafasında.

Cinsel yolla bulaşan hastalıklarda hangi doktora gideceğini bile bilmeyen biri ve cinsellik hakkında/korunmak hakkında bile bir bilgisi olduğunu asla düşünmüyorum.

Yargılamak istemiyorum dedikçe yargılıyorum kendime kızmaya basladım...

Diyelim ki boşandınız başka biriyle evlenmezsiniz o zaman ayy başkası dokunmuş iğrenç deyip dokunmazsınız :)

21 yaşınıza göre fazla ahkam kesiyorsunuz insanlar hakkında üniversite okudunuz mu ??
Konu sahibinin üniversite okuduğunu asla düşünmüyorum. Reşit olur olmaz ailesi tarafından görücü usulu evliliğe mahkum edilmiş bir birey muhtemelen. Daha hangi hastalıkta, hangi doktora hangi bölüme gidileceğini bile bilmiyor.

Yaa düşünsene senden önce başkasıyla olmuş senden önce başka bedene dokunmuş ne kadar iğrenç gelmiyor mu
e peki kadın eskort değil de kız arkadaşı olsa ne düşünecektiniz?

sizin için aynısı mı olacaktı?

yalanı ne ki?
adama kimseyle yattın mı dememiş ki kadın
varsayımsal olarak yapmamıştır diye düşünüp sormamış bile ben öyle anladım
bir yalan yok bu durumda

islama göre fuhuş her türlü fuhuş
nikah yok = fuhuş. sen ben de yapıyoruz yani :KK70:
paralıymış değilmiş islam ona bakmıyor.

muhafazakar evlilik dediğin tam dini kurala göreyse zaten zina eden erkek zina eden kadınla evlenmeli ,bakir olmayanın bakire isteme hakkı yok aslında. "bakir(e) olan bakir(e) isteyebilir" değil esasen kuralı bakir değilsen bakireyle evlenememen lazım...
ama bizde tam dini şeriata göre değil türk-islam anlayışına göre oluyor malum. kadın bakire olmalı, erkekte bakılmıyor....
kızımız biraz fazla toz pembe bakıyor dünyaya benim gördüğüm bu.

ne o öyle by default bakirdir diye kabul ediyorsun. sorsana kızım evlenmeden madem önemsiyorsun.

X