Eşinde Sorun Olanlar

sorma darkinlife olgunlaşmak ne kelime ben gibi sabırsız karamsar insan sabır taşına dönüşmeye başlıyor bebek gelmeden anne olmayı kıymet bilmeyi öğreniyoruz özel insanlarız meleklerimizde olacak yeter artık meleğimm gelsinnn:))

sorma darkinlife olgunlaşmak ne kelime ben gibi sabırsız karamsar insan sabır taşına dönüşmeye başlıyor bebek gelmeden anne olmayı kıymet bilmeyi öğreniyoruz özel insanlarız meleklerimizde olacak yeter artık meleğimm gelsinnn:))

Bende sabırsızım ama belkide özellikle sabırsızların başına geliyodur ne dersin :)

ölemi dersin hatta şuan herşeryi bırakmayı düşündüm az önce, 1afta önce aşılama yaptırdım eşim hiç yardımcı olmuyor her işi ben yapıyorum agır bile kaldırdıgım oluyor tepem attı cok sıkıldım varsada bebek gitmiştir sanırım bukadar işe:)))

Benim de eşimde problem var.Küçükken top oynarken bi darbe almış. dr a gitmişler ama dr önemli değil demiş.Bakın şimdi başımıza gelenlere.....:eek:klava:
varikosele benzer bir ameliyat oldu ; düzelme olmadı.Kanallar açık mı değil mi anlamak için film çektiler.kanallar da açıkmış.Darbe daha içerdeki kılcal damarları etkilemiş.Artık yapacak bişiy kalmadı.İlk denememizde tesa yapıldı.yine öyle olacak.yani bize bitkiydi keçibonuzuydu sökmüyo kızlar ama ben yine de keçiboynuzu pekmezi içiriyorum :bbo:

butter geçmiş olsun tesede cıktıysa gene cıkar yeterki azda olsa olsun tüpmü denediniz olmadı sanırım sağlık olsun 2.de olur inşallah bizede kar etmedio bitkiseller eşimin anneside cok cahil zaten daha sorunun onda oldugunu bile kabullenemedi küçükken geçirilen rahatsızlıga dikkat etmemiş olması normal

Butterfly's' sen yinede içir canım mucizeler illa ilaçla felan olcak diye bişey yok neden olmasın..Herşey mümkün hayatta.

evet canım micro denedik.Tabi canım şükrediyoruz allaha.İnşallah bulunacak yine .Geçen sefer 3 tüp de dondurmuşlardı.Dışarı çıkan sağlıklı yok bizde.Merkezi değiştirdik o yüzden dondurulanları kullanamıyoruz maalesef.işlem tekrarlanacak

Ya annem bana hamileyken hap almış ben baya bi baygın küt oraya küt buraya düşmüşüm karnında.
Böyle şeyler etkiler mutlaka diye düşünüyorum ben.

evet canım micro denedik.Tabi canım şükrediyoruz allaha.İnşallah bulunacak yine .Geçen sefer 3 tüp de dondurmuşlardı.Dışarı çıkan sağlıklı yok bizde.Merkezi değiştirdik o yüzden dondurulanları kullanamıyoruz maalesef.işlem tekraranacak

Zaten dondurma daha oturmadı diye duyumlar alıyorum.Taze kadar verim olmuyomuş.Üzülme hayırlısı olsun.

nerde denediniz butter microyu ben anlaradayım gaziye gidiyorum brda hastane adı verilebiliomu bilmiyorum gerçide,ben cok korkuyorum başaramamaktan

ben istanbulda denedim canım hastane ismini vermesem iyi olur galiba???!!!
Bilemiyorum ki orada başlayanlar varsa ümitlerini kırmayım .Belki bu benim kaderimdirrrr kimbilir...................

hımm ben ankaradayım acaba benim gitiğim hastaneye giden varmıdırki !!!cok sıkıldım kızlar ben aşılamanın ismini dumak bile cinlerimi tepeme cıkartıyor:))))

Nip başkent.üniv.hast. nasıl ankarada?
adana da baya iyiler infertilite konusunda?
Ben konya başkente gidiyorum bu arada.

hımm ben ankaradayım acaba benim gitiğim hastaneye giden varmıdırki !!!cok sıkıldım kızlar ben aşılamanın ismini dumak bile cinlerimi tepeme cıkartıyor:))))

Vardır mutlaka gidenler forumda vardır başlıklar arasında bi ara bi göz at başlıklara.Gidenlerin(varsa) görüşleri nasıl olmuş bak.İyi olur.

Butterfly's' tabi kötü reklama gireceği için verme ama çok merak edene hemen yazıp o okuduktan sonra silebilirsin..

Ben de dua ediyorum canım burda olan olmayan herkese rabbim nasip etsin.Hepimizin içi evlat hasretiyle dopdolu...........:emir_bebek: :emir_bebek:

X