Eşinde Sorun Olanlar

arkadaşlar ben eşimin semen analizinden birşey anlamadım.
sanırım normal yazıyor:21
incelmiş:1
irregular kontur:18
akrozom malforme:23
akrozomsuz:1
sitoplazmik artık:9
açılaşma:8
kıvrık:20
ve tanı olarakta hipoastenozoospermi
anlayan varsa bu değerleri bana yardımcı olabilir mi?
ben 8 yıllık evliyim,kendiliğinden oluşan gebeliğim yok.1 tüp bebek denemesi yapıldı ve kimyasal gebelikle sonlandı.acaba kendiliğinden hamilelik oluşabir mi bu değerlerle sizce?

arkadaşlar ben eşimin semen analizinden birşey anlamadım.
sanırım normal yazıyor:21
incelmiş:1
irregular kontur:18
akrozom malforme:23
akrozomsuz:1
sitoplazmik artık:9
açılaşma:8
kıvrık:20
ve tanı olarakta hipoastenozoospermi
anlayan varsa bu değerleri bana yardımcı olabilir mi?
ben 8 yıllık evliyim,kendiliğinden oluşan gebeliğim yok.1 tüp bebek denemesi yapıldı ve kimyasal gebelikle sonlandı.acaba kendiliğinden hamilelik oluşabir mi bu değerlerle sizce?

canım sana bir adres vereyim.burdan bu değerleri yazdığında dr engeç bir gün sonra soruna cevap yazıyo. bu siteye gir.sonra ana sayfanın aşağısında üroloji hasta mesaj panosu var.oraya girip sorunu yazabilirsin.ben ne kadar soru yazdıysam hepsinin cevabını aldım.Allahtan acil şifalar diliyorum canım.Rabbim yar ve yardımcımız olsun.kocaman öptüma.s.

canım teşekkür ederim.adrese girip mesajımı yazdım.
Allah hepimizin yardımcısı olsun

Kızlar bana kadındogumcu asılama dedi.Bizim sperm sayısında değil,ileri hızlı harekette sorun var.Eşim gecen hafta tahlil yaptırdı.46 mılyon/cc BOL LOKOSİT çıkmıştı.ileri hızlı harekette%10.Eşim ürologa gitti.1 haftalık antıbıyotık tedavı verdı.bugun tekrar tahlıl istedi dr.tahlil sonucunda değerler artmış69mılyona yükselmiş,harekette %15 yükselmiş,ama hala bol lokosıt var.
ÜROLOJİ DR.LOKOSIT TEDAVIYLE GECERSE HERSEY NORMALA DÖNER.AMA BEN KADINDOGMCUYA DEDIM LOKOSİTİN ETKİSİ OLURMU DİYE HAREKETE OLMAZ DEDI,CADIARZU:uhm::uhm:kafam karışık kızlar ben kime inanıcam

mrb arkadaslar bende 16 aylık evlıyım.esımın sperm sayısı oldukca düsük cıktı.doktor mikroenjeksiyon tedavisini önerdi.fakat tedaviye baslamadım.bilmiyorum ne yapacağız.

üc ayrı yerde sperm testı yaptırdık.fakat üçündede farklı sonuclar cıktı.bilmiyorum gercekten kafam cok karısık.bı ıhtımal acaba normal yolla olurmu dıyoruz.acaba öyle olan varmı?

Merhaba arkadaslar, biz baska bir sayfaya daha yaziyorduk degil mi, Balsurat'in actigi sayfa miydi? Bulamiyorum artik onu.
Ben keci boynuzun faydasini gordum, henuz hamile kalamasam da; 1mldeki kaliteli sperm sayisi 1.8milyondan 3.5 milyona cikti, 1 aylik kullanimda. O yuzden keci boynuzuna devam, tabi yaninda baska seylere de dikkat ediyoruz.
Aslicim, domates corbasini bir ara denemistim sonra onu unutmustum. Tekrar deneyim. Hatirlattigin icin tesekkur ederim. Bir de bana bir arkadasim havuc suyu dedi. Onu da denemeye baslicam.

Merhaba arkadaslar, biz baska bir sayfaya daha yaziyorduk degil mi, Balsurat'in actigi sayfa miydi? Bulamiyorum artik onu.
Ben keci boynuzun faydasini gordum, henuz hamile kalamasam da; 1mldeki kaliteli sperm sayisi 1.8milyondan 3.5 milyona cikti, 1 aylik kullanimda. O yuzden keci boynuzuna devam, tabi yaninda baska seylere de dikkat ediyoruz.
Aslicim, domates corbasini bir ara denemistim sonra onu unutmustum. Tekrar deneyim. Hatirlattigin icin tesekkur ederim. Bir de bana bir arkadasim havuc suyu dedi. Onu da denemeye baslicam.

MELİHCİM gebelik bölümünde benim açtığım sayfa .Canım bence devam et bızım 1 haftada keçiboynuzu işe yaradı.46mılyondan.69mılyona cıktı.tabııkı yanında balı kesınlıkle eksık etme.

X