Eski eşimi arayıp ağladım pişmanım :(

Ben vermiyorum o akılları. Kadın hisseder savı çok tehlikeli bence. Erkekler de çıkar biz de hissediyoz der, yapacakları her şeyi o zemine oturtur bi güzel rahatlatır vicdanını. Hissetmiyor kadın, elindeki malı biliyor, ona gıkı çıkmayınca sağa sola sarıyor.
Bunu hep yazıyorum ama ayni kadınlar beş para etmezler adamlarla evlenirken değil hissetmek gözüne sokulan yanlışları yokmuş sayıyor. Keske gerçekten kadınlar hissetse ve bu hissin peşine gitse ama yok öyle bir şey.

Yeniden merhaba herkese. Biliyorum bana çok kızacaksınız ama dayanamıyorum ne yaparsam yapayım alışamıyorum. Bilmeyenler için çekişmeli olarak 1.5 yıl önce resmi olarak boşandık. Kısa bir süre sonra sevgilisi oldu ve ben bu durumu kaldıramadım. Küçük çocuğum var velayeti bende. Ben çocuk bakarken onun beni ortada bırakıp gitmesini hala affedemiyorum ve bu beni çok yoruyor sürekli ağlıyorum. Çocuğuyla ilgileniyor alıyor sürekli 1 hafta bakıyor, bendeyken görüntülü konuşuyor falan o konuda bir problem yok ama çocuk dışında tek kelime etmiyor. Geçenlerde işlerim olduğu için bu 2 hafta onda kalmasını rica ettim kibarca ama başta söylemedin benim planım vardı biletlerim var değiştiremem dedi ben de çocuğundan önemli o zaman dedim sinirlendim kapattım. Sonra bu nereye gittiyse gitti profil fotoğrafını falan değiştirmiş, onu görünce içime oturdu. Benimle öyle yerlere gitmedi hiç. Dün ben biraz duygusal olarak bitik durumdaydım, iş stresi de vardı yoğun bir dönem geçiriyorum zaten işyerinde, dayanamadım dün gece aradım birkaç defa sonra açtı ne oldu çocuğa mı bir şey oldu diye. Ben de hayır dedim o zaman niye arıyorsun gece gece diye bağırdı. İçimde ne varsa döktüm. Duygusal olarak çok yıpranmış hissediyorum kendimi son günlerde. Pişman olmasını görmeyi çok istedim ama bir kere bile pişman olmadı. Kendime bakıyorum kıyafetlerimi özenli seçiyorum gittikçe güzelleştim insanlar hep iltifat ediyor ama o bana çok afedersiniz b.ka bakar gibi bakıyor. Neyse telefonda neden bu hallere geldiğimizi sordum kimle gittin, benle niye gitmedin dedim seni ilgilendirmez dedi ısrarla yine dayanamadım ağladım. Ağlamamı engelleyemiyorum asla. Çok kötü yaptım biliyorum belki sevgilisi vardı yanında ya da başkası bilmiyorum kendimi rezil ettim. Hala sevgilisi var mı onu da bilmiyorum ama dayanamıyorum bu düşünceye. Birlikte fotoğraf görmeyince cesarete geldim yok galiba diye düşündüm ben açıkcası. Boşandık bitti gitti evet ama lütfen beni de anlayın her şeyimdi o benim. Hayatımın baş köşesine onu koymuştum, kimseyle yakın değildim bu kadar o yüzdn insan silip atamıyor öylece. Ne yapsa ne söylese içim acıyor. Pişman olduğunu görene kadar içim soğumayacak galiba ama kendime engel olamıyorum. Bu ağlama ve arama krizlerine engel olmam lazım ne yapacağımı nasıl olacağını bilmiyorum. Başından böyle süreçler geçenler nasıl atlattı bunu çok merak ediyorum lütfen destek bekliyorum.
Ya gerçekten böyle insanlarin konularini okuyunca tek cevap kendine deger vermeyen bir kadin geliyor aklima ya lütfen su adamlara yüklediğiniz gereksiz degerin yarisini kendinize verin kendinize saygi duyun yipratmayin bitirmeyin hayatinizi bir kez geliyorsunuz su dünyaya vallahi yazık ediyorsunuz ömrünüze gerçekten üzülüyorum ya 24 yasindayim çocuk yasta hata yapıp evlenmistim cok kisa sürdü bitirmek istedim kendime saygim var demiştim o yaşta simdi yeniden evliyim hamileyim geçmişte ki insani sokakta görsem tanimam gittim aciktan okulumu bitirdim üniversite kazandim okudum birseyler yaptım yaz tatillerinde çalıştım kendime olan saygımı artırdım uzerinden bi bucuk sene geçmiş diyorsunuz gercekten terapi destek ne varsa alin kendinizi düşünmüyorsanız cocugunuz icin yapin lütfen

Ben herkesin aksine sizi anlıyorum. Hak veriyorum demiyorum yaptığınız doğru da değil evet ama herkes aynı olayları aynı duygu yoğunluğuyla yaşamıyor. İnsan boşanana kadar ya da ayrılana kadar belli bir noktaya geliyor. İnsanın psikolojisini pert edip hadi ayrıldık herkes normale dönsün olmuyor işte öyle o iş. Evet olması ideal olan ama olmayabiliyor herkeste. Eski eş ne kadar sorunlu olursa olsun geçerli bu üstelik. Psikolojik destek de sihirli değnek değil sonuçta. Bazı insanların kendisini toparlayabilmesi için tek ihtiyaç zaman. Maalesef ki öyle. Sizin için gerçekten üzüldüm ve umuyorum güzel bir şekilde atlatırsınız bu durumu.

Yeniden merhaba herkese. Biliyorum bana çok kızacaksınız ama dayanamıyorum ne yaparsam yapayım alışamıyorum. Bilmeyenler için çekişmeli olarak 1.5 yıl önce resmi olarak boşandık. Kısa bir süre sonra sevgilisi oldu ve ben bu durumu kaldıramadım. Küçük çocuğum var velayeti bende. Ben çocuk bakarken onun beni ortada bırakıp gitmesini hala affedemiyorum ve bu beni çok yoruyor sürekli ağlıyorum. Çocuğuyla ilgileniyor alıyor sürekli 1 hafta bakıyor, bendeyken görüntülü konuşuyor falan o konuda bir problem yok ama çocuk dışında tek kelime etmiyor. Geçenlerde işlerim olduğu için bu 2 hafta onda kalmasını rica ettim kibarca ama başta söylemedin benim planım vardı biletlerim var değiştiremem dedi ben de çocuğundan önemli o zaman dedim sinirlendim kapattım. Sonra bu nereye gittiyse gitti profil fotoğrafını falan değiştirmiş, onu görünce içime oturdu. Benimle öyle yerlere gitmedi hiç. Dün ben biraz duygusal olarak bitik durumdaydım, iş stresi de vardı yoğun bir dönem geçiriyorum zaten işyerinde, dayanamadım dün gece aradım birkaç defa sonra açtı ne oldu çocuğa mı bir şey oldu diye. Ben de hayır dedim o zaman niye arıyorsun gece gece diye bağırdı. İçimde ne varsa döktüm. Duygusal olarak çok yıpranmış hissediyorum kendimi son günlerde. Pişman olmasını görmeyi çok istedim ama bir kere bile pişman olmadı. Kendime bakıyorum kıyafetlerimi özenli seçiyorum gittikçe güzelleştim insanlar hep iltifat ediyor ama o bana çok afedersiniz b.ka bakar gibi bakıyor. Neyse telefonda neden bu hallere geldiğimizi sordum kimle gittin, benle niye gitmedin dedim seni ilgilendirmez dedi ısrarla yine dayanamadım ağladım. Ağlamamı engelleyemiyorum asla. Çok kötü yaptım biliyorum belki sevgilisi vardı yanında ya da başkası bilmiyorum kendimi rezil ettim. Hala sevgilisi var mı onu da bilmiyorum ama dayanamıyorum bu düşünceye. Birlikte fotoğraf görmeyince cesarete geldim yok galiba diye düşündüm ben açıkcası. Boşandık bitti gitti evet ama lütfen beni de anlayın her şeyimdi o benim. Hayatımın baş köşesine onu koymuştum, kimseyle yakın değildim bu kadar o yüzdn insan silip atamıyor öylece. Ne yapsa ne söylese içim acıyor. Pişman olduğunu görene kadar içim soğumayacak galiba ama kendime engel olamıyorum. Bu ağlama ve arama krizlerine engel olmam lazım ne yapacağımı nasıl olacağını bilmiyorum. Başından böyle süreçler geçenler nasıl atlattı bunu çok merak ediyorum lütfen destek bekliyorum.
1.5 sene oldu simdiye kadar atlatmaliydin. Lütfen destek alın bu sekilde kendi başına cıkmakta zorlanıyorsun desteğe ihtiyacın var. Adam artık hayatına bakıyor normal şekilde sizde öyle yapın. Neden bosandıgını unutmayın

1.5 sene oldu simdiye kadar atlatmaliydin. Lütfen destek alın bu sekilde kendi başına cıkmakta zorlanıyorsun desteğe ihtiyacın var. Adam artık hayatına bakıyor normal şekilde sizde öyle yapın. Neden bosandıgını unutmayın
Ayrılıkları yasal olarak 1,5 sene olsa da öncesinde 2 sene fiili olarak ayrı yaşama da var.

Sevgili konu sahibi; sizin konularınız beni çok üzüyor. Benzeri başıma gelmedi ama durumunuzu çok iyi anlıyorum, kendi başıma gelseydi de bu kadar iyi hissederdim sanırım .

Aramanız bi noktada iyi olmuş, adamın zerre miktarı umrunda olmadığınızı anladınız. Umarım bi daha yapmazsınız.

Sizden olmaz. Sizin boşanmanız şöyle dursun evlenmeniz hataydı. Bu adam sizi sevmedi hiç, küçümsedi beğenmedi yanına yakistirmadi. Bunları unutmayın.

Belki bi psikiyatri uzmani size yardımcı olabilir. Takıntı için yani...

Allah yardımcınız olsun.

Bu tip adamlar kimseyi sevemez, ozlemez, aci duymaz, ici yanmaz, pisman olmaz...narsist cunku...4 ay sonra biriyle sevgili olabilecek kadar da duygusuzlar.ki oncesi de varmis demekki

Unutma,o pişman olunca sen ondan geçmiş olacaksın.Yaşadım tüm bunları hayatına bak.

Bu tip adamlar kimseyi sevemez, ozlemez, aci duymaz, ici yanmaz, pisman olmaz...narsist cunku...4 ay sonra biriyle sevgili olabilecek kadar da duygusuzlar.ki oncesi de varmis demekki
Neye dayanarak tanı koydunuz ? Konu sahibine bu şekilde destek olmuyorsunuz; gerçeklerden uzaklaşmasına neden oluyorsunuz.

Narsist davranışları göstermiyor ki adam. Narsistten bu kadar kolay kurtuluşun olmaz. Adam kendi istemiş, kendi dava açmış. Narsist senin ömrünü yıllarını yemeden bu kadar ucuza bırakmaz. Gerçek bir narsistten kurtulman için rahat bi 10 ayrılık yaşaman gerekiyor. Narsist 2 döver bi sever. İki terkeder bir döner. Öyle bi hale gelirsin ki zamanla, artık ona rağmen tek bir şey yapınca kendi kendini suçlamaya, cezalandırmaya başlarsın. Burda adam bırakmış gitmiş, yıllardır kadının yüzüne bakmıyor. Hani başkası olsa burda açık kapım var der arada gelir gider. Elinin altında bulundurmaya bakar. Adam onu bile yapmamış. Katakulliye getirdiniz,gaza geldim, kendini yamadın diyor, kadın A dese korkudan ölecek oluyor. Nereye kaçacağını şaşıyor artık. Konu sahibi kişisel almasın ama tiksinmiş gibi hareketleri var. Böyle narsist olmaz. Narsist senin etini yer, kemiğini öğütüp çorbasına koyar. Gördüğü yerde g.tüm g.tüm kaçmaz.

Son düzenleme:
Seni hatırlıyorum adam seni hiç sevmemisti ki hep aşağılamisti . Yani ne yanına yakıştırıyordu ne de mutluydu. Sende bunu baştan beri çok iyi biliyordun . Hala kendini küçük dusurmek neyi değiştirecek ? Ben sana söyleyeyim çocugundan iyice uzaklaşacak. Sen bu evliliğe çocuk getirirken dusunmeliydin. En baştan beri senden bu kadar utanan adamdan nasıl çocuk yaptın?

Narsist davranışları göstermiyor ki adam. Narsistten bu kadar koşa kurtuluşun olmaz. Adam kendi istemiş, kendi dava açmış. Narsist senin ömrünü yıllarını yemeden bu kadar ucuza bırakmaz. Gerçek bir narsistten kurtulman için rahat bi 10 ayrılık yaşaman gerekiyor. Narsist 2 döver bi sever. İki terkeder bir döner. Öyle bi hale gelirsin ki zamanla, artık ona rağmen tek bir şey yapınca kendi kendini suçlamaya, cezalandırmaya başlarsın. Burda adam bırakmış gitmiş, yıllardır kadının yüzüne bakmıyor. Hani başkası olsa burda açık kapım var der arada gelir gider. Elinin altında bulundurmaya bakar. Adam onu bile yapmamış. Katakulliye getirdiniz,gaza geldim, kendini yamadın diyor, kadın A dese korkudan ölecek oluyor. Nereye kalacağını şaşıyor artık.

Yok kadin demis bosanalim diye...eski konusunu okuyunca narsistik davranislar gordum..her narsist oyle birakmaz degil ben de yasadim yani baslarda evet sonra farklilasan var, bazilari kendine bagladigindan emin olduktan sonra yoklugu ile cezalandirip aci cektirmekten buyuk keyif aliyor...eski konusunda adam surekli asagiliyormus yanina yakistirmamalar surekli kisilige hakaretler

Yok kadin demis bosanalim diye...eski konusunu okuyunca narsistik davranislar gordum..her narsist oyle birakmaz degil ben de yasadim yani baslarda evet sonra farklilasan var, bazilari kendine bagladigindan emin olduktan sonra yoklugu ile cezalandirip aci cektirmekten buyuk keyif aliyor...eski konusunda adam surekli asagiliyormus yanina yakistirmamalar surekli kisilige hakaretler
Adamın belli bir sosyoekonomik durumu varmış . Ailesi eğitimi belliymiş . Belli ki genç kadın diye bir auraya kapıldı evlenmeye yakın bile başlamış adam . Nişan elbiseninden tut arkadaslarinin yanındaki davranışlara kadar eleştirmeye. Bildiğim kadarıyla evlenme sebepleri de bambaşka şeylerdi . yani adamı savunmuyorum konu sahibi istenmediği yerde sırf adamın durumu iyi diye gelin olmuş . Adamın ailesini istememiş , ortama ve cevreye uyum sağlamak için biraz kendini geliştirmemis. Konu sahibine bu yaptığınız yardımcı olmuyor bence. Artık gerçeği fark etmeli ve çocuğuyla babasının ilişkisini bozmamali . Bazen insanlar bizi sevmez ve giderler .

Konunun tamamını okuduysanız: Konu sahibinin önce "anlaşmalı boşanalım vb" diye blöf yaptığını, mahkeme günü gelince karar değiştirdiğini, adamla barışmak için adamın çevresindeki kişileri dahi aradığını, adamın en son evden tamamen ayrılıp çekişmeli boşanma davası açtığını ve 2 yıllık fiili ayrılıktan sonra boşandıklarını da görmüş olmalısınız.

Konunun tamamını okuduysanız: Konu sahibinin önce "anlaşmalı boşanalım vb" diye blöf yaptığını, mahkeme günü gelince karar değiştirdiğini, adamla barışmak için adamın çevresindeki kişileri dahi aradığını, adamın en son evden tamamen ayrılıp çekişmeli boşanma davası açtığını ve 2 yıllık fiili ayrılıktan sonra boşandıklarını da görmüş olmalısınız.

Narsist bagimlisi bir konu sahibi dedigim gibi...tamamen aklindan cikarmasi icin no contact yapmasi lazim

Adamın belli bir sosyoekonomik durumu varmış . Ailesi eğitimi belliymiş . Belli ki genç kadın diye bir auraya kapıldı evlenmeye yakın bile başlamış adam . Nişan elbiseninden tut arkadaslarinin yanındaki davranışlara kadar eleştirmeye. Bildiğim kadarıyla evlenme sebepleri de bambaşka şeylerdi . yani adamı savunmuyorum konu sahibi istenmediği yerde sırf adamın durumu iyi diye gelin olmuş . Adamın ailesini istememiş , ortama ve cevreye uyum sağlamak için biraz kendini geliştirmemis. Konu sahibine bu yaptığınız yardımcı olmuyor bence. Artık gerçeği fark etmeli ve çocuğuyla babasının ilişkisini bozmamali . Bazen insanlar bizi sevmez ve giderler .
Adam konu sahibinden sadece 3 yaş büyük.

Ama şöyle bir şey var. Adamın mallığına gelmiş biraz. İğrenç bir şekilde ifade ediyor ama yaşadığı şeyi tam yansıtıyor seçtiği ifadeler. Epey toyluğuna mallığına gelmiş, kendini bir anda evli bulmuş. Konu sahibi belli güzel, çekici bir kadın. Erkek milletinin çok düştüğü bir şey. Ama bi bakıyor, kadın ne giyinmeyi biliyor ne konuşmayı, nerde ne yapacak nasıl davranacak bilmiyor bişey. Kesinlikle ayrı dünyalar, ayrı kafa yapıları. Hem adamın hem konu sahibinin ifadelerinden çıkan sonuç bu. Güzelliğin her şeye yetmediğini ikisi de geç ve acı bir şekilde anlamış. Erkekler de hata yapar, mal gibi davranır, kendi hayatını mahveder. Narsist adam haremcidir. Çocuk yaptıysan yandın, artık o adamın hayatının bir parçasısın, istediği zaman gidip gelmeye hak görür, hayatına karışır, çocuğu kullanır, ömrün bir manyakla uğraşmakla geçer. Adam gitmiş boşanmış, sevgili bulmuş. Tek eşli bir hayatı olmuş hep. Narsist için aldatmak çok sıradan bir olaydır. Elindekini bırakıp ara ara boşa düşmekten daha yeğdir.

X