Evliyim evli bir adamın peşime takılması

Ben buradaki hanimlardan farklı olarak nasıl tekrar ilgisini cekebilecegine dair taktik vermek istiyorum. Şaka gibi gelebilir ama ciddiye alırsan beni her şey yoluna girecek. Linç yemeyi bile göze aldım çünkü benim aşka saygım sonsuz. Aranızda bir elektriklenme olmuş ve adam aslında çok hoslaniyor ama korkmuş kendi duygularından. Erkekler böyledir. Şimdi iyi dinle.

Önce adamla hiçbir şekilde göz kontağı bile kurmuyorsun. Sonra fake bir hesap bulup karısına adamın işyerinden biri ile ilişkisi olduğunu ve ona yürüdüğünü söylüyorsun. Korkuyu beklemek korkunun kendisinden daha kötüdür. Muhtemelen eşi öğrenince adam rahatlayacak ve sana ilgisi artacak. Ama bu yeterli değil. Biraz da rekabet lazım. Eşine artık onu eskisi gibi çekici bulmadığını, bosanmayi düşünmediğini ama isyerinde birinin sana kur yaptığını ve bunun hoşuna gittiğini söylüyorsun. Isyeri demen önemli. Çünkü esin seni tekrar kazanmak için isyerine çiçekler göndermeye başlayacak diger adama gozdagi vermek ve senin ilgini cekmek icin.. Bunu gören diğer adam da bu kadını kocası bu kadar seviyorsa kimbilir nasıl biridir diye daha çok üstüne düşecek. Win win. Her türlü kazanıyorsun. İnan bana dene ise yarayacak. Gelişmeleri mutlaka paylaş. Öptüm.
Nedir bu ,3 saatlik sehpaya takılıp düşerken elinden bileziği uçan kadını tutup yakalayan Hint dizisi mi ? Bir de linç yiyeceğinizi bilmişsiniz en azından , hayretsiniz sizin gibiler .

Ben buradaki hanimlardan farklı olarak nasıl tekrar ilgisini cekebilecegine dair taktik vermek istiyorum. Şaka gibi gelebilir ama ciddiye alırsan beni her şey yoluna girecek. Linç yemeyi bile göze aldım çünkü benim aşka saygım sonsuz. Aranızda bir elektriklenme olmuş ve adam aslında çok hoslaniyor ama korkmuş kendi duygularından. Erkekler böyledir. Şimdi iyi dinle.

Önce adamla hiçbir şekilde göz kontağı bile kurmuyorsun. Sonra fake bir hesap bulup karısına adamın işyerinden biri ile ilişkisi olduğunu ve ona yürüdüğünü söylüyorsun. Korkuyu beklemek korkunun kendisinden daha kötüdür. Muhtemelen eşi öğrenince adam rahatlayacak ve sana ilgisi artacak. Ama bu yeterli değil. Biraz da rekabet lazım. Eşine artık onu eskisi gibi çekici bulmadığını, bosanmayi düşünmediğini ama isyerinde birinin sana kur yaptığını ve bunun hoşuna gittiğini söylüyorsun. Isyeri demen önemli. Çünkü esin seni tekrar kazanmak için isyerine çiçekler göndermeye başlayacak diger adama gozdagi vermek ve senin ilgini cekmek icin.. Bunu gören diğer adam da bu kadını kocası bu kadar seviyorsa kimbilir nasıl biridir diye daha çok üstüne düşecek. Win win. Her türlü kazanıyorsun. İnan bana dene ise yarayacak. Gelişmeleri mutlaka paylaş. Öptüm.
Yok artık

Çok fazla dizi izliyorsunuz galiba

Gerçekler hiç böyle olmuyor olmasında

Evliler herkes evli bu oyuna yalana dolana ne gerek var ki 🙄

Nedir bu ,3 saatlik sehpaya takılıp düşerken elinden bileziği uçan kadını tutup yakalayan Hint dizisi mi ? Bir de linç yiyeceğinizi bilmişsiniz en azından , hayretsiniz sizin gibiler .
Konu sahibine fikir vermek suç değil. Hanımefendi bunları hemen bugün uygulamaya başlarsa sonuç yüzde yüz garantili.

Ne peşindesiniz? İhanet ediyorsunuz eşinize farkında mısınız? Karşılık vermemiş haliniz bu mu gerçekten? Sizinle macera arıyor sizde hemen atlamışsınız sevgili bile olmuşsunuz birsey yaşanmasına gerek mi var? farkında mısınız? Gelip geçici bir hevessiniz. Onurunuz yok mu? Eşinizin soyadı altında...
Herkes kalbinin ekmeğini yer yuva yıkanın yuvası olmaz 2 yuvaya da bunu reva görmeniz utanç verici. Hadi o ahlaksızın teki.
Evli kadına bakana ne derler ? Akşam başka birinin koynunda uyuyan kadını kim sever ? Neyin vazgeçilmezliğiymiş güldürmeyin Allah aşkına. Birde tecrübeli kadın olacaksınız. 2 pervane harekette kapılmışsınız.
Umarım yakalanırsınız kimsenin gözünden kaçmaz böyle şeyler adınız bile çıkar çünkü bu tipler arkadaşlarına marifet gibi anlatır. Siz daha uyuyun. Kendinizi eşsiz falan sanın. Kurtulmak isteyen her türlü kurtuluyor sizin peşinde olmasının tek sebebi zaten hal tavır olarak karşılık vermeniz. Yazık valla.
Ya zaten kendisi evliyken bir de evli kadına musallat olan adam nasıl aşağılık bir karakter. Bir de bu adamı kaale alıp eşinize bunu nasıl reva gördünüz. Gerçi siz de ondan farklı değilsiniz..

Benim bi arkadaşım vardı. Dünyanın en tipsiz erkeği olsa eğer ilgili ise çevresinde tutardı. Adamı beğenip beğenmemesinin önemi yok. Birileri onu hep övsün, hep iltifat etsin.. Sonra evli bir adamla tanıştı ! önce arkadaşlarmış, sohbet ediyorlarmış falan..(onun anlattığı bu şekilde) ne hikmetse sonra evlendiler bu adamla, meğer adam boşanma aşamasındaymış tanıştıklarında ..Yersen!! Yani başka şeyler de var buna benzer de, hepsine girmeyeceğim. Normallestiriyorlar ve kılıf uyduruyorlar, biz de salağız zaten 🙄
Yani ona sorsan,asla kimseye bir zararı dokunmamıştır.Böyle insanlar asla tek bir kişiye sadık kalamaz,o adamı da aldatmıştır kesin.

Sizi kendinize değerli hissettirip kaçtı ,şimdi biliyor ki artık siz onun arkasından koşacaksınız .
“Nerede yanlış yaptım? 🙇🏼‍♀️ ,
Durumu düzeltmek istiyorum diyorsunuz .

Şöyle ki,tamamen onu yok sayın ,sen kimsin imajı verin o tekrar sizi yatağa atmak için çabaya girecek .
🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Rast gele

Aldatmak için illa biseyler yaşamak gerekmiyor eşinizden başkasını aklınızdan geçirmeniz bile aldatmadım.insallah ikinizin esi de duyar da sizi rezil eder

Merhaba arkadaşlar aslında kötü bir konu olacak bu gerçekten içimin sıkıldığı bir konu eylül ayından beri peşimde iş yerinde evli bir adam var ve üst konumda satın alma müdürü beni gözlemlemiş ve mola yaptığım alanları karşıma çıkabileceği tüm ihtimalleri bulmuş ve sürekli karşıma çıktı her çıktığında laf attı işte tersledim birkaç kere yeter falan dedim güzelsin demeye başladı bugün de çok güzelsin her gördüğünde sürekli güzelsin dikkatimi çekmeye başladı ofisimin önünden geçti sürekli ve cam ofis olduğu için her gectigimde göz göze geliyordu bu sefer benim de ilgi odam olmaya başladı bana bakması evliliğimi asla sevgililik sürecinde dahi eşimi asla aldatmadım 28 yaşındayım dört yıllık evliyim adam 39 yaşında numaram mesaj yazmaya başladı iş yerinden arabayla çıktığım gün ve onun da arabayla olduğu bir gün arkamdan geldi yolumu kesti bugün güzel olduğunu söyleyemedim yine çok güzelsin dedi elim ayağım titredi o sırada neyse mesajlarına karşılık vermeye başladım konuştuk konu farklı farklı boyutlara geldi sürekli beni görmek istiyor asla benden vazgeçmeyecekmiş peşimi bırakmayacakmış gibi tavırları vardı hatta konuşmayı kesersen lütfen bana sebebini söyleyeceğin için söz ver falan dedi sadece günlük konuştuk bir yakınlaşma falan olmadı hiçbir şekilde buluşma da olmadı ama böyle sürekli peşinden koştu 5.06 ay böyle gitti normal sohbet ederek kendisi de iki Çocuklu falan bu arada çocuklar ile olan diyaloglarından bahsetti sadece amacı benimle konuşmaktı yani enteresan bir şekilde ben de o anki heyecana kapılıp cevap verdim karşılık verdim bunlara sonra baktım daha ileriye gitmeye başladı beni arzuladığını söylemeye başladı ben de eşini düşün beni düşünme hem cinsime bunu yapamam benden uzak dur gibi şeyler söyleyeyim kaç defa uzaklaştım ona rağmen yine peşimi bırakmadı beni özlemiyormuşsun gibi benimle sohbet etmeyi özlemiyor musun falan boş tarz şeyler söylemeye başladı neyse böyle 5-6 ay gitti dediğim gibi ama sadece iş saatlerinde mesajlaşıyorduk şimdiyse bir aydır konuşmuyoruz ve tamamen kendisinin çekmesi ile ilgili ne olduğunu hiçbir şekilde anlamadım bir gün oldu ve bir daha hiçbir şekilde yazmadı benim olduğum alanlara gelmedi beni gördüğünde sırtını döndü ve tamamen uzaklaştı aradım üç gün geçti tamam olur göz göze de gelmeyiz dedim ne olduğunu merak ettiğim için sadece zaten ben sürekli kaçmaya çalışıyordum ondan iş yerinde aramızda bir şeyler olduğunu düşünmeye başlamışlar o yüzden böyle olmak zorunda anlayışın için teşekkürler gibi bir şey yazmış asla gözümün içine dahi bakmıyor kurtuldum çok mutluyum ama anlam veremiyorum şu anda yine de bir şeylere pişmanlık duymak değil de aslında içim daha huzurlu benden uzaklaşması yüklerimi hafifletti ama beni gördüğünde hala selam vermeye çalışıyor bu durumda ayrı canım sıkılıyor tabii nasıl davranmam lazım iş yerinde sürekli karşılaşıyoruz nasılsınız falan dedi dondum kaldım cevap veremedim yani ne yapmam gerekiyor bu durumda aramızda bir şey olmadı ki kavga olmadı gürültü olmadığı sadece normal sohbet ettiğim birisiydi sadece yaklaşımı farklıydı ama olabildiğinceu karşılık vermemeye çalıştım sadece
Şimdi ne kadar mağdurmuşsun gibi yazsan da olayı en başında yaygarı basıp kesecektin. Bu adam bu hareketleri yapma cesaretine nasıl erişti? Bence eksik anlatıyorsun. Eşine söyleyecektin. İnsan kaynaklarına da taciz edildiğini söyleyecektin madem?
Adamla mesajlaş ve hatta cinsel seviyeye gelsin hala zorla korkudan olsun. Eşin inşallah delilik yapıp başını belaya sokmaz..
Şu anlattığını bir erkek savunma olarak karısına söylese burda kadınlar adamın ne karakterini ne şerefini bırakır yalancı olduğunu söyler iki yüzlü der yerden yere vurur. 😇
Şimdi bu mevzunun başını düşünmeden girdi isen bir cesaretle, sonunu da getirirsin sana güveniyorum bu hususta akla ihtiyacın olan zaman sormayıp şu an sorman gerçekten çok verimli olmuş. Eşine sadakatini ve dürüstlüğünü sorgula aklını başına al, daha adama karşı nasıl davranayım diyorsun ta en başta ne selam ne sabah verecektin. Sanki tüm çalışanlar birbirine selam sabah muhabbet besliyor çok saçma..

yolumu kesti bugün güzel olduğunu söyleyemedim yine çok güzelsin dedi elim ayağım titredi o sırada neyse mesajlarına karşılık vermeye başladım
İlginç, ben olsam polis çağırırdım ama milletin eli ayağı dolaşınca flörte başlıyor. Siz fazla naz yapmışsınız ilk günden cevap verseydiniz ya. Evdeki kocanız ha bugün ha yarın yine de keriz yerine konmuş sonuçta. İki evli rezil insan iki evli masum insana kötülük yapıyor. Hadi sizde çocuk yok, adamın çocuklarını da mı düşünmüyorsunuz?

Ben anladım sizi "delikanlı olun ve iki tarafa da söyleyin bu ilişkiyi bakalım ne olacak" diyorsunuz. Yani inşallah öyledir 🥲

🤣🤣 Bazı kadınların dünyanın onların etrafında dönmediğini anlamaları gerek. Ama anlamayana zor tabii. Ya erkeklere kızıyorduk şimdilerde kadınlar da ne çok aldatır oldu. Eşinden gönlün geçtiyse ayrılırsın arkadaş, hiçte vicdanları sızlamıyor
Pirince giderken evdeki bulgurdan olmayayım diyor. Genelde böyle kadın/erkeklerin eşleri mülayim , temiz kalpli saf

İlginç, ben olsam polis çağırırdım ama milletin eli ayağı dolaşınca flörte başlıyor. Siz fazla naz yapmışsınız ilk günden cevap verseydiniz ya. Evdeki kocanız ha bugün ha yarın yine de keriz yerine konmuş sonuçta. İki evli rezil insan iki evli masum insana kötülük yapıyor. Hadi sizde çocuk yok, adamın çocuklarını da mı düşünmüyorsunuz?
Böyle kadınların, adamların eşleri de aksine melek gibi insanlar olurlar genelde

E aldatmışsın işte. Hem bu bir lütuf değil ki bunu neden belirtiyorsun?
Şimdi bu üyenin aldatmayı algılama şekli sıkıntılı, şu durumu aldatma olarak algılamıyor ise, gör ki sevgili iken neler döndü 🫠

X