Evliyim evli bir adamın peşime takılması

Konu sahibi bastı gitti sanırım oysa çok önemli tavsiyeler verdi az önce bi arkadaş 🤣
Konu sahibi anladı bence beni. Gerçekten bu kadar masum bisey olsaydı yaşadıkları bu senaryo onda korku yaratmazdı. Eşinin ya da diğer adamın eşinin öğrenmesi ihtimalinde neler olabileceğini ben yazdıktan sonra anladığını düşünüyorum. Bu dediklerimi okuduğunda sürecin bu şekilde olmayacağını, karşı taraftaki adamın karısı öğrenince neler olabileceğini, kendi eşi öğrenince neler olabileceğini çok net bi şekilde görmüştür belki. Yaşanılan şeyin masum olmadığını da.

Ben ilişkiler konusunda deneyimli biri olarak mutlaka yapsın sonuç alınca bana teşekkür edecek diyorum sadece. Yorumum bu kadar. Farklı gelebilir belki ama yüzde yüz mutlu son diyorum. Konu sahibi sen beni dinle.

Ne gibi mutlu olucak merak ettim bak şimdi

Konu sahibi mi? Kocasını sldattigi ortaya çıkıcak

Konu sahibinin kocası mi ?karısı aldattığı için mi ?

Is yerindeki adam mi ? eşini aldatıyor

Is yerindeki adamın eşimi? bütün bunları öğrenecek

Burda mutlu olucak kim?

Paramparça bir durum varken mutluluk neresinde

Hadi bizi aydınlat

Ha mutlu olucak biri varsa bu durumda en mutlusu çiçekçi 👍💐💐🤣🤣🌹🌹

Burda mutlu olucak kim?

Hadi bizi aydınlat

İroni yapıyor

Burda mutlu olucak kim?

Hadi bizi aydınlat

Ortada aldatma yokmus ki. Sadexe yazisma olmus masum biseymis. Bu kadar masum ise konu sahibinin esinin ve diger hanimin da gülüp geçmesi demek gerek ki.

Merhaba arkadaşlar aslında kötü bir konu olacak bu gerçekten içimin sıkıldığı bir konu eylül ayından beri peşimde iş yerinde evli bir adam var ve üst konumda satın alma müdürü beni gözlemlemiş ve mola yaptığım alanları karşıma çıkabileceği tüm ihtimalleri bulmuş ve sürekli karşıma çıktı her çıktığında laf attı işte tersledim birkaç kere yeter falan dedim güzelsin demeye başladı bugün de çok güzelsin her gördüğünde sürekli güzelsin dikkatimi çekmeye başladı ofisimin önünden geçti sürekli ve cam ofis olduğu için her gectigimde göz göze geliyordu bu sefer benim de ilgi odam olmaya başladı bana bakması evliliğimi asla sevgililik sürecinde dahi eşimi asla aldatmadım 28 yaşındayım dört yıllık evliyim adam 39 yaşında numaram mesaj yazmaya başladı iş yerinden arabayla çıktığım gün ve onun da arabayla olduğu bir gün arkamdan geldi yolumu kesti bugün güzel olduğunu söyleyemedim yine çok güzelsin dedi elim ayağım titredi o sırada neyse mesajlarına karşılık vermeye başladım konuştuk konu farklı farklı boyutlara geldi sürekli beni görmek istiyor asla benden vazgeçmeyecekmiş peşimi bırakmayacakmış gibi tavırları vardı hatta konuşmayı kesersen lütfen bana sebebini söyleyeceğin için söz ver falan dedi sadece günlük konuştuk bir yakınlaşma falan olmadı hiçbir şekilde buluşma da olmadı ama böyle sürekli peşinden koştu 5.06 ay böyle gitti normal sohbet ederek kendisi de iki Çocuklu falan bu arada çocuklar ile olan diyaloglarından bahsetti sadece amacı benimle konuşmaktı yani enteresan bir şekilde ben de o anki heyecana kapılıp cevap verdim karşılık verdim bunlara sonra baktım daha ileriye gitmeye başladı beni arzuladığını söylemeye başladı ben de eşini düşün beni düşünme hem cinsime bunu yapamam benden uzak dur gibi şeyler söyleyeyim kaç defa uzaklaştım ona rağmen yine peşimi bırakmadı beni özlemiyormuşsun gibi benimle sohbet etmeyi özlemiyor musun falan boş tarz şeyler söylemeye başladı neyse böyle 5-6 ay gitti dediğim gibi ama sadece iş saatlerinde mesajlaşıyorduk şimdiyse bir aydır konuşmuyoruz ve tamamen kendisinin çekmesi ile ilgili ne olduğunu hiçbir şekilde anlamadım bir gün oldu ve bir daha hiçbir şekilde yazmadı benim olduğum alanlara gelmedi beni gördüğünde sırtını döndü ve tamamen uzaklaştı aradım üç gün geçti tamam olur göz göze de gelmeyiz dedim ne olduğunu merak ettiğim için sadece zaten ben sürekli kaçmaya çalışıyordum ondan iş yerinde aramızda bir şeyler olduğunu düşünmeye başlamışlar o yüzden böyle olmak zorunda anlayışın için teşekkürler gibi bir şey yazmış asla gözümün içine dahi bakmıyor kurtuldum çok mutluyum ama anlam veremiyorum şu anda yine de bir şeylere pişmanlık duymak değil de aslında içim daha huzurlu benden uzaklaşması yüklerimi hafifletti ama beni gördüğünde hala selam vermeye çalışıyor bu durumda ayrı canım sıkılıyor tabii nasıl davranmam lazım iş yerinde sürekli karşılaşıyoruz nasılsınız falan dedi dondum kaldım cevap veremedim yani ne yapmam gerekiyor bu durumda aramızda bir şey olmadı ki kavga olmadı gürültü olmadığı sadece normal sohbet ettiğim birisiydi sadece yaklaşımı farklıydı ama olabildiğinceu karşılık vermemeye çalıştım sadece
Konuyla ilgili ihtimaller :

1. Ucuz ve fake senaryo kokusu alıyorum… :KK8: ( gerektiği gibi raporlandı)

IMG_1667.jpeg

2. Eğer değilse de evli adamın ilgisini kaybeden evli kadının, karşısındaki binlerce zeki ve ahlaklı kadını kendince saf yerine koyarak asıl derdinin anlaşılmayacağını düşündüğü ve taktik istediği ucuz bir konuya bakıyoruz.
:KK53:

3 . Ama biz cağnım yorumcular birer kadın düşmanı olduğumuz için, gerçek aşktan anlamayız. Belki arada tek tük aşkı bilen ve kadın düşmanı olmayan birkaç üye bulur sayın konu sahibi :cry:

Ama ben ironi dediğimde hayır dedi😅 kafası karışık herhalde
Yok hayır, gerçekten bu kadar masum bisey ise , sadece hoşlanma ve aşk varsa saygı duyarız tabi ki. Sonucta aldatma degilmis ya. O yuzden diyorum. Kocasi da saygi duyar eminim.Ama masum ise herkese masum gelir. Konu sahibi eşi ve diğer hanımla paylaşsın diyorum. Çok pembe bir tablo çizmiş. Tabloyu devam ettirdim. Adamın eşi öğrenince adam daha çok aşk duyacak Konu sahibine. Kocası öğrenince daha bir aşık olacak. Yoksa olmayacak mı acaba ne düşündü bilmiyorum. Şu senaryoyu okuduğunda aklına isyerinde rezillik, çoluk çocuk rezillik, şiddet, kavga, belki cinayet mi geldi yoksa okudukça aa evet çok önemli bisi degil masum bisey mi dedi merak ediyorum.

Ortada aldatma yokmus ki. Sadexe yazisma olmus masum biseymis. Bu kadar masum ise konu sahibinin esinin ve diger hanimin da gülüp geçmesi demek gerek ki.

Nasıl yani :KK57:

Gülüp geçmek mi?gece 2 olmuş ondan sanırım böylesiniz

Anlaşılan gecenin imtihanı Bdv sizsiniz

Ben bir şey yazmak istemiyorum

Sizde baya baya karsılık vermişsiniz.. İstemem yan cebime olmuş.. Yazık çok yazık eşlerinize üzüldüm gerçekten..

İroni yapmış galiba
Bu tür konular bin kere açılmıştır, bin defa da basın belaya girecek, karşı tarafta bir kadın var, kendi esin öğrenecek, adamın başı belaya girecek dedik hep birlikte. Ama her zaman aşka saygı duyun, yaşadığımız masum, biz sevismedik ki vs vs . Ne yazarsak yazalım konu sahiplerinin çizdiği pembe tablodan dışarı çıkaramadik. Madem pembe bir tablo çiziyor ben de ısrarla devam ettirdim ki okurken aa öyle olmaz ki eşim böyle yapmaz ki, adamın karısı bunlar olmaz ki isyerinde rezil eder beni desin diye, kendi yazdığı tablonun devamında böyle bir sonuç çıkmayacağını görsün diye. En azından hayır böyle olmaz ki diye kendi kendine sonuca ulaşır da büyük bir kaostan döner. Diğer türlü beddualar telkinler ise yaramıyor.

Merhaba arkadaşlar aslında kötü bir konu olacak bu gerçekten içimin sıkıldığı bir konu eylül ayından beri peşimde iş yerinde evli bir adam var ve üst konumda satın alma müdürü beni gözlemlemiş ve mola yaptığım alanları karşıma çıkabileceği tüm ihtimalleri bulmuş ve sürekli karşıma çıktı her çıktığında laf attı işte tersledim birkaç kere yeter falan dedim güzelsin demeye başladı bugün de çok güzelsin her gördüğünde sürekli güzelsin dikkatimi çekmeye başladı ofisimin önünden geçti sürekli ve cam ofis olduğu için her gectigimde göz göze geliyordu bu sefer benim de ilgi odam olmaya başladı bana bakması evliliğimi asla sevgililik sürecinde dahi eşimi asla aldatmadım 28 yaşındayım dört yıllık evliyim adam 39 yaşında numaram mesaj yazmaya başladı iş yerinden arabayla çıktığım gün ve onun da arabayla olduğu bir gün arkamdan geldi yolumu kesti bugün güzel olduğunu söyleyemedim yine çok güzelsin dedi elim ayağım titredi o sırada neyse mesajlarına karşılık vermeye başladım konuştuk konu farklı farklı boyutlara geldi sürekli beni görmek istiyor asla benden vazgeçmeyecekmiş peşimi bırakmayacakmış gibi tavırları vardı hatta konuşmayı kesersen lütfen bana sebebini söyleyeceğin için söz ver falan dedi sadece günlük konuştuk bir yakınlaşma falan olmadı hiçbir şekilde buluşma da olmadı ama böyle sürekli peşinden koştu 5.06 ay böyle gitti normal sohbet ederek kendisi de iki Çocuklu falan bu arada çocuklar ile olan diyaloglarından bahsetti sadece amacı benimle konuşmaktı yani enteresan bir şekilde ben de o anki heyecana kapılıp cevap verdim karşılık verdim bunlara sonra baktım daha ileriye gitmeye başladı beni arzuladığını söylemeye başladı ben de eşini düşün beni düşünme hem cinsime bunu yapamam benden uzak dur gibi şeyler söyleyeyim kaç defa uzaklaştım ona rağmen yine peşimi bırakmadı beni özlemiyormuşsun gibi benimle sohbet etmeyi özlemiyor musun falan boş tarz şeyler söylemeye başladı neyse böyle 5-6 ay gitti dediğim gibi ama sadece iş saatlerinde mesajlaşıyorduk şimdiyse bir aydır konuşmuyoruz ve tamamen kendisinin çekmesi ile ilgili ne olduğunu hiçbir şekilde anlamadım bir gün oldu ve bir daha hiçbir şekilde yazmadı benim olduğum alanlara gelmedi beni gördüğünde sırtını döndü ve tamamen uzaklaştı aradım üç gün geçti tamam olur göz göze de gelmeyiz dedim ne olduğunu merak ettiğim için sadece zaten ben sürekli kaçmaya çalışıyordum ondan iş yerinde aramızda bir şeyler olduğunu düşünmeye başlamışlar o yüzden böyle olmak zorunda anlayışın için teşekkürler gibi bir şey yazmış asla gözümün içine dahi bakmıyor kurtuldum çok mutluyum ama anlam veremiyorum şu anda yine de bir şeylere pişmanlık duymak değil de aslında içim daha huzurlu benden uzaklaşması yüklerimi hafifletti ama beni gördüğünde hala selam vermeye çalışıyor bu durumda ayrı canım sıkılıyor tabii nasıl davranmam lazım iş yerinde sürekli karşılaşıyoruz nasılsınız falan dedi dondum kaldım cevap veremedim yani ne yapmam gerekiyor bu durumda aramızda bir şey olmadı ki kavga olmadı gürültü olmadığı sadece normal sohbet ettiğim birisiydi sadece yaklaşımı farklıydı ama olabildiğinceu karşılık vermemeye çalıştım sadece
Aradığınız aşka şimdi ulaşılamıyor.
Adam liseli gibi yazışmalardan sıkılmış. İcraate geçen başka birini bulmuş şimdi sallamıyor. Ne oldu sanmıştın o Romeo sen juliet mi? Evli barklı adamların sizin gibi kadınlardan ne beklediğini anlamadınız gitti.

İroni, başka bir mesajında gayet belli etmiş
Aslında ironi de değil tam olarak. Konu sahibi ile dalga geçmek için yazmadım. Konunun zannettiği kadar masum olmadığını kendi anlasın diye yazdım. Kızım da okulu bırakmaya karar verdim deyip duruyordu. Bin kere laf söyledim okul bitmezse şöyle olur böyle olur diye. En sonunda tamam dedim dediğin gibi okumak önemli degil. Garsonluk yapar para kazanırsın yorulursun ama bir sürü insan tanırsın. Sonuçta günde 12 saat orda calisacaksin. Az para kazanacaksın ama ev arkadaşların olacak kıranı öderken sosyalleseceksin vs vs. Dinledi dimledi oyle olmaz ki berbat bi hayat bu dedi. Şimdi icerde ders çalışıyor.

X