Hamilelikte Çatlaklar...

hande rica etsem kremin adını yazar mısın ??? lr ın mum yazınca hiçbirşey çıkmıyor nette
Canım ben arkadaşlarımı yönlendirdiğim kişiyi yazayım çok bilgi sahibi değilim bende ☺️ İnstagram ve facebookta Ayça Tezcan diye bi kadından aldım ben arkadaşlarımı da ona yönlendirmiştim çok tatlı sabırlı bi kadın baya da bilgi sahibi bana o yüzden güven vermişti☺️

Hangi kremi kullandınız çatlaklar için
Canım az önce başka bir arkadaşa cevap olarak yazdım ama görmeyebilirsin sanda yazayım dedim :) ben instagramdan ayça tezcan diye bi kadından aldım lr ın 5tane ürünü var onlarla geçirdim tavsiye ederim kadın kendisi denemiş önce ve çok bilgi sahibi o yüzden çok güven verdi bana :)

Ne kullanıyorsunuz ne iyi geliyor bir de ne zaman kullanmaya başladınız? Ailemden çatlak Yok ama bende olsun istemiyorum çok zayıfım umarım olmaz

Ne kullanıyorsunuz ne iyi geliyor bir de ne zaman kullanmaya başladınız? Ailemden çatlak Yok ama bende olsun istemiyorum çok zayıfım umarım olmaz
Ben çatlaklarım için lr ın 5tane ürününü kullandım ve geçti çok şükür canım hamilelikte kullanılan mum diye kremi var çatlamamak içinmiş o da, aldığım kişide ayça tezcan diye bi kadın detayları sorabilirsin ona☺️

moral bozmak gibi olmasında 4.5 aylıkken çatlama olmaz benim doğumdan 15 gün önce çatladı ve hepsi bi anda oldu sabah yoktu akşam eve geldim üstümü çıkardım çatlamışım ama bebek aşağı inmişti ve zorluyordu kaşınıyordu
Bende 7.aydan sonra bır gece de paramparca olmustum resmen:KK43:( ama dedıgım mum kremı kullanıpta çatlayan yok işte baya birilerine sordum ikincide temkinli olmak için:))

Bende 7.aydan sonra bır gece de paramparca olmustum resmen:KK43:( ama dedıgım mum kremı kullanıpta çatlayan yok işte baya birilerine sordum ikincide temkinli olmak için:))
Resmen reklam yapmışsınız. Cuma günü üye olmuş ve tüm yorumlarınızda farklı konularda da lr ın ürününü anlatmışsınız. Şimdi biz size nasıl güvenelim. Ya size güvenerek bu ürünü alırsak ne olacak. Ya çatlağımız olursa hadi oldu yapaak bir şey yok ya bebeğimize bir zararı olursa.

bende ikinciyi istiyorum çatlaklarım çok belli değil zaman içinde branzlaşınca falan görünürlüğü azaldı. çatlağı olmayan herkes belli başlı bi iki krem var onlardan kullanmış fiyatları 85 100 gibi lierac Mustela falan tabi bol su içmek daha önemli benim cildim kurudu yapısı itibariyle mum krem ne bilmiyorum

Canım ben arkadaşlarımı yönlendirdiğim kişiyi yazayım çok bilgi sahibi değilim bende ☺️ İnstagram ve facebookta Ayça Tezcan diye bi kadından aldım ben arkadaşlarımı da ona yönlendirmiştim çok tatlı sabırlı bi kadın baya da bilgi sahibi bana o yüzden güven vermişti☺️
ama nette çok fazla ayça tezcan kim ve hangisi bunu anlamam imkansız

Resmen reklam yapmışsınız. Cuma günü üye olmuş ve tüm yorumlarınızda farklı konularda da lr ın ürününü anlatmışsınız. Şimdi biz size nasıl güvenelim. Ya size güvenerek bu ürünü alırsak ne olacak. Ya çatlağımız olursa hadi oldu yapaak bir şey yok ya bebeğimize bir zararı olursa.
Ürünlerin satışını ben yapmıyorum zaten güvenip güvenmemek size kalmış tamamen. Siteyi yıllardır takip eder herşeyimi de burdaki yorumlardan fikir alarak sonuca ulaştırırım,üyeliğimi sadece yeni aktifleştirdim. Reklam algısı oluşturmuş olabilirim ama tamamen yaşadıklarımı söyledim,ben liearac mustela ve yanında yağlar vazelin vs kullanrak bir hamilelik geçirdim harita gibi oldu tüm vücudum.lr ın ürünleriyle çatlaklarımdan kurtuldum ve hamilelikte kullanan mum kremi ben kullanmadım kullanan arkadaşlarımdan hiç çatlayan olmadı ve hepsinin son ayları.anlatabildimmi bilmiyorum ama ürünleri kullanmadanda herhangi bir fikir sahibi olmanız mümkün değil.bebeğe zarar verecek birşey olsa sağlık bakanlığı onayı olmaz heralde,merak ediyorum eczaneden aldığınız her kremi yada aktardan alınan yağları kimyager gözüyle araştırıp bebeğe zararı olacak mı diye araştırıyormusunuz???? Ben bu konularda fazlaca araştırma yapmış yabancı akademisyenlerin makalelerini okumuş bir insanım ve evet lr ın özellikle birkaç ürününü de kimyager tarafından inceletmesinide yaptırdım sonuçlarına hayran kaldım.amacım her ne kadar öyle anlasanız da reklam değil bizim insanımızın ismi duyulmuş kimyasal içerikli ürünlerle dertlerine deva bulması değil aksine vücuduna ve bebeğine kimyasal vermeden çareler bulmasını sağlamak.umarım anlatabilmişimdir.

bende ikinciyi istiyorum çatlaklarım çok belli değil zaman içinde branzlaşınca falan görünürlüğü azaldı. çatlağı olmayan herkes belli başlı bi iki krem var onlardan kullanmış fiyatları 85 100 gibi lierac Mustela falan tabi bol su içmek daha önemli benim cildim kurudu yapısı itibariyle mum krem ne bilmiyorum
Canım lr diye bir alman şirketinin sadece hamilelere özel ürettiği bir masaj balsamı mum krem.ayrıntılı bilgiyi benimde danıştığım kişi olan ayça tezcandan alabilirsin.profilini bulamayanlar olmuş onun için söylüyorum,kolunda beyaz bir saat ve lr katalogu var ustunde bruce wılls resmı var sadece eli gözüküyor profilinde.

Bişey sorucam yardımcı olurmusunuz bu ay hamilelikte oturunca karın katlanır mı aynı şekil sert bi şekilde dururmu eğilebilinir mi yüz üstü yatılır mıyaşayanlar yazabilir mi ?

Bişey sorucam yardımcı olurmusunuz bu ay hamilelikte oturunca karın katlanır mı aynı şekil sert bi şekilde dururmu eğilebilinir mi yüz üstü yatılır mıyaşayanlar yazabilir mi ?
Sadece ilk aylarda karın çıkmadan yatılabilir yüzüstü ama yatmamak daha iyi diye biliyorum,karın sertleşip büyüdükten sonra katlanma olmaz eğer aşırı kilolu değilseniz,eğilmekte sıkıntı olmaz ama belinizi sakatlamamak için çömelir gibi eğilmekte fayda vardır her zaman doktorların söylediği böyleydi bana :)

reklam için gelmişsiniz siteye. O yüzden ayşe tezcan'a zerre güvenmiyorum. Hele o kremi alan biri olursa, asla ama asla diyeceğim.

Canım az önce başka bir arkadaşa cevap olarak yazdım ama görmeyebilirsin sanda yazayım dedim :) ben instagramdan ayça tezcan diye bi kadından aldım lr ın 5tane ürünü var onlarla geçirdim tavsiye ederim kadın kendisi denemiş önce ve çok bilgi sahibi o yüzden çok güven verdi bana :)

reklam için gelmişsiniz siteye. O yüzden ayşe tezcan'a zerre güvenmiyorum. Hele o kremi alan biri olursa, asla ama asla diyeceğim.
Keyfin bilir güvenip güvenmemekte kullanıp kullanmamakta sana kalmış. Sen çatır çatır çatlarken herkesin beyni var düşünebiliyor kullandığı halde faydasını gören insanlara engel olman pek mümkün değil sen onu düşünemiyosun sanırım ☺️ Nasıl bir önyargılarla örülmüş zihniyetleriniz hayretle okuyorum,yazık yani... Kimseyi hiçbirşeye inandırmak zorunda değilim herkes kendi özgür iradesiyle herşeye karar verebilir ama sizin gibi zihniyetler bu kadar önyargı ve saygısızlıkla nasıl derdine çare bulur orasını bilemiyorum. Ayça tezcan dediğim kadına güvensende güvenmesende emin ol onun umrunda bile olmazsın çünkü zaten inanıp güvenenlerle yoluna devam ediyodur ☺️

Hepinize çok teşekkür ederim :) bütün yazdıklarınızı dikkate alacağım.

Ben de kakao yağı kullanıyorum. Şimdilik hiçbir sorun görünmüyor: ) inşallah da hiç olmaz... üstelik haftama göre çok fazla sistim kızlar. Oturuken yürürken nefes alırken bile hissediyorum bunu :/
Canım bende kakao yağını kullanmayı dusunuyorum sen de ise yaradı mı acaba

X