hayatımdaki insan hakkında

Wurstria haklısınız evet, insan eskilerin temcit pilavı gibi ısıtılıp önüne gelmesinden hoşlanmayabilir ama burada sevdiğim bir üye zamanında beni konuma yapılan olumsuz yorumlarla ilgili söylediği bir şeyle çok güzel etkilemişti. Anonim bir iç ses gibi düşünün buradaki yorumları veya toplum içinde alabileceğiniz herhangi bir tepki gibi. Sizin de kendinize sorduğunuz veyahut sormaktan dahi çekindiğiniz bir şeyi lak diye sorabiliyor veya söyleyebiliyor buradaki herhangi bir insan. Kimsenin niyeti aslında kimseyi sabote etmek ya da üzmek kırmak değil. Herkes kendince fikir beyan ediyor. Ben de burada cinsellikle ilgili problem yaşadığınız aynı adam mı diye sormuştum mesela. Niyetim konu dışı bir şekilde sizi veya sevgilinizi yargılamak değil, durumu iyi değerlendirip işinize yarayabilecek bir yanıt verebilmekti. Hiçbir kötü niyetim yoktu. Siz de bana gayet nazik yanıt vermiştiniz, ben de iyi dileklerimi iletmiştim. Bu şekilde anlaşılabileceği aklıma gelmemişti. Belki de yeni gelen bir soru, son damla olmuştur. Sinirlerinizin yıpranması beni üzdü. Umarım bunda payım yoktur. Hakkınızda hayırlısını dilerim.
sizin bir payınız yok, teşekkür ederim.
zaten kimsenin yargılamasına gerek kalmadı, onu ben yargılıyorum şu an. bu konuyu gerçekten çok iyi, saf duygularla açmıştım ama ne zor zamanındaki bir desteğimi ne de başka bir şeyimi hak etmiyormuş. bir gece önce saçma sapan bir olay yaşadık ve iş ayrılmaya kadar geldi. ne olacak ben de bilmiyorum. sahiden ilişkilerde asla dikiş tutturamıyorum. onun en büyük problemi kendini her konuda %100 haklı görmek. aman neyse, değmeyecek insanlar için üzülüyoruz her zamanki gibi.

Hayır aşık değilim. Ama sürekli birini tanı, olmasın yeniden başla döngüsü beni çok yordu. Sanırım tekrar yalnızlığa dönmek istemiyorum ben. Bir sorun olduğunda karşımdaki insan çok mücadele verdi belki de o tuttu beni bu ilişkide. Ama şu an yaptığı şey gerçekten hiç hoşuma gitmiyor. Madem bu kadar kötüsün o zaman hayatına kimseyi alma, kimseyi yük etme kendin de kimsenin hayatında yük olma, değil mi? Madem hayatına birini aldın o zaman da o insanın sana nefes aldırmasına, huzur bulmaya izin ver. Yani her şey karışıklı. Iki gündür iletişim seviyemiz de epey düştü. Ergen gibi sürekli mesajlaşalım demiyorum ama kaç gündür doğru düzgün görüşemiyoruz. Böyle de olmaz yani. Yarın öbür gün aklı başına gelince çok geç olur beni bulamaz.
Tatlım yanlış düşünüyorsun bak .
Yalnız kalmamak için ilişki yaşanmaz.
29 yaş çok genç bir yaş .
Sürekli birileriyle tanışmak zorunda da değilsin.
Ama iyi seçimler yapmalısın sonu pişmanlık olur
Aşık olsan tamam anlarım da aşık olmadığınıx kişi için bu kadar emeğe değmez.

Elinizden geleni yapmışsınız gibi geldi… en azından iciniz rahat olur. Zaten maddi destek sevgiliye yapılmaması lazım. İnsan kahrını cekiyor o kadar bi bakıyorsun sefasını başkası sürüyor.

zaten kimsenin yargılamasına gerek kalmadı, onu ben yargılıyorum şu an. bu konuyu gerçekten çok iyi, saf duygularla açmıştım ama ne zor zamanındaki bir desteğimi ne de başka bir şeyimi hak etmiyormuş. bir gece önce saçma sapan bir olay yaşadık ve iş ayrılmaya kadar geldi. ne olacak ben de bilmiyorum. sahiden ilişkilerde asla dikiş tutturamıyorum. onun en büyük problemi kendini her konuda %100 haklı görmek. aman neyse, değmeyecek insanlar için üzülüyoruz her zamanki gibi.
Iyi yonunden bakin daha fazla psikolojinizi bozamadan bitti bu iliski. Kendinizi yipratmaya degmez gercekten. Karsiniza iyiki ondan ayrilmisim dedirtecek biri cikar umarim o zaman neden baskalarinda dikis tutturamadiginiz anlarsiniz.

Bana sanki sizden maddi beklentisi olmuşta alamayacağını anlayınca ortadan kaybolmaya çalışan erkek gibi geldi.Tabi siz tanıyorsunuz biz dışarıdan gözlemleyerek fikir sunuyoruz.

En azından elinizden geleni yaptığınızdan eminsiniz, içiniz rahat. Bazı şeyleri erken görebilmek de bir nimettir. Kendi değerinizi bilin ki karşınıza aynı değerde insanlar çıksın inşallah.

X