Hoşçakal 30 Kilo ... !

:KK68::KK68::KK68::KK68::KK68: istemem kot ... toplam 59.90 a iki adet aldım indirimden :KK70::KK70::KK70:

Dur daha mune hanım senin koyduğun bel hedefine 2 cm kaldı ama ben onu 68 e çektim o yüzden 4 cm :confused::confused::confused:

Vermiyorum kotlarımı, lütfen ver diyeceksin ama hayır git indirimden al diyeceğim :KK70::KK70:

Ahhhhh ahhh bende bir bel vardı 55 cm 23 senede çok kalınlaşmadı gerçi ama :KK8:
Düşük tansiyon sorunum yüzünden şak şuk bayılma sorunum olmasa biliyorum ben sana yapacağımı :KK70::KK70:

Bacım benim, çok iyi bir iş çıkardın, beldeki 4 cm'lik fazlalık sana vız gelir biliyorum :KK60:

Yaa okudukca azimlendim. Ben diyordum ki hep kiloluydum cocuklugumdan beri benim yaglarim yerlesik gitmez seninki gittiyse benim de gidebilir. Yasitlarimin yaninda ablalari gibi duruyodum kilomdan

Ciktigim bu yolda dönűp tekrar tekrar okuyacagim bir basari hikayen var canim.

Cani gőnűldwn tebrik ediyorum senin adina cok mutlu oldum darisi bana olsun insallah ben de buraya yazarim

Vermiyorum kotlarımı, lütfen ver diyeceksin ama hayır git indirimden al diyeceğim :KK70::KK70:

Ahhhhh ahhh bende bir bel vardı 55 cm 23 senede çok kalınlaşmadı gerçi ama :KK8:
Düşük tansiyon sorunum yüzünden şak şuk bayılma sorunum olmasa biliyorum ben sana yapacağımı :KK70::KK70:

Bacım benim, çok iyi bir iş çıkardın, beldeki 4 cm'lik fazlalık sana vız gelir biliyorum :KK60:
:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: 55 cm :63::63::63::63::63:

senle klasman farkımız var ... jelo paklar beni :KK70:

sağolasın bacım ... :KK19::KK19: iyi gazlıyon sende şaka maka :KK15:

Yaa okudukca azimlendim. Ben diyordum ki hep kiloluydum cocuklugumdan beri benim yaglarim yerlesik gitmez seninki gittiyse benim de gidebilir. Yasitlarimin yaninda ablalari gibi duruyodum kilomdan

Ciktigim bu yolda dönűp tekrar tekrar okuyacagim bir basari hikayen var canim.

Cani gőnűldwn tebrik ediyorum senin adina cok mutlu oldum darisi bana olsun insallah ben de buraya yazarim

O kadar hirslandim ki gözūmden uyku akiyor ama mekik cekip öyle yaticam :KK200::KK60:

Süpeeer :KK9:

Yapışsa inan bana yapışırdı .. 30 dan sonra vermek zor derler bir de ..

Hadi hadi durma şimdi mekiğe başla .. sabah diyete ...

Haber ver bana arada .. :KK66:

:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: 55 cm :63::63::63::63::63:

senle klasman farkımız var ... jelo paklar beni :KK70:

sağolasın bacım ... :KK19::KK19: iyi gazlıyon sende şaka maka :KK15:
Çok pis gaz veririm :KK70: beni görünce gıcık olup zayıflamış 2 komşum var, görmek bile hırs nedeni:KK70:
Jelo şehir şehir gezip yemek yiyor, onun beli ince değildir, birgün beni çok fena pataklayacak ama bakalım ne zaman:KK70:

Mekik çekerken ayaklarınızı cekyatin altına koyup destek alıyor musunuz?

Önce hiç çekemiyordum :) öyle böyle kalkamıyordum .. Şimdi normal çekebiliyorum ama bel fıtığı var mekik çok yaramıyor ama ... genelde mekik aletim var onda yapıyorum hafta 1 - 2 ..
Çok pis gaz veririm :KK70: beni görünce gıcık olup zayıflamış 2 komşum var, görmek bile hırs nedeni:KK70:
Jelo şehir şehir gezip yemek yiyor, onun beli ince değildir, birgün beni çok fena pataklayacak ama bakalım ne zaman:KK70:

:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: :rolleyes:komşuların işi bilmiyor .... onlar zayıflamaya çalışacağına sana yumuşak karnından bir darbe her gün dolmalar börekler getireceklerdi ...seni şişireceklerdi :KK70:

İlk fırsatta bakıp dönüş yapacağım ...

Teşekkür ederim :KK68:

Açıkcası ilk zamanlar spor yapmadım .. kilo fazlası çok iken sadece diyete odaklandım .
Sonra bende 3 mil leslie yaptım zaman zaman .

Ama özellikle 60 lı kilolara gelince sıkı bir spor programı uyguladım .

Tüm kardiyo prog. interval(nabız hızını bir düşürüp bir arttırarak) ... sarkmalar biraz genetik şans ve sporla halledildi.
Ön ve arka kol dumble videoları ile kolları şekillendirme ve pilates ..
Zaman zaman squat .. her spor sonrası plank ... bunları netten bulursan ... 2 ay gibi bir sürede vücusdunun şekle girdiğini ve sarkmaların toparlandığını göreceksin mutlaka

Teşekkür ederim özlem :KK68::KK68: Çok iyi kilo vermişsin .
Tekrar yürüyüşe başlamak için en ideal zaman .
Biraz da yediklerine dikkatle olacaktır eminim .

Çok teşekkürler nefs :KK68: bende bir kez kısa süreli sohbete geldiğini anımsıyorum takıma ... tekrar bekleriz .. Liste dışını falan bildiğine göre :)) sen gel gel ... bekliyoruz takıma

İşin formülünü çözmüşsün bence ..tek çay kalmış ki .. şekersiz içmeye alışsan .... yahu ben bugüne kadar çay içmemişim der asıl çayın tadını alırsın .

:KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200: canım benim ... siz benim için çok çok önemlisiniz .. hepinizi mezun görmek istiyorum biliyorsun :KK15:

:KK200::KK200::KK200: jelocanım ... yahu sen hırslı kadınsın ... bi tutsan ucundan 1 ayda bitirirsin o işi ....

Hadi bakem .. göreyim seni .. 1 ay sonra soracağım yok vermedim dersen :sinirli:

:KK68::KK68::KK68::KK68::KK68: istemem kot ... toplam 59.90 a iki adet aldım indirimden :KK70::KK70::KK70:

Dur daha mune hanım senin koyduğun bel hedefine 2 cm kaldı ama ben onu 68 e çektim o yüzden 4 cm
:confused::confused::confused:

:KK60: teşekkürler dionee ...
IMG-20170508-WA0003.jpeg
valla bak dünn senin azmin giden 30 kilonun bendeki yansıması sabah 8 arkadaşımla 1 saat tempolu yürüme tamam kuzu 1 ay sonra kilo vermezsem falakaya yatır bu arada buradan bir arkadaşımın diyetisyenine başlıyorum yakında pahalı bir dr sen online danışmanlıgı kaca yapan bacına

Ya seni baz alamam ben minnacıksın #) ha sorma ya ekmek parası bacımmm eee ac calışılmiyor cımbızımda yok senin gibi kızdıgımda ban verim sinirden yiyorum hahhaha hem belim ince lipo oldummm hahahha

Eki Görüntüle 1992770 valla bak dünn senin azmin giden 30 kilonun bendeki yansıması sabah 8 arkadaşımla 1 saat tempolu yürüme tamam kuzu 1 ay sonra kilo vermezsem falakaya yatır bu arada buradan bir arkadaşımın diyetisyenine başlıyorum yakında pahalı bir dr sen online danışmanlıgı kaca yapan bacına

beleş tabii ki ...amme hizmeti :KK70::KK70:

helal sana ... ama 2 güne bırakma e miii :sinirli:

Çok teşekkürler nefs :KK68: bende bir kez kısa süreli sohbete geldiğini anımsıyorum takıma ... tekrar bekleriz .. Liste dışını falan bildiğine göre :)) sen gel gel ... bekliyoruz takıma

Valla mı gerçekten mii geleyim mii ayy çok mutlu oldum.
Çokkkk teşekkür ederim :KK36: :KK36: :KK36: :KK36:

Muhteşemm ne desem az kalır tebrik ediyor,darısı başıma diyorum ☺️
Yardıma çok ihtiyacım var iyice saldım kendimi geçen sene bu vakitler 85 görmüştüm (daha altını 17 senedir göremedim) şimdi 96-97 geliyorum bir ay önce karnımda bebeğimi kaybettim toparlandım artık şükür iki evladım daha var ve kendimi bırakmamam lazım geçen hafta yediklerimi azaltmaya başladım pazartesi 97ile başlamıştım cuma 95.5 oldum ama hafta sonu herşeyi batırdım bugün 96.5 la tekrar başladım ve bu son başlayışım artık.eğer banada yardımcı olursan çok sevinirim her pazartesi sana kilo bildirimi yapmak isterim.
Bu arada hedefim 80

beleş tabii ki ...amme hizmeti :KK70::KK70:

helal sana ... ama 2 güne bırakma e miii :sinirli:
:rolleyes:aboooowww yok yok valla tarih attım notumu aldım söz bırakmayacağım :KK37:

bak iki 295 seansı bu ablaların yiyim danışmalık da para ile imiş iki soru sorum dedim :)))) sonra dedim heyt bizim ausus 30 kilo verdi be kendi azmi iradesi ile bedava da danışmanlık veriyor herşey paramı :cool:

ALLAH senden bin kere razı olsun.öyle bir zamanda yazılı paylastın ki beni tamda bir çıkmaza girdigim gün çıkardın.
Gecmise gerek yok 10 yıllik evliligim boyunca kilolarla boguşuyorum.3 cocuk annesiyim ve 36 yasindayim.minik kizim 15 mayısta 1 yasinda olacak.kizim 5 aylikken fazla sutum olmadıgi icin artik kendime yediklerime dikkat etmeye basladım 94 kilodan 81 kiloya düstüm.iste benim yillardir sorunum 80 altına düsemiyordum ve sıkılıp hop tekrardan yukarılara çikiyordum.bu sefet aynıhatayı yapmadım hemen bir diyetisyene gittim 3 aylık bir paket yaptık.o dönemde kordonlarım baglıyken dış gebelik gecirdim neredeyse bir buçuk ay sürekli hastanedeydim.SOnunda ameliyat oldum ve tek tüpüm alındı.ama hic pes etmedim simdi 72 kiloyum.benim kim nerdese desin 60olmak yazını okuyunca kendime daha cok guvendim ve inandım.dün aksam annem ve esimin sözlerne kanip daha fazla verme çirkinlesirsin sözleri üzerine bu sabah kahvaltıda kendimi kaybettim.ama artık yok kendime söz verdim.brnde hedefime ulaşacam.uzun yazdım hakķını helal et.

X