Hsg sonucumu yorumlarmısınız? lütfen kızlar...

resport

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2024
6
2
24
Kızlar bugün rahim filmi çekindim (HSG) anlayanlar yorumlarsa çok mutlu olurum sonucu salı günü göstericem ama çok merak ediyorum. Resim de atıyorum

Eklentiler

• IMG_20240516_124958.jpg
    IMG_20240516_124958.jpg
    139,3 KB · Görüntüleme: 105
Kızlar bugün rahim filmi çekindim (HSG) anlayanlar yorumlarsa çok mutlu olurum sonucu salı günü göstericem ama çok merak ediyorum. Resim de atıyorum
Herşey normal gözüküyor tüplerin açık rahim şekli olması gerktiği gibi

Ağrı acı oldu mu acaba çektirirken
Anestezi almadım son an alsammı diye tereddüt ettim ama hemşire hanım gerek olmadığını söyledi. İnanın normal alttan muayene gibi sadece ilacı verirken sanki adet sancısı gibi azıcık hissettim. Ama samimi söylüyorum korkulacak bir şey yok

Anestezi almadım son an alsammı diye tereddüt ettim ama hemşire hanım gerek olmadığını söyledi. İnanın normal alttan muayene gibi sadece ilacı verirken sanki adet sancısı gibi azıcık hissettim. Ama samimi söylüyorum korkulacak bir şey yok
Merhaba. Ben de yarın tüp filmi çektireceğim. Biraz tedirginim kızım hemen oldu ikinci çocuğu planlıyoruz 6 aydır olmuyor eşimin işinden dolayı hep il dışında görevi olduğu için aşılamaya karar verdik. Doktorum önce tüp filmi çekelim dedi bakalım hayırlısı olsun inşallah

Benim ablam da ilk kızından sonra 10 sene hiç çocuk olmadı rahim filmi ve histereskopi sonrasında hemen hamile kaldı o yüzden iyi bir doktora gidip ona göre hareket edin. İnşaAllah hepimizin tez zamanda hayırlı sağlıklı evlatları olsun

X