Jinekoloji Hymen, bekaret zari

Olabilir. Fakat zar ile bekaretlik ölçülmiyor bence. Kanama olmasada erkek anlar daha önce bişey girmiş mi girmemiş mi

Soru soranın ayrıca erkek olduğunu düşünüyorum. Böyle bir durumu sorgulayacak kadar buralara düşmeniz mide bulandırıcı. Kendine birazcık değer veren hiçbir kadın sizin bu zihniyetinizi anlamayacak ve beraber olmak istemeyecektir.

Allahtan hymen denen yapı bekaret göstermiyor herkeste farklı ve kanamak zorunda değil de böyle ne yapacağınızı şaşırıyorsunuz. Asla benim de tasvip etmediğim bir şey ama allahtan kızlık zarı dikimi adı altında kanasın diye saçma sapan daraltma yaptıkları bir operasyon var da kadınlar üzerinde söz hakkına sahip olamadan paşa paşa tercihlerimize saygı duymayı veya kadına güvenmeyi öğreneceksiniz. Erkek değilseniz üstüne alınmayın. Ve hiçbir şekilde böyle bir durum söz konusu değil bilin. Hymen bakirelik göstermez.

yok anlamaz inanın, o erkeklerin kandırılmaya karşı kendilerine yaptıkları bir payanda, ve çok erkekeğim ben hemen anlarım tarzı tesellisi.
Hayır zaten bakire biri anlaşılır nasıl anlayamiyorlar yani.
Gerçekten bakireyse karşındaki zaten bunu sorgulamana bile gerek kalmıyor.
Tabiki anlar .
Bakireyse zaten ilk birliktelik acılı ve sancılı oluyor kız tecrübesiz olduğu için kasıyor kendini zaten ilk deneme çoğu zaman başarısız oluyor vs vs .
Alın erkekler benden size tüyolar 🤣

Hayır zaten bakire biri anlaşılır nasıl anlayamiyorlar yani.
Gerçekten bakireyse karşındaki zaten bunu sorgulamana bile gerek kalmıyor.
Tabiki anlar .
Bakireyse zaten ilk birliktelik acılı ve sancılı oluyor kız tecrübesiz olduğu için kasıyor kendini zaten ilk deneme çoğu zaman başarısız oluyor vs vs .
Alın erkekler benden size tüyolar 🤣
Kızlar da o kadar salak değil ya, tamir harici de neler neler yapanlar var, kız iyi oyuncuysa hiç anlayamaz. Üstelik herkesin de sancılı falan olmuyor, öyle oluk oluk kan da gelmiyor, hatta hiç kan gelmeyenler bile var. Erkekler çok anlarmış gibi yapıyor, hem kendi içini rahatlatıyor, hem de karşıdakine gözdağı veriyor aklınca bak biz anlarız diye. Bence o noktada da daha çok aptal durumuna düşüyor. çünkü anlamazsa kız zaten kandırdığının ve erkeğin salak durumuna düştüğünün farkında. Valla bu konuda işleri zor bunu mesele yapan erkeklerin.

X