İçinden Ne Geçiyorsa Yaz..

Ya canım bir şey yapmak istemiyor çok zorlanıyorum ya da canım istediğinde, enerjim yerinde olduğunda da fazla yükleniyorum kendime, arayı bir bulsam güzel olacak.

Sen yazı sevmiyorum çok bunaltıyor de de şimdi sağlık sorunundan dolayı yazı sevmeye başla 🙃

Odul puani tam olarak ne ise yariyor acaba,tam olarak o sistem nasil isliyor demek geldi icimden :)

Kizim 8 bucuk aylik su anda,ayagimda uyuyor,onu yerine yatirip yapilmasi gereken şeyleri yapacagim,yemek,bulasik...offff ne zaman rahata ereceğim pilim bitttiiii 😧

Düzenli olmak, düzenli, planlı, kurallı bir şeyler yapmak çok sıkıyor ama hayat da bunu istiyor iyi olman için... Ben bir şekilde başarsam da muhtemelen sıkılıp, "eh yeter" der bir bırakma evresi yaşarım gibi sonra görürüm günümü(olmaz umarım tabi). Kurallar boğucu oluyor.
Dilerim düzen işini başarırım sonra bir de sıkılma durumum için bir denge kurmam gerekiyor ama nasıl?

Bundan 1 veya bir bucuk sene kadar once olsa gerek,pandemi durumu henuz yoktu.Otobustu omuzuma hafifce dokunup;
-"Delikanli ayaklarim cok agriyor musade etsen de,ben otursam" diyen bir amcaya denk geldim.Kisa sacimdan olsa gerek beni erkek sandi.Ayaga kalkinca da kizim kusura bakma dedi ama beni bir gulme tuttu :) Kolundan tuttum,oturmasina da yardimci oldum.O beni tanimadi ama ben onu tanidim,is yerinden bir arkadasimin dedesi aslinda.Daha oncesinde koye davet edildigimizde gormustum.O beni cikaramayinca ustelemedim hic,zorlamak istemedim.Zaten cok yorgun gorunuyordu,birde nereden hatirlasin beni adamcagiz diyerek ses seda etmedim :)
Bugun instagramdan story atilmis.Evlenmis amca,O yer isteyen amca,o ayaklarim sizliyor diyen amca bir kolbasti oynuyor gormeniz gerek. :)) Yani atlayip o yasta 2 topugu birbirine vurmakta mesele yani :) Burdan tebriklerimi iletiyorum. :)

Bundan 1 veya bir bucuk sene kadar once olsa gerek,pandemi durumu henuz yoktu.Otobustu omuzuma hafifce dokunup;
-"Delikanli ayaklarim cok agriyor musade etsen de,ben otursam" diyen bir amcaya denk geldim.Kisa sacimdan olsa gerek beni erkek sandi.Ayaga kalkinca da kizim kusura bakma dedi ama beni bir gulme tuttu :) Kolundan tuttum,oturmasina da yardimci oldum.O beni tanimadi ama ben onu tanidim,is yerinden bir arkadasimin dedesi aslinda.Daha oncesinde koye davet edildigimizde gormustum.O beni cikaramayinca ustelemedim hic,zorlamak istemedim.Zaten cok yorgun gorunuyordu,birde nereden hatirlasin beni adamcagiz diyerek ses seda etmedim :)
Bugun instagramdan story atilmis.Evlenmis amca,O yer isteyen amca,o ayaklarim sizliyor diyen amca bir kolbasti oynuyor gormeniz gerek. :)) Yani atlayip o yasta 2 topugu birbirine vurmakta mesele yani :) Burdan tebriklerimi iletiyorum. :)
Hey maşallah :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: amca benden dinçmiş

Aramızda gerektiği kadar maddi manevi sınırlar oluşmasını diliyorum. O gün özgür hissedeceğim.

60 kilo olmak istiyorum.
14 senedir göremediğim kiloya ulaşacagim.
2022 ye o kilo ile girecegim. inşallah.

X