implant diş

Sena0657

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2015
20
1
40
Arkadaşlar mrb ben Ankaradayım ve implant diş yaptırmak istiyorum Devlette veya özelde bu konuda önerebileceğiniz yerler varmı ? bir kaç yere gittim ancak bana çok güven vermediler .

Arkadaşlar mrb ben Ankaradayım ve implant diş yaptırmak istiyorum Devlette veya özelde bu konuda önerebileceğiniz yerler varmı ? bir kaç yere gittim ancak bana çok güven vermediler .
Canım kimse yazmamış bende görünce dayanamadım yazmak istedim geçtiğimiz ay sözlüme yaptırdık implant diş çok aşırı araştırdı erkekler bu konuda daha korkak oluyor sanırım çaktırmasalarda :-) zaten çocukluktan kalma bi dişçi fobisi vardı :-) aylarca araştırdı en son İsveç klinikte yaptırdı ama sana an-la-ta-mam!! efsane oldu resmen yeniden aşık oldum adama :-) tüm klinik çalışanları çok ilgiliydi benimki çok huysuzdur düşün o bile hiç problem yaşamadı istanbula gelme durumun olursa düşünmeden git derim tatlım :KK5:

diş çektirmek kadar kolay bir işlem implant uygulatmak önemli olan kemik yapınızın uygun olması.doğru çene cerrahıyla çalışmak önemli dora hastaneesi oylun hanımı şiddetle tavsiye ediyorum

Selamlar, dişeti hastalıkları uzmanıyım, arzu ederseniz, sizlere yardımcı olabilirim, "kadın dayanışması ":)

Protezlerimi 1 hfta once yaptirdim.alt protezimi takamiyorum. Ne olur bir yol gosterin

Diş altımda bir ödemden dolayı azı dişim cekilmesi gerekti, bu dişe implat yapıldı bir süre civi cakıldıktan sonra bekliyorsunuz.. benim bu bölgede kemik erimesi oldugu icin o bölgeye kemik tozu mu öyle bir sey tam tıbbı adını bilmiyorum böyle bir sey koyuldu kemik yapısının oluşmasını bekledik sanırım 1-2 ay kadar tam hatırlamıyorum baya bi zaman geçti.. ilk 1-2 gün şişlik sorunu oluyor ama korkulacak bir sey yok.. :)

Özellikle yurtdışında yaşayan Türklerin implant için istanbulda implant center isimli bir yere geldiğini okudum.
Profesör Doktor Ömer Kutay adında implant uzmanı bir doktormuş.
İstanbul nişantaşında ofisi fakat dediğim gibi özellikle yurtdışında çok meşhur ve bilinen bir implant profesörüymüş. bir araştırın isterseniz.

İmplant nasıl yapılır izleyin..
diş implantı yaptırmak isteyenlere ön bilgi
İmplant nasıl yapılır videosu :

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, dişeti hastalıkları uzmanıyım, arzu ederseniz, sizlere yardımcı olabilirim, "kadın dayanışması ":)
Merhaba bir sorum olacakti anneme ust cene komple dis implanti yaptirdik ama takilan disler dusuyor doktor tekrar yapistiriyor sonra tekrar dusuyor bu neden olmadi acaba alt cene yuzundenmi?

Canım kimse yazmamış bende görünce dayanamadım yazmak istedim geçtiğimiz ay sözlüme yaptırdık implant diş çok aşırı araştırdı erkekler bu konuda daha korkak oluyor sanırım çaktırmasalarda :-) zaten çocukluktan kalma bi dişçi fobisi vardı :-) aylarca araştırdı en son İsveç klinikte yaptırdı ama sana an-la-ta-mam!! efsane oldu resmen yeniden aşık oldum adama :-) tüm klinik çalışanları çok ilgiliydi benimki çok huysuzdur düşün o bile hiç problem yaşamadı istanbula gelme durumun olursa düşünmeden git derim tatlım :KK5:
Merhaba yer nerde dişcinin ve 1 diş için ne kadar ödeme yaptınız

X