Izmir doğum fotoğrafçısı

yasayipgorelim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2022
2.241
1.184
Kızlar selam,

İzmir Can Hastanesi Mehmet Bal’da doğum yapacagim.
Hastane çok kötü bir fotoğrafçı ile anlaşmış.

Hamile çekimi, doğum sırası çekim, doğumdan bir gün sonraki oda çekimi, doğum sonrası stüdyoda yenidoğan çekimi oluyor ya bunlarda hamile çekimi ve yenidoğan çekimi yok.

Sadece ilk doğum anı ve odada bir gün sonrası çekim 4000TL.

Hamile çekimi yapın dedim tek kostümleri var (birde üste yapışan siyah kostüm varmış hem siyah giymek istemiyorum yas gibi geliyor hemde dapdar malum gebelikte şiştik)
kot tişört gelin o zaman dedi (saçma sapan) 2500TL.

Yenidoğan istersen 2500TL dedi. Örnek görsel istedim gösteremedi.

Başka çekim yeri arıyorum İzmir’de var mı sizin bildiğiniz uygun fiyatlı düzgün iş yapan fotoğrafçı?

Kızlar selam,

İzmir Can Hastanesi Mehmet Bal’da doğum yapacagim.
Hastane çok kötü bir fotoğrafçı ile anlaşmış.

Hamile çekimi, doğum sırası çekim, doğumdan bir gün sonraki oda çekimi, doğum sonrası stüdyoda yenidoğan çekimi oluyor ya bunlarda hamile çekimi ve yenidoğan çekimi yok.

Sadece ilk doğum anı ve odada bir gün sonrası çekim 4000TL.

Hamile çekimi yapın dedim tek kostümleri var (birde üste yapışan siyah kostüm varmış hem siyah giymek istemiyorum yas gibi geliyor hemde dapdar malum gebelikte şiştik)
kot tişört gelin o zaman dedi (saçma sapan) 2500TL.

Yenidoğan istersen 2500TL dedi. Örnek görsel istedim gösteremedi.

Başka çekim yeri arıyorum İzmir’de var mı sizin bildiğiniz uygun fiyatlı düzgün iş yapan fotoğrafçı?
Canım hayırlısi olsun Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🙏 can hastanesinde aşılama fiyatları hakkinda bilgin var mı acaba

Canım hayırlısi olsun Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🙏 can hastanesinde aşılama fiyatları hakkinda bilgin var mı acaba
Bilgim yok, ben 2-3 sene önce 2 kere yaptırdım hiç fayda olmadı sonra tüp bebek yaptırdım ve tüp bebek doktoru keşke hiç uğraşmasaydın dedi çünkü tutma ihtimali çok düşükmüş boşuna paranızı harcamışsınız dedi

X