Karın germe ödem akması

mag01

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2021
13
10
59
Karın germe liposuction oldum tam 1 ay oldu bugün karnımdaki dikiş yerinden 2 litre civarı sarı bazı kanlı su aktı aslında rahatladım ama yarın doktora gideceğim aynı tecrübeyi yaşayan arkadaşlar yardım ederseniz sevinirim.

Karın germe liposuction oldum tam 1 ay oldu bugün karnımdaki dikiş yerinden 2 litre civarı sarı bazı kanlı su aktı aslında rahatladım ama yarın doktora gideceğim aynı tecrübeyi yaşayan arkadaşlar yardım ederseniz sevinirim.
Dikişli yerden 2 lt ye yakın iltihap akması sizi korkutmadı mı? Bence acile gitseniz iyi olur

Benim de aktı sizi çok korkutmak istemem ama geliyorum dikişlerim düzelmeye ince tekrar dikiş attılar dikiş bölgemde iltihap olmuş ama sizin sağlığınız ın anlamı nedir sizin doktorunuz daha iyi bilir

Öncelikle çok geçmiş olsun bende karın germe lipo oldum 1 ay oldu
Benim seroma ameliyat dikişin altındaki ölü bölgede sıvı birikmesi oldu
3 kere şırınga ile çekildi
Dikiş yerlerinde dışarı sızması olabilir bir durummuş
Eğer doktora yarın gidecekseniz botikonla temizleyip gazlı bez koyun
Doktorum bana sızıntı olursa bu şekilde yapmamı söylemişti
Bunların yanında ateş
batma vs olursa bir acil serviste pansuman yaptır
Tekrar çok geçmiş olsun

Bunların yanında ateş

Tekrar çok geçmiş olsun
Çok teşekkürler doktor normal dedi ve 5 gündür küçük bir noktadan akıntı devam ediyor 10 gün sonra yeniden görelim dedi seroma deniyormuş ne zaman bu sıvı çıkışı kesilecek bilmiyorum. Antibiyotik devam diğer dikişler iyi

Çok teşekkürler doktor normal dedi ve 5 gündür küçük bir noktadan akıntı devam ediyor 10 gün sonra yeniden görelim dedi seroma deniyormuş ne zaman bu sıvı çıkışı kesilecek bilmiyorum. Antibiyotik devam diğer dikişler iyi
İçerde kalmasında dışarı sızması sizin için daha iyi
Dikişlerinizi sızan bölgeyi temiz tuttuktan sonra sıkıntı yaşamazsınız
Vücut operasyon olan bölgeyi tahribat olarak algılayıp tedavi amaçlı sıvı üretiyor muş
Tekrar çok geçmiş olsun
🍀

Benim de aktı sizi çok korkutmak istemem ama geliyorum dikişlerim düzelmeye ince tekrar dikiş attılar dikiş bölgemde iltihap olmuş ama sizin sağlığınız ın anlamı nedir sizin doktorunuz daha iyi bilir
Sizin ne kadar sürdü akması şu an kaçıncı ayınız nasıl oldunuz ?

Off off şok oldum bu kadar uzun süre o sıvıyla yaşadıgımızı düşünmek çok üzücü. İyiki akmış ama yine de şakaya gelir iş degil iki litre diyorsunuz ne demek ya? Doktorunuz kim çok merak ettim bugüne kadar karnınızın içinde litrelerce sıvı cogalmasına neden izin verdi inanılır gibi değil

Bunların yanında ateş

Tekrar çok geçmiş olsun
Bir miktar belki olagan olabilir ama arkadaş iki litre diyor coktan müdahale gerekirdi o şekilde yaşamak cok zor olmustur Allah saklasın seroma diyince zararsız gelir gecer bişey degil hafife alınmamalı makul süreyi gectigi anda enfeksiyon riski, ameliyat gerektiren sert kapsül riski çok, şaka gibi bu yüzden tekrar ameliyata giren de çok. Ne bileyim ben avuc içi kadar bölgeye bile sarmıştım ki alt dikişte bile değildi mide kısmındaydı.

Bende 23 gün önce meme küçültme ve tam karın germe amilyatı oldum.17. Günümde karnımda bi anda sıvı sızıntısı başladı 2 gün sürdü sonra durdu şuan hiç bir akıntı yok ama insan yinede tedirgin oluyor doktorum devam ederse diren takarız tekrar demişti ama etmedi çok şükür.

Bunların yanında ateş

Tekrar çok geçmiş olsun
Merhaba operasyondan kaç gün sonra dik yuruyebildiniz

Bendede dikisimde acilma oldu ordanda bisey akiyor ne akdini bilmiyorum ….. sag taraf dikis üstüde kirmizi agrim yok ama …. Okadar yoruldum ki yaptima yapacama pisman oldum hic hayatimda bu kadar pismannlik yasamadim gercekten … umarim benimde bi an önce kesilir .. dikis felan oldumu

Merhaba kizlar, facebookta grup açtım. 21/22 karın germe.olan ve olacak lar diye. Orda daha iyi takipte kalınır. Burda girmeyince haftalar sonra görülüyor mesajlar.

Grub gizli, ne aramalar da çıkıyor ne de grupta kimler var gözüküyor.. girmek isteyen bana mesaj atsın. Linki atarım.

Merhaba kizlar, facebookta grup açtım. 21/22 karın germe.olan ve olacak lar diye. Orda daha iyi takipte kalınır. Burda girmeyince haftalar sonra görülüyor mesajlar.

Grub gizli, ne aramalar da çıkıyor ne de grupta kimler var gözüküyor.. girmek isteyen bana mesaj atsın. Linki atarım.
Bana link atmıştıniz ama kabul edilmedim

X