Kilo vermem durdu aynı dertten muzdarip olanlar gelin dertleşelim!

şok diyetler işe yarasaydı gün boyu birşey yemeyince kişi zayıflardı. diyetisyene gitmeyi doğru bulmuyorum sadece onu yeme bunu ye diyor onları herkes biliyor zaten, yeme demek için para alıyor.
diyetisyen olmak ne kolay işt ya :) bence paranı diyetisyene değil de ,zayıflama ilaçlarına yatırsaydın daha çok kilo verirdin. biber hapı etkili imiş ben kullanmadım da yorumları iyi.

şok diyetler işe yarasaydı gün boyu birşey yemeyince kişi zayıflardı. diyetisyene gitmeyi doğru bulmuyorum sadece onu yeme bunu ye diyor onları herkes biliyor zaten, yeme demek için para alıyor.
diyetisyen olmak ne kolay işt ya :) bence paranı diyetisyene değil de ,zayıflama ilaçlarına yatırsaydın daha çok kilo verirdin. biber hapı etkili imiş ben kullanmadım da yorumları iyi.

ben diyetisyene gitmiyorum 1kere gittim öyle uçuk bir fiyat ödemedim diyet listesi verdi boy-kilo ölçümü yaptı vucudumdaki yağ-kas-protein miktarını söyledi aslında bunun bile benim için faydası oldu orda anlatanlar iki farklı insan ben sadece kopyalayıp yapıştırdım belki birinin işine yarar diye zaten aç kalarak KİLO VERİLMEZ vucut bir süre sonra yediğin herşeyi depo edip yağa dönüştürürmüş ayrıca aç kalarak kaç gün diyet yapılabilirki,ancak az ve sık yiyerek diyet yapılır ama burada metebolizmanın durması söz konusu olunca 1-2gün açlığa dayanabilirim sonra normal diyete devam,ben ilaçları hapları çok zararlı buluyorum özellikle biber içeren hergün dr'lar bas bas bağırıyor kullanmayın diye,kalpte ritim bozukluğu yapıyor insanlar farkında bile olmuyor ilerde çok daha ciddi hastalıklara sebep oluyor,bazılarında ise özellikle rahatsızlıklarının farkında olmayan insanlarda çok daha ciddi sonuçları oluyor Allah korusun asla kullanmayı düşünmüyorum

bütün motivasyonum gitti ya..gram verdiğim yokk..kafayı yemem an meselesi..ahh ya ne kadar zor kg vermek..iyice sinirlerim bozuluyor..

ben diyetisyene gitmiyorum 1kere gittim öyle uçuk bir fiyat ödemedim diyet listesi verdi boy-kilo ölçümü yaptı vucudumdaki yağ-kas-protein miktarını söyledi aslında bunun bile benim için faydası oldu orda anlatanlar iki farklı insan ben sadece kopyalayıp yapıştırdım belki birinin işine yarar diye zaten aç kalarak KİLO VERİLMEZ vucut bir süre sonra yediğin herşeyi depo edip yağa dönüştürürmüş ayrıca aç kalarak kaç gün diyet yapılabilirki,ancak az ve sık yiyerek diyet yapılır ama burada metebolizmanın durması söz konusu olunca 1-2gün açlığa dayanabilirim sonra normal diyete devam,ben ilaçları hapları çok zararlı buluyorum özellikle biber içeren hergün dr'lar bas bas bağırıyor kullanmayın diye,kalpte ritim bozukluğu yapıyor insanlar farkında bile olmuyor ilerde çok daha ciddi hastalıklara sebep oluyor,bazılarında ise özellikle rahatsızlıklarının farkında olmayan insanlarda çok daha ciddi sonuçları oluyor Allah korusun asla kullanmayı düşünmüyorum

biber hapıyla ilgili şunu söylemek istiyorum benim kızkardeşim 22 gün kullanmasına ragmen ellerinin halini görecektiniz 1. derece yanık gibi su topladı sonra o sular patladı deriler soyuldu görüntüsü feci bir durumda avuç içlerine bakamıyorsunuz.dahası vizeleri var kalem tutamıyor.doktora gitti ve acı biber mi yedin bu kadar acaba falan derken durumu anlatıyor doktor ne yaptın sen diye kızdı.ben de size katılıyorum ve asla ama asla ilaç kullanılmasını onaylamıyorum.

Geçmiş olsun kızkardeşin için...Belki klasik olacak ama her şey
beyinde bitiyor...Önemli olan hızlı kilo vermek değil ağır ama sağlam bi şekilde
o kiloyu vermek önemli..Hiç kendinizi kasmayın..Yediklerinize dikkat ederseniz
ve de yürüyüş yaparsanız yavaş yavaş kilolar gider zaten...

arkadaşlar sebze ve meyve diyeti yapın..3 ana ve 3 ara öğün yiyerek zayıflamak mümkün..az az ama sık sık yiyerek zayıflamaj mümkün...ayda 1hafta diyete ara vermek gerekiyor..yoksa kilo vermeniz durur..tabii sporu da unutmamak lazım..en azından günde 1 saaat yürüyüş.hoş ben günde 4 saat maksimum yürüyen biriyim..herşey kafada bitiyor arkadaşlar...kaydirigubbakcemile5

arkadaşlar bu terleme eşofmanlarını giymem doğru mu sizce.??zararı falan varmıdır..kullanan varsa bilgi verebılırmı bana...

arkadaşlar bu terleme eşofmanlarını giymem doğru mu sizce.??zararı falan varmıdır..kullanan varsa bilgi verebılırmı bana...

terleme eşofmanının bi zararı yokta, almana da gerek yok, sen bence diyet yaparken yediklerinin ölçülerini kaçırıyorsun, mesela; HIFZIYS arkadaşım ne güzel bi diyet listesi eklemiş:

sabah uynır uyanmaz : ılık suya bir kaşık bal
3 adet kuru kayısı veya 1 adet kuru incir

kahvaltı : 1 dilim beyaz peynir
1 dilim çavdar ekmeği veya kepekli ekmek
salatalık domates biber

ara 1 kase yoğurt
1 yemek kaşığı kepek
1 çay kaşığı tarçın

öğle : 1 tabak yeşil sebze yemeği
bol salata
1/2 dilim kepek ekmek

ara : 3 adet yulaflı ligt bisküvi
1 porsiyon meyve

akşam : 1 tabak yeşil sebze yemeği
bol salata
1/2 dilim kepekli ekmek

gece : 1 adet meyve

bu diyet son derece normal sıkı bi deyet değil, öğünlerde sadece 1 ince dilim kepek ekmeği yemelisin, yemek ölçüsü 6-8 yemek kaşığı dır, yemeğin yanına yoğurt 2 yemek kaşığı, salatayı hiç yağ koymadan tüketmelisin, bunları yap, diyet listelerine harfi harfine uy, kilo verirsin arkadaşım kaydirigubbakcemile5

dayanamıyorum artık. pazartesi dr gidicem 2 aydır neden vermeyorum dıycem.diyabet eğilimli bir hastayım buyuzden durmus olabılırmıyım:KK43:( şekerim çıkıyo olabılırmı..insülin direnci diye birşey varmış.eğer bu direnç kırılamıyorsa yanı dıyetle yedıklerımzle asla kılo falan verılemezmıs
..kg verme ugruna harcadıgım paralarla 3 ay once keske bır yuruyus bandı alsaymışım..off yaa ıyıce bunalıma gırıyorum buaralar..kaldım yaa resmen tık yok..benı anlayan varmı acaba:KK43:( artık bıktım cabalamaktan...kendımı hıc ıyı hıssetmıyorum...

slm arkadaşım geçmiş günlerdeki yazılarını okudum aynı dertten muzdaribiz hamileyken 23 kilo aldım doguma girdigimde 83 kiloydum suan 65 kiloyum hedefim 60 ana olmuyor bir türlü zayıflama hapı almaya karar verdim yeni duydum adını 7 keto sen hiç duydun mu?almak istiyorum ama eşim duyarsa çok kızar...napıcam bilmiuorum:KK43:

slm arkadaşım geçmiş günlerdeki yazılarını okudum aynı dertten muzdaribiz hamileyken 23 kilo aldım doguma girdigimde 83 kiloydum suan 65 kiloyum hedefim 60 ana olmuyor bir türlü zayıflama hapı almaya karar verdim yeni duydum adını 7 keto sen hiç duydun mu?almak istiyorum ama eşim duyarsa çok kızar...napıcam bilmiuorum:KK43:

sweete arkadaşım bu ilaç sibutramin ihtiva etmiyorsa vede işe yarıyorsa harika olur :)

ah bende öle hızlı kilo vermek istiyorum ama bu ilaçlarda dokunuyor kullanamıyorum, sibutramin ihtiva eden ilacı denemiştim ismini verirsem reklam derler 72 kilo falan iken aldım önce ağız kuruluğu, sonra bir sivilcelenme, sonra nabız artışı yani bi kalp çarpıntısı 1 haftada bıraktım olmuyor yani, napalım sabır sabır sabır..azim azim azim..sibutramin ithiva etmeyen zayıflamaya yardımcı işe yarayan bi ürün varsa arkadaşlar yazarsa bende sevinirim, buradaki arkadaşlarda süprizzzzz

merhaba .bugun dr gıttım koskoca 1 ay 100 gr vermısım.ne acı bişey yaa:KK43:( sonra dr 1500 kalorılık bır dıyet ayarladı..artık boyle devam edeceğim..ve bişey daha zayıflama hapının hıcbır faydasını gormedım ben.aldıgıma da çok pısman oldum..elma sandaloz ismi.ve aldıgımı da aileme dahı söylemedım.kızacaklarnı bılıyordum..sen de boşverr alma derim.o zayıflama hapları kılo falan verdırmıyor.metebolızmayı hızlandırıyor..ama bağırsaklarmızı fazla yıpratıyor.en ıyısı doğal besılerle derdımıse çare bulmak.tok tutmak ıcın elbette yıycek bıseyler vardır.ve metobolızmayı hızlandırcak seyler...ve bugun doğru bıldım bır yanlısı ogrendım.ben su tuketımını genelde sıcak olarak tercıh edıyorum.ama dr sadece sabah ac karnıma sıcak su ıcebılecegmı soyledı...bunun dısında sındırımı yavaslatıyormus kılo almama neden yanı.normal oda sıcaklıgında beklemesı gerekıyo..bende habıre sıcak su ıcıyordum...bıtkı cayı ıcıyorum..yesıl cay.
...
ümidimi iyce yitirdim suaralar..

Hadı ya, ben de ender saraÇ ın sÖylemlerı doĞrultusunda hep sıcak su ıÇıyordum, ondan vazgÇıyorum o zaman...
Bır de bence en ıyısı dıyet fıkrını kafadan atmak, cabın Çıkolata mı ıstıyor, gıt bı parÇa ye.... HıÇbırŞey yasak deĞıl. Sen yasakladıkÇa beynın sÜreklı onu ÜŞÜnÜyo, ve ennn sonunda canın ıstemese de yıyosun Çok mıktarda. Unutun, dıyet falan yok, ben ancak bu Şekılde bu hafta 1 kg verdım:)

merhaba gecengün dr gidişimi yazmıştım:)şimdi 57 kg ma düştüm inanamıyorum ama gerçek:)) inşallah sekteye uğramadan istedıgım sonuca ulaşabılırım:))

bende sizdenim. gerçi diyet yapmıorum. az ve sık yiyorum. ama yinede inemiorum ya. çok az yesem bu sefer gozlerim kararıyor. ben çıkamadım işin içinden. bence spor şart yaa. arada yapıp arada bırakınca olmuo. mafoldumben

hala 57 deyim..benm bünyem de ammada yavaş yakıyormuş yaa..:)) demekki yavaş yavaş vericem. ama moralım bozuk değıl..tekrar eski günlerme donmek ıstemıyorum ve.bunun ıcın de elımden gelen cabayı gostercem.

bende 68 kilodan 62 kiloya düştüm fakat verilecek kilo azalınca vermek zorlaşıyor ...daha çok çaba gerekiyor..kolay gelsin hepimize

Aynı dertten müzdaribim..

Bu sefer dedim bir diyetisyenin diyet listesini uygulayayım dedim.. Haluk Saçaklı'nın diyetini yaptım ha arada ufak kaçamaklarım olmadı değil ama diyete uydum artı hergün 2-3 km yürüyen birisiyim ve hızlı yürürüm ben, artı haftanın 3 günü evde aletli-ağırlıklı 45 dadika durmaksızın egzersiz yaptım, sadece diyette değil normaldede çok su içen bir insanım 2-3 lt su içerim ve sabahları 2 kupa yeşil çay içtim

Haziran ayına 61 kilo ile girdim haziran bitiyor hala 61im..

Kendi kafama göre az az sık sık yediğimde ayda 3-4 kilo verirdim bu sefer hadi bilinçli olsun diye Haluk Saçaklı uygulayalım dedik gr verememişim nasıl iş anlamadım...O kadar spora, suya, yeşil çaya rağmen tık yok bildiğinden şaşamayacaksın demek ki.Yada diyetisyene mi gitmek gerek acaba ne bileyim... Ne yapsam acaba...

Şimdi bıraktım diyet miyet. Az önce biir tane browni yuttum birazdan da dondurma yiycem. Ohhh be yemedim de ne oldu sırnaşık şey

Son düzenleme:
X