Gebeliğe Hazırlık Kızlar merhaba ilk idrari damlatir damlatmaz koyu renk hemen oldu aradan bi kac saat gectikten sonra baktim 2.cizgi silinik gibi olmus bu ne oluyor

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

brcmry

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2024
3
0
29
IMG-20240223-WA0033.jpeg

Birkaç saat geçtikten sonra hatalı oluyor
diyorlar genelde regl gününüz gectimi gecmediysr geçince tekrarlayın isterseniz hayırlısı olsun☺️

Birkaç saat geçtikten sonra hatalı oluyor
diyorlar genelde regl gününüz gectimi gecmediysr geçince tekrarlayın isterseniz hayırlısı olsun☺️
Benim günüm geçmedi hatta adet oldum ama adetten önce den beri mide bulantısı baş ağrısı baş dönmesi uyku hali halsizlik vs gibi şikayetlerim hala dewam ediyor normalde adetliyken sancidan deliren ben bu sefer nasıl oldu bilmedim hatta afedersiniz ama bu sefer 5 gün sürdü ama siyah gibiydi ve çok az di ondan bi emin olamadım 💐

Birkaç saatte yanlış çıkabilir, sanırım ilk 5-10 dk önemli , ben adet olmamıştım ama benden de koyu leke gelmişti ama anlıktı günlerce sürmedi, tekrar deneyin anca öyle kafanızdaki soru işaretini giderirsiniz

Birkaç saatte yanlış çıkabilir, sanırım ilk 5-10 dk önemli , ben adet olmamıştım ama benden de koyu leke gelmişti ama anlıktı günlerce sürmedi, tekrar deneyin anca öyle kafanızdaki soru işaretini giderirsiniz
Teşekkür ediyorum 💐

X