Konya adını gören buyursun

guzuuuuuuuuuuumm KONYA da olanlar KONYA lı olanlar bu sayfada toplaşıınn tamam mııı...sohbet sohbettsohbeeeett sonra da bulusma ayarlarız insAllah.....

yok tatlım annem Konyalı benim her yaz gideriz kendimi bildim bileli.eş dost akraba çok ev de var ama son 2-3 senedir gidemedimde özledim çokkk..

benım burda akraba vs kımse yok ..esımle ben bırde kızım...ama ben cok sevıyorum Konya yı yaa..cok alıstım..

benım burda akraba vs kımse yok ..esımle ben bırde kızım...ama ben cok sevıyorum Konya yı yaa..cok alıstım..

çok sevindim alışmana Konya güzel şehirdir denizi yok belki ama çok eskilere dayanan bir tarihi var..
üstelik Hz.Mevlana ve Hz.Şems-i Tebrizi ve daha nice Allah dostlarını içinde barındıran ruhani bir şehir..
Gez Dünyayı Gör Konyayı diye boşa dememişler dimi ama :KK66:
benim İstanbuldan bunaldığımda kaçıp saklandığım şehirdir Konya.

çok sevindim alışmana Konya güzel şehirdir denizi yok belki ama çok eskilere dayanan bir tarihi var..
üstelik Hz.Mevlana ve Hz.Şems-i Tebrizi ve daha nice Allah dostlarını içinde barındıran ruhani bir şehir..
Gez Dünyayı Gör Konyayı diye boşa dememişler dimi ama :KK66:
benim İstanbuldan bunaldığımda kaçıp saklandığım şehirdir Konya.

evet canım..KONYA gelenı kendıne baglayan bır sehır..benım bırcok arkadasım unv den sonra yerlestı...gidemedikk..ya da gıttık dönup dolasıp gerı geldık:)

X