Labioplasti Ameliyatı sonrası iyileşme sürecim

Çok saolun peki iylesme süreciniz kaç ay oldu ?
Ve görüntüsünden memnunmusunuz iyi akşamlar bu arada
Benim çok çok sıkıntılı oldu. Labioplastinin heralde her başlığına bişiler yazmışımdır. Vajina girişine kadar komple alındı. Dikiş açılması yüzünden baya geç kaynadı. Acılarımın bitmesi 6 ayı buldu diyebilirim. Neredeyse tamamen de iç dudakları aldı. Aslında derdim barbie vajina değildi ama yaptı. Bu durum da iyileşmeyi geciktirdi. sadece klitoris üzerinde hafif bir potluk kaldı o kadar. onun harici kapalı bir görüntü var. görüntüden memnunum. en önemlisi his kaybıydı. asla öyle bir şey olmadı. aksine daha hassas hale geldi. Aynı doktora ameliyat olan çok kişiyle özelden konuşuyoruz benzer problemler. Başka kişilere ameliyat olanlarda var baya iç dudaklar dışarda kalmış çoğu kişinin bilemedim. sanırım her doktorun tarzı farklı

Benim çok çok sıkıntılı oldu. Labioplastinin heralde her başlığına bişiler yazmışımdır. Vajina girişine kadar komple alındı. Dikiş açılması yüzünden baya geç kaynadı. Acılarımın bitmesi 6 ayı buldu diyebilirim. Neredeyse tamamen de iç dudakları aldı. Aslında derdim barbie vajina değildi ama yaptı. Bu durum da iyileşmeyi geciktirdi. sadece klitoris üzerinde hafif bir potluk kaldı o kadar. onun harici kapalı bir görüntü var. görüntüden memnunum. en önemlisi his kaybıydı. asla öyle bir şey olmadı. aksine daha hassas hale geldi. Aynı doktora ameliyat olan çok kişiyle özelden konuşuyoruz benzer problemler. Başka kişilere ameliyat olanlarda var baya iç dudaklar dışarda kalmış çoğu kişinin bilemedim. sanırım her doktorun tarzı farklı
Bana ise doktorum clitorus dışarda dedi. O bölgemde çok sinir olduğu için dokunmam mümkün değil dedi. Ama dudaklarimin çok kesilmesini istiyorum dedim. Dışarıya karşı mikrop, adet donemlerinde bakteri oluşmasını dudakların korur dedi az kalması mecbur dedi. Bu ayın 5nde Ameliyatım var ve ağustosta nişanlımla nikah gibi planlıyoruz inşallah herşey yolunda gider sanada çok geçmiş olsun canım. Sen ne fiyata olmuştun ?

Bana ise doktorum clitorus dışarda dedi. O bölgemde çok sinir olduğu için dokunmam mümkün değil dedi. Ama dudaklarimin çok kesilmesini istiyorum dedim. Dışarıya karşı mikrop, adet donemlerinde bakteri oluşmasını dudakların korur dedi az kalması mecbur dedi. Bu ayın 5nde Ameliyatım var ve ağustosta nişanlımla nikah gibi planlıyoruz inşallah herşey yolunda gider sanada çok geçmiş olsun canım. Sen ne fiyata olmuştun ?
Benimde yarım cm falan bıraktı fakat baya gitti yani. Klitorise aslında dokunmamak diye bir şey yok. Bazı doktorlar dokunmuyor ve maalesef penis gibi bir çıkıntı kalabiliyor. Klitoris üzerinde sünnet perdesi denilen ince katmanı alıyor zaten. asla his kaybı yok. aksine orantıyı sağlıyor ve hassaslaşıyor daha çok. Ben de ilk zamanlar korkmuştum ama şuan gerçekten memnunum. 5.500 geçen temmuz ayında

Benimde yarım cm falan bıraktı fakat baya gitti yani. Klitorise aslında dokunmamak diye bir şey yok. Bazı doktorlar dokunmuyor ve maalesef penis gibi bir çıkıntı kalabiliyor. Klitoris üzerinde sünnet perdesi denilen ince katmanı alıyor zaten. asla his kaybı yok. aksine orantıyı sağlıyor ve hassaslaşıyor daha çok. Ben de ilk zamanlar korkmuştum ama şuan gerçekten memnunum. 5.500 geçen temmuz ayında
Bana klitorise dokunmuycam dedi dudaklarda işlem yapılacak 5500 TL benimde. Bakalm nasıl bir görüntüsü var inşallah iylesmis olurum 1 ay içinde.

Bana klitorise dokunmuycam dedi dudaklarda işlem yapılacak 5500 TL benimde. Bakalm nasıl bir görüntüsü var inşallah iylesmis olurum 1 ay içinde.
Valla canm şöyle söyleyim. Benim tam iyileşmem 6 ay oldu. Ama tenim hassas sarışınım vs. Bir de dikiş açıldı. Burada bir arkadaş 4. haftada ilişkiye girdiğini yazmıştı bana. Aynı doktora ameliyat olduk. Yapamadılar. Bir de üzerine enfeksiyon kaptı. Dikkat et çok

Valla canm şöyle söyleyim. Benim tam iyileşmem 6 ay oldu. Ama tenim hassas sarışınım vs. Bir de dikiş açıldı. Burada bir arkadaş 4. haftada ilişkiye girdiğini yazmıştı bana. Aynı doktora ameliyat olduk. Yapamadılar. Bir de üzerine enfeksiyon kaptı. Dikkat et çok
Canım üzüldüm ya çok geçmiş olsun şükürler olsun ki atlatmissin. Bende senelerdir araştırıyorum bu ameliyatı sağlık yönünden de beni çok etkiliyordu. Mecbur olmaya karar verdim bakalım inşallah benim iyi geçer ya . Dizinde ameliyata 1 doktor 1 anestezi uzmanı giri deglmi

Canım üzüldüm ya çok geçmiş olsun şükürler olsun ki atlatmissin. Bende senelerdir araştırıyorum bu ameliyatı sağlık yönünden de beni çok etkiliyordu. Mecbur olmaya karar verdim bakalım inşallah benim iyi geçer ya . Dizinde ameliyata 1 doktor 1 anestezi uzmanı giri deglmi
Bende yıllarca araştırdım. Ama keşke daha önce de olsaymışım dedim yani. Bende 1 doktor, 1 anestezi uzmanı ve 1 hemşire vardı. Sedasyon ile uyutularak oldum.

Yakindada afedersiniz regl günüm yaklaşıyor nasıl işin içinden çıkarım bilemiyorum 🥺
Ben reglinin son günü oldum ameliyatta tekrar başladı ve 10 gün daha oldum sorun olmadı ama insan tedirgin oluyor kanamamı var dikişlerde diye en iyisi regli olmamak ilaç kullanın ameliyattan sonra bırakır olursunuz ben ameliyata kadar biticek diye kullanmadım ama tekrar başladı ameliyatta

Tamamen alındı derken iç dudakların olduğu yer dümdüz mü? Benim iç dudaklar da çok kalın ve etli. Maddi durumum müsait olduğu zaman tamanen aldıtırmayı düşünuyorum. Forumda labioplasti yaptıranların bir kısmı dudakların kesilmemiş kalıntıları kaldığından yakınıyor, aynı durumla ben de karşılaşabilirim, doktor konusunda teredütlerim var.
Sizin doktor kim ve yaptırdığınız hastande nerede?
Galiba özelden yazacaksınız şimdiden teşekkürker.
Ameliyatla ilgili burdan soramadığınız her şeyi özelden yazabilirsiniz yardımcı olurum evet tamamen alındı. Hiç bir girinti çıkıntı yok bilmeyen anlamaz dümdüz dikiş izi bile belli değil

Klitorise sakın dokundurma eğer çok büyük ise dış dudaklara dolgu olması kurtarırmı onu sorun iç dudak alındı dış dudaklar birleşince klitoris ucta dışarda çok kalırsa görüntü sizi rahatsız edebilir

Klitorise sakın dokundurma eğer çok büyük ise dış dudaklara dolgu olması kurtarırmı onu sorun iç dudak alındı dış dudaklar birleşince klitoris ucta dışarda çok kalırsa görüntü sizi rahatsız edebilir
Ben klitorise disardaymis biraz ben dudaklardan çok gitsin istiyorum. Çarşamba günü Ameliyatım var işte. Bide afedersiniz ay basım yaklaştı. Ama bende fazla uzatmak istemiyorum. Çünkü hayırlısıyla Ağustos gibi nikahim olucak anca toparlarim dedim. Acaba kanamadan skıntım olurmu bilmiyorum

Görüntüsü rahatsızlıktan kastınız yani bikini giyince yine aynı goruntumu olur ?

Ben klitorise disardaymis biraz ben dudaklardan çok gitsin istiyorum. Çarşamba günü Ameliyatım var işte. Bide afedersiniz ay basım yaklaştı. Ama bende fazla uzatmak istemiyorum. Çünkü hayırlısıyla Ağustos gibi nikahim olucak anca toparlarim dedim. Acaba kanamadan skıntım olurmu bilmiyorum
Zor olmaz mı ay başınızda olmak dkişlerde olacak ya bekleseniz daha rahat edersiniz bence. şimdiden geçmiş olsun.

2 hafta önce Labioplasti ameliyatı Oldum . Öncesinde bir araştırmam inanın olmadı. Tek istediğim iç dudakların görünmemesiydi . Farklı bir ameliyatın yanında bu ameliyatıda yaptırdım. Ameliyat bitti uyandım hiç bir ağrım yoktu doktorum o ameliyatı yapmadı sandım😅 o derece bir hissislik vardı . O gün hiç ağrım olmadı 1 gece hastanede kaldım. Furocinli ped 10 gün kullandım ve 15 . Gündeyim temizlikte batikonlu sular berildi hastaneden taburcu olurken onları kullanıyorum ama sanırım onuda ilk 10 gğn kullanmak yeterli yanıma verilenler bitinceye kadar ben batikona devam ediyorum zararı yok neticede. Ara ara dikişlerde sızlama oluyor . Bu çok normal boydan boya dikiş oluyor . Şimdi ameliyat sonrası görünümden bahsedeyim. İlk baktığımda iç dudaklar alınmış muazzam düzgün görünüyordu. Sonraki günler dış dudaklar şişti 3. Gün tüm dış dudaklar klitoris üstü komple kömür karası oldu Gangren oldu sandım inanılmaz endişelendim . Doktorum normal olduğunu söyledi . Ame istemsiz bir endişe oluyor doktorunuza güvensenizde ama çok incelemeden1 ayın sonunu beklemek gerekiyor bu teslimiyeti sağlarsanız kafanız rahat eder ben hergün ayna ile inceleme modundayım😅😅 ödemler ilk hafta bitti bu arada ağrı olmuyor dediğim hibi ara ara sızlamalar oluyor. Morluklar çok az var 2. Haftadayım ki bunlar aslında gerçekten normal çok hassas bir alan işlem yapılan bölge şişlik morluk tabiki olur.
Ödem gitti ama iki dış dudak arasında boşluk kaldı yani öyle barbi vajen denilen görüntü yok baya 1 cm açık kaldı dudaklar doktorumun asistanı ödemden sonra dğzelicek merak etme dedi ama ödem bitti hala düzelmedi demekki dış dudaklar birleşmicek ayrı kalıcam dedim. Taa ki 15 gün bugüne kadar Tamamen olmasada birleşme başladı. İnanılmaz mutluyum . İyiki olmuşum sizi tek söylemek istediğim sabırlı olun 2 iki hafta kendinizi pişman etmeyin anca toparlanıyor. Bir ay sonrayı çok merak ediyorum .
Şimdi ben aslında neden yazmak istedim ameliyat sonrası merak ettiklerimi araştırırken bu form yazılarını okudum . Sonra deneyimimi yazmak istedim çünkü bazı sorularıma cevap bulamadım.
mesela
ilk cinsel ilişkide sorun yaşadınız mı?
ağrı oldumu
Öncesine göre fark hissettiniz mi? Bunlar çok önemli deneyimlerimide uygun bir dille size 2 hafta sonra aktarıcam. İlk 1 ay yasak bittince ama deneyimleyenler fikir verirse sevinirim☺️

ekleme 😌
33 . Gün ilk denemem oldu. Cinsel ilişki olarak . Hiç bir acıma ağrı kanama bir problem yaşamadım . Fakat hiç hissetmedim diyebilirim. Hemen doktorumla görüştüm ilk 2 ay normal dedi. Tabi bende çok rahat değildim. Şimdi biraz daha belkicem . 2.denemede yine size yazarım bu kısım bence önemli kimse bu deneyime yer vermemiş ben bulamadım o yüzden merak edenlerle paylaşmak istiyorum. Sabah hafif bir sizlama vardı aslında 2 hafta daha bekle demişti doktorum ama ben sonucu merak ediyordum😋 😅😅 şimdi 2 hafta daha beklicem siz acele etmeyin . Benden tecrübeliler varsa ve yazım size denk gelirse lütfen deneyimlerinizibizimle paylaşın özeldende yazabilirsiniz tecrübelilerin yorumlarını merak ediyorum
Merhaba geçmiş olsun öncelikle bende vajinoplasti ve daraltma yaptırmak istiyorum aslında labioplasti de olsam iyi olur ama hepsi beraber agır olur mu diye de korkuyorum anladığım kadarı ile fazla agrınız olmamış bu süreçte ekstradan neye dikkat ettiniz acaba ?

Kime oldunuz geçmiş olsun sevindim cinsel birliktelik sonrası da yorum yapın lütfen
Yaptım aslında yorum ama bu siteyi hala çözemedim hangi yorum nerede kime cevap verdim kime veremedim özeldende çok yazan oluyor🙈🙈 hemen anlatayım ilk deneyim 4. Hafta oldu hiç hisetöedim çok stres oldum doktor 6 hafta yasak dedi ama ben merak edince bir denedim sonrasın da bunun normal olduğunu söykedi doktorum endişelenmiştim 2 gafta daha bekledim . Ve Tam 6. Hafta hayatımın en iyi deneyimini yaşadım muhteşemdi😍😍😍😍

X