Selülit LPG ile Selülite Son

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

hidennisko

çiçekli böcekli :))
Pro Üye
14 Eylül 2007
5.494
236
arkadaşlar lpg diye bir cihaz var selülitli ve zayıflamak istediginiz bölgelere masaj uyguluyor ve inanılmaz inceltip selüliiti yok ediyor
ben kremlerin ise yaradığını düsünmüyorum bence önemli olan masaj ve kan dolaşımını hızlandırmak
biraz pahalı bir is lpg ama kesin cozüm:teytey:
lpg deneyen var mı aranızda

slmm..ben yeni üyeyimm...evet ben gıdıyorumm suan lpg ye..aslında benımkı paket program 2 aylık..15 seans lpg,10 seans karboksı,5 seans lıpolız ve 15 seans pasıf cımlastık alıcam..suan 3 hafta bıttı..ama bayagı bı fark ettı...bacak bolgem ve popoda sorunluydum..suan oarkedılır bı sekılde bollastı kıyafetlerım..selulıtlerım daha var..ıkı aın sonunda bellı olucak..ama bence paket program yaptır..oyle daha etkılı olr selulıtte..bakalım benım daha 1 ayım var ne sonuc vercek gorecezz..komple gıdıcekmı bende merakla beklıyorum:))

slmm..ben yeni üyeyimm...evet ben gıdıyorumm suan lpg ye..aslında benımkı paket program 2 aylık..15 seans lpg,10 seans karboksı,5 seans lıpolız ve 15 seans pasıf cımlastık alıcam..suan 3 hafta bıttı..ama bayagı bı fark ettı...bacak bolgem ve popoda sorunluydum..suan oarkedılır bı sekılde bollastı kıyafetlerım..selulıtlerım daha var..ıkı aın sonunda bellı olucak..ama bence paket program yaptır..oyle daha etkılı olr selulıtte..bakalım benım daha 1 ayım var ne sonuc vercek gorecezz..komple gıdıcekmı bende merakla beklıyorum:))

merak ettim nasil gelismeler
bitmistir herhalde seanslar
nerede yaptirdin ne kadara biilgi verirsen sevinirim ben de düsünüyorum:uhm:

sakın lpg ile selulit gidercem sanmayın carboksi falan filan fasa fiso ben 3 ya gittim iç bir işe yaramadı üstelik gittikten sonrada daha faza kilo alıp selulitlr artı
ben denedim ve biliyorummm
paranıza yazık....:1no2:

ben 6 ay lpg tedavisi gördüm beraberinde spor salonuna gidiyordum ve "selülit diyeti" yapıyordum.6ayın sonunda popomda gözle görülür bir toparlanma ve sıkılık oldu.selülitlere gelince..popomun altında (üst arka bacak) dalgalanmalar büyük ölçüde azaldı AMA YOK OLMADI.Tamamen geçeceğine dair bir beklentiyle bu tedaviye başlamazsanız hayalkırıklığı yaşamazsınız.İşe yaramazda demiyorum çünkü kesinlikle keskin portakal kabuğu görünümünü ya da keskin dalgalanmaları kesinlikle daha yumuşak çizgiler haline dönüştürüyor ama sıfırlamıyor..

Yaklaşık 5 sene önce ben de gitmiştim LPG'ye. Toplam 18 seans. O zamana göre dünyanın parasını vermiştim. Çok az bir sıkılaşma ve incelme olmuştu ama selülitlerimde hiçbir fark olmamıştı. Ki beslenmeme de dikkat ediyordum o zamanlar... Hem de bir yıllık selülitlerdi. Ondan önce yoktu zaten. Yeni olmalarına rağmen gitmemişti.

Ben Lpg uygulatmadım hiç ama Velasmooth diye bir aleti uygulatıyorum bildigim kadarıyla Lpg'den daha yeni bir alet.Infrared ışınlarıyla ısıtırken aynı zamanda da vakum masaj yapıyor.Yapılırken bu alet etki etmezse hiç bir alet etmez diyorsunuz gerçekten çok iyi olduğunu hissediyorsunuz.Eğer selülitleriniz başlangıç aşamasındaysa veya ayakta dururken çok az görünüyorsa kesin işinize yarayacaktır.Benim selülitler ayaktayken de fazlaca görünür olduğundan ve yağ dalgalanmaları şeklinde olduğundan 8.seansımın bitmesine rağmen çok az yararını görebildim.Oturmuş ve fazlaca görünen bu tip selülite kremler neredeyse hiç etki etmiyor.Deneyimime göre yerleşmiş selülitlerin görünümünü azaltabilmek için bu aletin en az 10 seans uygulatılması gerekiyor.Her bir seans için 100-120 YTL arası bir miktarı gözden çıkarmanız gerekiyor.Yine bu tip selülitler için bu aletin selülitleri 'azaltan' bir alet olduğu,tamamen yok edemediği baştan kabul edilmeli ki sonra hayal kırıklığı yaşanmasın..Selülitleri az olanların işi çok kolay.

dünyanın parasını döktüm( yaklasık 3 mlyar) hem velashape hem velasmooth hem lpg hem karboksi hem lipoliz aklınıza gelebilcek herseyi yaptırdım denedim.. zerre degisme olmadı vucudumda.. arkadslarım bile şok oldu nası göruntumde ne sıkılısma ne catlaklarda selulıtlerde azalma olmadgna.. resmen para tuzagı.. yazık.. ustelık acıtıyor .. lpg de ve diger igneli işlemlerde (lipoliz ve karboksi) popom mosmor oldu dokununca acıyordu..
bu arada ben cok mu şişmanım da sonuc almıyorum ?
hayır 172 boyum ve 53 kgyum fakat selulıt var işte.. ve gecmiyooooor naparsam yapiym.:1no2:

sakın ama sakın lpg ymiş,cartmış curtmuş bunlara paralar harcamayın artık..:mymeka:
hele o ilaç enjekte etmeler falan tam bir para tuzaği...vücudunuza alerji testleri mi yapıolar,nerden biliyolar sizin ne reaksiyon göstereceğinizi o içinde ne olduğu belirsiz ilaçlar karşısında...ne kadar tehlikeli şeyler..:kızgın:
hem onların yaptığı masajları siz de evinizde uygulayabilirsiniz..bununla ilgili yeni konu açmıştım size linkini veriyim bi gözatın isterseniz..

http://www.kadinlarkulubu.com/selul...le-formuludenedim-gordumherkese-oneririm.html

sakın lpg ile selulit gidercem sanmayın carboksi falan filan fasa fiso ben 3 ya gittim iç bir işe yaramadı üstelik gittikten sonrada daha faza kilo alıp selulitlr artı
ben denedim ve biliyorummm
paranıza yazık....:1no2:

ya kızlar ben bu baslıgı actıgımda bu dertten o kadarda müzdarip degildim
fakat suan bir bebegim oldu hatta 8 aylık oldu ve 20 kilo aldım selülitler de fena
2 hafta sonra vela shape baslayacaktım ama kafam karıştı

Ben Lpg uygulatmadım hiç ama Velasmooth diye bir aleti uygulatıyorum bildigim kadarıyla Lpg'den daha yeni bir alet.Infrared ışınlarıyla ısıtırken aynı zamanda da vakum masaj yapıyor.Yapılırken bu alet etki etmezse hiç bir alet etmez diyorsunuz gerçekten çok iyi olduğunu hissediyorsunuz.Eğer selülitleriniz başlangıç aşamasındaysa veya ayakta dururken çok az görünüyorsa kesin işinize yarayacaktır.Benim selülitler ayaktayken de fazlaca görünür olduğundan ve yağ dalgalanmaları şeklinde olduğundan 8.seansımın bitmesine rağmen çok az yararını görebildim.Oturmuş ve fazlaca görünen bu tip selülite kremler neredeyse hiç etki etmiyor.Deneyimime göre yerleşmiş selülitlerin görünümünü azaltabilmek için bu aletin en az 10 seans uygulatılması gerekiyor.Her bir seans için 100-120 YTL arası bir miktarı gözden çıkarmanız gerekiyor.Yine bu tip selülitler için bu aletin selülitleri 'azaltan' bir alet olduğu,tamamen yok edemediği baştan kabul edilmeli ki sonra hayal kırıklığı yaşanmasın..Selülitleri az olanların işi çok kolay.

acaba velosmooth ile velashape aynı şey mi??

Merhaba, ben yıllaaardır bu selülit belasıyla uğraşıyorum :çok üzgünüm: Lpg, lenf drenaj çizmesi falan filan hatta bir ara kırmızı bir ışık veren bir alet vardı infrasinella mı neydi? ona dahi girdim, yemedim içmedim yok yook çaresi yok. Hatta bu lpg denilen alet bilinçli ellerde yapılmazsa daha da kötü yapıyor haberiniz olsun. Örnek: Ben! :1no2:Kötü birsey degil ama çare değil sonuç yook.
İki yıl evel hergün yürümüs ve haftada 3 gün pilates yapmıştım inanırmısınız 2o senelik selülitlerim oldukça azalmıştı ama işte yine geri geldi.
Demem o ki hareket hareket hareket!...Bunun başka yolu yok böyle evden işe popomuzu yayarsak bu iş bitmeyecek:)

Sevgiler Selamlar herkese selülitle mücadelesinde başarılar:)

ben de lpg ye başlıyorum pazartesi günü lpg lipomassage m6 diye bir cihaz 2 ay sürecek tedavi bu esnada her seans da power plate le egzersiz yapacam gittiğim merkezde hocalar eşliğinde yani ikili bi tedavi uygulanacak aynı zamanda plates egzersizleri verecekler cd şeklinde bakalım çok umutluyum yazın bikini giyeceğim inaşallah:) zaten benim çok anormal bi durumum yok çabuk sonuç alırız dedi doktorlar inşallah allahım:)

Arkadaslar ben lpg ye basladim.Baslamadan once buradaki yazilari inceledim,hatta olumsuz yazilardan dolayi once vazgectim.Fakat lpg yaptirmak istedigim yere gidip bizzat yaptiranlardan bilgi almam sonucunda baslamaya karar verdim cok severek ve guvenerek farkli alanlarda da gittigim bir yer burarsi.Bana 4. seanstan sonra etkisini gorecegimi soylediler ve gercektende oyle oldu.
Ama sunu unutmayin arkadaslar ilgililerin dediklerine uymak zorundasiniz.Lpgye baslamamin nedeni kilo vermek deil sikilasmak.Yaklasik 15 kilo verdim ve vucudumda inanilmaz derecede sarkma ve elastikiyet kaybi oldu.Ve bana sikiliasma programi uygulaniyor.Her gun yuruyus yapmami yemeklerime siki bir sekilde olmasada kismen dikkat etmem soylendi.Bende oyle yapiyorum.
6. seansim oldu ve gozle gorulur bir sekilde sikilisma mevcut.kollarim daha ince gorunuyor.Basenlerimde deki selulit cukurlarinda buyuk azalma var ve daha paketimin yari seansi bile olmadii bu cok mutluluk vericii.
Size tavsiyem dediklerine uyucaniza inaniyorsaniz baslamaniz....
Herkese Kolay Gelsin....

Arkadaslar ben lpg ye basladim.Baslamadan once buradaki yazilari inceledim,hatta olumsuz yazilardan dolayi once vazgectim.Fakat lpg yaptirmak istedigim yere gidip bizzat yaptiranlardan bilgi almam sonucunda baslamaya karar verdim cok severek ve guvenerek farkli alanlarda da gittigim bir yer burarsi.Bana 4. seanstan sonra etkisini gorecegimi soylediler ve gercektende oyle oldu.
Ama sunu unutmayin arkadaslar ilgililerin dediklerine uymak zorundasiniz.Lpgye baslamamin nedeni kilo vermek deil sikilasmak.Yaklasik 15 kilo verdim ve vucudumda inanilmaz derecede sarkma ve elastikiyet kaybi oldu.Ve bana sikiliasma programi uygulaniyor.Her gun yuruyus yapmami yemeklerime siki bir sekilde olmasada kismen dikkat etmem soylendi.Bende oyle yapiyorum.
6. seansim oldu ve gozle gorulur bir sekilde sikilisma mevcut.kollarim daha ince gorunuyor.Basenlerimde deki selulit cukurlarinda buyuk azalma var ve daha paketimin yari seansi bile olmadii bu cok mutluluk vericii.
Size tavsiyem dediklerine uyucaniza inaniyorsaniz baslamaniz....
Herkese Kolay Gelsin....
kesinlikle katılıyorum canım benim de 4. seansı bitti inanılmaz değişiklikler var herkes farkediyo ayrıca ben power plate de yapıyorum yakınlarında varsa mutlaka tavsiye ederim sıkılaşmak için birebir ben 20 dakka power plate yapıyorum ama sanki metrelerce koşmuş gibi yoruluyorum ve kaslarımın sıkıştığını seasta bile hissediyorum

kesinlikle katılıyorum canım benim de 4. seansı bitti inanılmaz değişiklikler var herkes farkediyo ayrıca ben power plate de yapıyorum yakınlarında varsa mutlaka tavsiye ederim sıkılaşmak için birebir ben 20 dakka power plate yapıyorum ama sanki metrelerce koşmuş gibi yoruluyorum ve kaslarımın sıkıştığını seasta bile hissediyorum

canm bende başlayacağım inşallah ama ayrıca bu power platede gitmek istiyorum nerde var acaba bilgi verırsen çok sevinirim:nazar:

canm bende başlayacağım inşallah ama ayrıca bu power platede gitmek istiyorum nerde var acaba bilgi verırsen çok sevinirim:nazar:

canım ben türkiyede değilim ama istanbulda yaşıyorsan bi çok altenatif vardır eminim... kesinlikle tavsiye ederim bende inanlımaz değişimler var çok mutluyum kaydirigubbakcemile5 benim popom sarkmıştı biraz ve gerçekten büyümüştü şimdi sarkma yok şekillendi yani jenifer poposu gibi oldu popom zaten de çok güzeldir kendisi ama bu tedaviyle iyice güzelleştikaydirigubbakcemile3 yani sarkma sonra kaslarında yumuşaklık varsa lpg+power plate derim kesinlikle:lepi:

merhaba kızlar bende bu yontemı deneyecegım benım 10 kılo fazlalıgım var kılo verdırmesede ınce bır gorunum kazanmak ıcın gıdecegım sızce yararı olurmu bunun yanında yuruyus ve spor da yapıyorum.

bENDE GİTTİM CANIM,
aSLINDA KARBOKSİ VE MEZOTERAPİ İÇİN GİTMİŞTİM AMA SELÜLİTLERİM İÇİNDE LPC Yİ ÖNERDİLER, hiç terddütsüz tamam dedim, çorabına 1 seans parası ödedim, 5 seans da devam ettim baya azalma oldu ancak 15 günlük bi ara verdim eski halini alıverdi, yani hiç memnun kalmadım ben :KK43:

X