Selülit LPG ile Selülite Son

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
lpc kılcal damar çatlağı olanlara pek tavsiye edilmiyormuş.sizde duydunuzmu kızlar.kollarımda bile selülit var:eek:klava: ya

Selam arkadaşlar, ben 2 aydır LPG ve Power Plate birlikte yapıyorum ve ciddi anlamda sonuç aldım. Ümitsiz başladım ancak gittiğim salonda ikisinin birlikte yapılması gerektiğini LPG nin incelme ve selülit Power Plate cihanızın sıkılaşma için olduğunu tek bir cihazın her işlemi yapamayacağının bana çok güzel bir şekilde açıkladılar. İlk paketim de (12 seans) LPG ve Power Plate haftada 3 kere gittim (30 dakika yürüyüş ile birlikte tabiiki) simdi de haftada 2 gün olarak aynı şekilde devam ediyorum ikisine birlikte. Bu paketim bitince haftada 1 gün LPG haftada 2 gün Power Plate olarak devam edeceğim...Sonuç olarak hemen 1 ay içinde hayallerimiz gerçek olmuyor arkadaşlar biraz sabırlı olmak gerekiyormuş ve düzenli yapabilmek ve sıkı bir diyet olmasa da yediklerimize dikkat edebilmek ve tabii ki yeterli miktarda su içmek işin bize düşen kısımları:) daha önce bende birçok yere gittim ve bana işin mantığı hiç böyle anlatılmadı ve 3 hafta sonra pes ettim. Beni bu şekilde bilinçlendirdikleri ve motive ettikleri için ayrıca Ahu hn a uygulama için Gamze hn a ve Mustafa Hoca ya teşekkür ederim. Bilgi almak ve siz de işin mantığını çözmek isterseniz size gittiğim salonun linki : LPG Lipo M6 ile İncelme | Saten Güzellik | Göztepe ayrıca arkadaşını yönlendir seans kazan kampanyaları da var ben çok kazandım siz de bu şekilde seans kazanabilirsiniz...

arkadaşlar lpg diye bir cihaz var selülitli ve zayıflamak istediginiz bölgelere masaj uyguluyor ve inanılmaz inceltip selüliiti yok ediyor
ben kremlerin ise yaradığını düsünmüyorum bence önemli olan masaj ve kan dolaşımını hızlandırmak
biraz pahalı bir is lpg ama kesin cozüm:teytey:
lpg deneyen var mı aranızda

Selam arkadaşlar, ben 2 aydır LPG ve Power Plate birlikte yapıyorum ve ciddi anlamda sonuç aldım. Ümitsiz başladım ancak gittiğim salonda ikisinin birlikte yapılması gerektiğini LPG nin incelme ve selülit Power Plate cihanızın sıkılaşma için olduğunu tek bir cihazın her işlemi yapamayacağının bana çok güzel bir şekilde açıkladılar. İlk paketim de (12 seans) LPG ve Power Plate haftada 3 kere gittim (30 dakika yürüyüş ile birlikte tabiiki) simdi de haftada 2 gün olarak aynı şekilde devam ediyorum ikisine birlikte. Bu paketim bitince haftada 1 gün LPG haftada 2 gün Power Plate olarak devam edeceğim...Sonuç olarak hemen 1 ay içinde hayallerimiz gerçek olmuyor arkadaşlar biraz sabırlı olmak gerekiyormuş ve düzenli yapabilmek ve sıkı bir diyet olmasa da yediklerimize dikkat edebilmek ve tabii ki yeterli miktarda su içmek işin bize düşen kısımları:) daha önce bende birçok yere gittim ve bana işin mantığı hiç böyle anlatılmadı ve 3 hafta sonra pes ettim. Beni bu şekilde bilinçlendirdikleri ve motive ettikleri için ayrıca Ahu hn a uygulama için Gamze hn a ve Mustafa Hoca ya teşekkür ederim. Bilgi almak ve siz de işin mantığını çözmek isterseniz size gittiğim salonun linki : LPG Lipo M6 ile İncelme | Saten Güzellik | Göztepe ayrıca arkadaşını yönlendir seans kazan kampanyaları da var ben çok kazandım siz de bu şekilde seans kazanabilirsiniz...

Kızlar duydunuz mu bilmiyorum ama duyun ve gidin hemen deneyin yeni nesil lpg yi bana bir güzellik merkezinde çalışan arkadaşım tavsiye etti başlarda bende inanmadım lpg yi kötü duymuştum çünkü ama bunun eskisinden çok farkı var. Farklı işlemlere yarayan başlıkları var ben selülitlerimden dolayı başladım ve selülit giderici başlıklarla uygulamayı yapıyorlar spor ve diyetle bol suyla epey fark var selülitlerimde ayrıca daha bir sıkı bacaklarım var artık bence sizde araştırın deneyin derim. cihazın adı da integraldi eski cihazlardan değil lpg diye aratmamanız gerekiyor.

merhaba kızlar bende bu yontemı deneyecegım benım 10 kılo fazlalıgım var kılo verdırmesede ınce bır gorunum kazanmak ıcın gıdecegım sızce yararı olurmu bunun yanında yuruyus ve spor da yapıyorum.

Kesinlikle yararı olur canım. Yeni nesil lpg çıkmış şimdi. Onun daha yararlı olduğunu söylüyorlar. Bölgesel zayıflama ve selülit tedavisinde güzel sonuçlar alıyormuşsun. Hemde sen yürüyüş ve spor yapıyorum diyorsun. Kesin dene bence. :KK16:

kızlar bu ara herkesin dilinde yeni nesil lpg var. ben daha denemedim ama araştırıyorum açıkçası. çünkü taylan kümeli'nin nişantaşındaki merkezine giden bi arkadaşıma, taylan hanım bu cihazı önermiş. arkadaşım da daha önceden eski lpg'leri denemişti, o yüzden başta ön yargıyla karşılamış. ama taylan kümeli kendisinin de yeni nesil lpg cihazı olan integral ile 38 bedenden, 36 bedene indiğini söylemiş. o zaman inanmış. 1 aydır hem diyet, hem de bu yeni lpg yi kullanıyor. epey bi fark var vücudunda. o yüzden yeni nesil lpg hakkında ne biliyorsanız bana da anlatın, o kadar para dökmeden önce iyici araştırmak istiyorum.

Herkese Merhabalar,

Lpg'nin son çıkarmış olduğu cihaz, ''Yeni Nesil LPG'' (Cellu M6 Integral&Endermolab, medikal rahatsızlıklar üzerindeki etkisi ile klinik testlerle desteklenen ve Amerikan Sağlık Bakanlığınca onaylı medikal bir cihazdır.

Yeni döner başlıkları sayesinde yağ dokuyu mobilize ederek daha hızlı sıkılaşma ve yağ yakımı sağlayabilmektedir.

Yeni nesil Lpg'nin Genel Faydaları,

Kan dolaşımını artırarak cildin beslenmesini ve toksinlerin atılmasını sağlar.
Yüz anti–aging uygulamasında hücre yenilenmesini artırır. Kanlanma arttığından yaşlanmaya karşı geciktirici etkisi de ön plandadır.
Sporsuz yaşamda (özellikle sağlık durumu elverişli olmayan kişiler için) dokular arası hızlı sıvı değişimi yaparak cildin yenilenmesine
yardımcı oluyor.
Bağ ve kas dokudaki yara iyileşmelerinde düzelme sağlamaktadır.
Bel-boyun ağrısı, venöz bozuklukta kullanılması olumlu sonuçlanmıştır.
Kas-eklem ağrıları, ekimozlar (morluk) iyileştirmeye yardımcıdır.

Portatif olan cellu M6 İntegral bölgesel incelme, şekillendirme, acısız ve doğal bakım teknolojisi ile sizlere kısa sürede eşsiz incelme performansı sunuyor.

Hedefli ve derinden incelme
Basen kıvrımlarını şekillendirme
Bilimsel kanıtlanmış şekillendirme
Acısız ve ağrısız bakım teknolojisi
Optimize bakım süresi

Ayrıca, tüm cilt tiplerine uyan 3 yeni lift bakım başlığı ile anti-aging etkinliği sağlıyor.

Yok olmuş kırışıklar
Yenilenmiş cilt
Toparlanmış yüz hatları

Son düzenleme:
kızlar aranızda gerçekten lpg'den iyi sonuç alan yok mu?? kafam çok karıştı. diyetisyenim bana lpg uyguluyor fakat bu yeni lpg diyor. onun için de benden ekstra para alıyor. aynı cihazlar mı acaba bunlar? boşuna para mı veriyorum ??

kızlar aranızda gerçekten lpg'den iyi sonuç alan yok mu?? kafam çok karıştı. diyetisyenim bana lpg uyguluyor fakat bu yeni lpg diyor. onun için de benden ekstra para alıyor. aynı cihazlar mı acaba bunlar? boşuna para mı veriyorum ??

Yeni nesil lpg şuanda diyetisyenler tarafından yoğun ilgi görmekte. Bölgesel zayıflmada, selülit problemlerinde ve verilen kiloların ardından oluşan sarkmaları gidermede eski lpg cihazından daha etkilidir. Gönül rahatlığıyla seanslarınıza devam edebilirsiniz.

Ben uygulatıyorum yeni nesil Lpg'yi ve gerçekten iyi sonuçlar aldım ve alıyorum. Bana da diyetisyenim önermişti. Yeni nesil lpg digital olduğu için daha pahalı ama baya etkili. Boşuna para vermiyorsun yani

Ben uygulatıyorum yeni nesil Lpg'yi ve gerçekten iyi sonuçlar aldım ve alıyorum. Bana da diyetisyenim önermişti. Yeni nesil lpg digital olduğu için daha pahalı ama baya etkili. Boşuna para vermiyorsun yani

merhaba,

uygulamayı nerede yaptırdığınızı ve ne kadar ödediğinizi öğrenebilir miyim

Ben de şu selülitten çektiğimi hiçbir şeyden çekmedim. bir sürü yöntem denedim yine olmadı. şimdi yeni nesil LPG deniyorum, birkaç seans oldu baya toparlanma var. bu sefer umutluyum, yaza yetişse de rahat rahat bikini giysem :)

Arkadaşlar merhaba bende de selülit var ve ne yapacağımı bilmiyorum. Açıkçası böyle şeylerden korkuyorum neden bilmiyorum ama gerçekten korkuyorum. Sadece ben mi kokuyorum yoksa benim gibi korkan arkadaşlarda var mı?

Sizce en iyi yöntem hangisidir, bir tavsiyeniz var mıdır?

Teşekkürler.

4 ay oncesine kadar bendede ileri derecede selülit problemi vardı. nezih Karaca'nın kliniği gittim 10 seans lpg tedavisi ve beraberinde 5 seans selülit giderici iğnelerin oldum şimdide haftada 1 koruma amaçlı velashape yaptırıyorum hem inceledim hem sıkılastim bundan sonrada plates başlayıp bu düzeni devam ettirmek Istiyorum ...

Arkadaşlar merhaba bende selülitlerim için programa başladım toplam 10 seanslık bir uygulama. Doktor kontrolünde bana özel bir program çıkarttılar. İçinde vellasmooth, radyofrekans, kavitasyon, lenf drenaj, ozon sauna var. Benim üst bölgemde sorun yok ancak kalça ve bacak bölgem çok kötü durumdaydı, moralim çok bozuktu. 5 seansım bitti tamamen gitmedi ama büyük oranda etki gördüm. Hatta 5 kilo verdim yağdan 7 kilo verdim. Gidişattan memnunum umarın tamamen kurtulurum. Doktor Şale Hanım bana doğru beslenme alışkanlığı kazandırmak içinde bir diyet programı başladı. Eskiden daha aç kalıyordum ve daha kiloluydum. Bu doktora bir arkadaşımın referansıyla gittim. O daha kilolu olduğu için daha sıkı bir programa girmiş toplamda 17 kilo verdi. Girdiğim cihazlar hem selüliti yok ediyor, hem yağları parçalıyor hem de sarkmaları topluyormuş. Şimdilik memnunum gelişmeleri sizinle paylaşırım. Birde ben 10 seansına ve doktor takibi dahil herşeye 1350 TL verdim, Ankarada Tunalıda bir klinik Dr. Şale Yılmaz adında tavsiye ederim. Hepimize selülitsiz günler dileğiyle...

Arkadaşlar ben başladım 4. seansım bitti , bu hafta sonu 5. seansa gireceğim sıkılasmatya basladım ve selülitlerim %50 oranında azaldı... Çokk mutluyum tavsiye ederim. LPG Cellu M6 İntegral makinanın adı:KK15:

X