Cilt Bakımı Ürünleri madacassol mu?contractubexs mi? hangisi izlere ve lekelere daha iyi gelir.

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

gamze21

Guru
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2007
2.384
4.295
39
bende uzun zamandır sivilce problemi var bundan dolayı izler ve lekeler var yüzümde.sizler ne önerirsiniz.izler ve lekeler için.(şöyle test edip onayladığınız):sm_confused:

evet hangisi iyi gercekten yaaaa.. bide hametan krem duydum şimdi. bunlardan birini kullanıp gercekten sonuç alanlar paylaşırsa cok ii olur valla.

bildiğim kadarıyla madecassol çatlaklar için; hametan da bebeklerde pişik için kullanılıyor...
eğer site ismi verebiliyorsak bildiğim bi site var; dermatolog hemen cevap veriyor...

Dilimde tuy bitti soylemekten.hametan pisik kremi degil.pisik icin verilebilir cunku pisikte bir cilt tahrisi ve cildin yatismasi yenilenmesi gerekiyor bu yuzden verilmis olabilir ama bu krem cilt yenileyici krem tipki bepanthene ve madecassol gibi arkadaslar..uzerinde epitelizan sikatrizan yaziyor....bepanthene nin uzerinde de epitalizan skatrizan yaziyor..

Dilimde tuy bitti soylemekten.hametan pisik kremi degil.pisik icin verilebilir cunku pisikte bir cilt tahrisi ve cildin yatismasi yenilenmesi gerekiyor bu yuzden verilmis olabilir ama bu krem cilt yenileyici krem tipki bepanthene ve madecassol gibi arkadaslar..uzerinde epitelizan sikatrizan yaziyor....bepanthene nin uzerinde de epitalizan skatrizan yaziyor..

tamam arkadaşım... neden kızıyosun..? :roflol:
bi arkadaşım bacaklarındaki batıklarla oynamıştı; yara yapmıştı... doktora gitmiş.. o da hametan yazmış... bunu da başka bi doktor arkadaşımıza anlatıyordu... o da hayırdır kız pişik mi oldun die dalga geçmişti... ben ordan biliyorum... ayrıca yaralarına da iyi gelmemişti... :dilcikar:

kasintiyi :kese yaparak,
izleri de :limon ile onleyebilirsiniz..
gece yatmadan hametan surun ki cilt kendini yenilesin..
peeling yapmak icin : aktarda satilan sivilce izleri yok etmede kullanilan bir karisim var;kum gibi...icerigi:kil,bugday unu,yulaf unu...
batiklar varsa : fucidin kullanin..ama cok sik degil..deli gibi ilac surunmayin kizlar..antibiyotik cunku bu ilac..
gecmis olsun....

kesinlikle contractubex benim cukurluk seklindeki izlerim bile ciddi anlamda düzeldi birde kırmızı sivilce izleriniz varsa elma sirkesi cookk işe yarıyo benden söylemesi:dance::dance:

kesinlikle contractubex benim cukurluk seklindeki izlerim bile ciddi anlamda düzeldi birde kırmızı sivilce izleriniz varsa elma sirkesi cookk işe yarıyo benden söylemesi:dance::dance:
contractubex i ne şekilde kullanıyordun,ne kadar sürdü mesela?

1 yıla yakın oldu kullanmaya baslayalı tabi yazın hiç kullanmadım geceleri yüzünü yıkadıktan sonra sürüyosun bu kadar

1 yıla yakın oldu kullanmaya baslayalı tabi yazın hiç kullanmadım geceleri yüzünü yıkadıktan sonra sürüyosun bu kadar
sana contractubex kremi doktor mu verdi sivilce izlerin için?ayrıca kırmızılıklara faydası var mıdır....
benim elimde de bu krem var ama daha yeni ameliyat izim için kullanıyorum

arkadaslar hametan krem cok guzel denenmıştır tavsıye ederım lekelere kantoran yagı onerıyolar bıtkısel teretın krem almak ıstıyorum deneyen varmı

yaklaşık bir aydır contractubex kremi kullanıyorum gözle görülür bir fark var. gerçekten çok iyi geliyor. daha önce roacuntan kullandım sivilcelerim geçti. ama cildimde lekeler ve çukurluklar vardı. lekeler baya baya gitti. önce gül suyuyla cildimi silip sonra da contractubex i sürüyorum. arada bir nemlendirici sürüyorum. tavsiye ederim.
canım çukurcuklarınada iyi geldi mi.bu kremi lekeler için deyilde izlerim için almayı düşünüyorum?biraz pahalıdafisfisfis

yaklaşık bir aydır contractubex kremi kullanıyorum gözle görülür bir fark var. gerçekten çok iyi geliyor. daha önce roacuntan kullandım sivilcelerim geçti. ama cildimde lekeler ve çukurluklar vardı. lekeler baya baya gitti. önce gül suyuyla cildimi silip sonra da contractubex i sürüyorum. arada bir nemlendirici sürüyorum. tavsiye ederim.

contratubexi yüzünde hiç leke olmayanlar da kullanabilir mi yani tedbir manasında?cildim kuru ve çok hassasfisfisfis

canım çukurcuklarınada iyi geldi mi.bu kremi lekeler için deyilde izlerim için almayı düşünüyorum?biraz pahalıdafisfisfis

doktor yazıyor benim bildiğim kadarıyla 60 ytl ama sağlık karneniz varsa yazar doktor
fakat pratisyen yada sağlık ocağı hekimi yazabilir mi yoksa illa dermatolog mu olması lazım bilmiyorum,bence para verip almayın dr a yazdırın:1closedeyes:yerimseniben

doktor yazıyor benim bildiğim kadarıyla 60 ytl ama sağlık karneniz varsa yazar doktor
fakat pratisyen yada sağlık ocağı hekimi yazabilir mi yoksa illa dermatolog mu olması lazım bilmiyorum,bence para verip almayın dr a yazdırın:1closedeyes:yerimseniben[/QUOT

doğru sölüyosun canım...:))a.s.

:sm_confused:
kızlar pek isizce ben hangini almalıyım?

benim yüzümde sivilceden kalma yaklaşık 1 senelik kırmızı sivilce izlerim var.. tenimse beyaz.. acayip kırmızı kırmızı izler belirgin ve genişce bi alan..
çukurluk yok sadece kırmızı izleri var..

madacassol mu?contractubexs mi? hametan mı?

ben hangini kullanayım? :çok üzgünüm:

hepinize teşekkür ediyorum

bu kremlerin hepsi hücre yenileyici kremler ve ister pişik olsun ister her hangi bir tahriş bunların verilmesi normal çünkü cilt zarar görmüş ve kendini yenilemesi lazım

X