Cilt Bakımı Ürünleri madacassol mu?contractubexs mi? hangisi izlere ve lekelere daha iyi gelir.

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
arkadslar aranızda finacea jeli kullanan var mı varsa bu jel sivilce izlerini yok ediyor mu lütfen acil cvp:)

arkadslar finacea jeli kullanan vr mı ya bu jeli sivilce izlerine iyi gelyr mu ltfen bilen varsa acil cvp atsın cnkü bnm sivilceden snra baya bi cukurluklar kaldı napmalıyım ltfen yardım edn hiçbr sey gecrmedi cnkü yzümü artık hiç sevmyrm bnde pürüzsüz bi cildim olsun istyrm:KK43:

emne35...Sana önerim acnelyse olur çünkü çukurların varsa cildini soymadan düzeltmen çok zor

canım tsk edrm cvp yazdığın için o nasıl bi krem biraz bilgi verebilr misin izleri gerckten yok edyr mu bn internetten arastrdım herkes contractubex jelin izlere cok iyi geldiğini sölyr

Acnelyse soyucu bir kremdir yüzünün derisini soyarak traşlar bir nevi...Çukurlarım var demişsin sen izlerin kırmızı lekelerden ibaret değil yani soymadan zor düzelir....

acnelyse hakkında birz arastrdım kimi gecrmyr diyr inan bn gercekten kurtulmak istyrm cnm leke bile bırakıyrmuş dyenler bile var napmalıyım gercekten yok edyr mu

acnelyse cildi soyar, pürüzsüzleştirir , sadece geceleri kullanmanız gerekir ve gündüzleri mutlaka güneş koruyucu kullanılmalıdır.
contractubex uzun süreli kullanımda çukur şeklindeki izlerde, yanık izleri vb. izlerde etkilir. uygulanacak bölgedeki iz, ne kadar yeniyse, o kadar etkili olur.
medacassol, etken maddesinin özelliği sayesinde yaraları hızlı bir şekilde iyileştirme özelliği vardır. iyi bir hücre yenileyicidir.

acnelyse in fazla hassasiyet yarattığı kişiler, akşamları temiz yüze, bepanthen ve acnelyse i karıştırarak uygulayabilirler. yada bir gece acnelyse bir gece medacassol şeklinde dönüşümlü olarak uygulanabilir.

diğer kozmetiklerin yada dermokozmetiklerin tedavi amaçlı pek işe yaramayacağını düşünüyorum... dermokozmetik ve kozmetikler bakım için uygun olabilir sadece...

ciltteki kırmızı ve kahverengi lekeler için roc ' un soya özlü cilt kremini tavsiye ederim.

ya kızlar ben bugün dermalotoji uz. gittim.bana contratubexs,yüz için deyil.yüzümde de 1 kaç tane sivilce vardı.hem sivilcelerin geçmeden yüzünü soyduramzsın. çok moralim bozuldu yaa.şimdi o kadar para verip eczaneden alcam.(yüzde ne gibi bi yan etkisi olur ki)
sizce paraya kıyıp almalı myım?fisfisfis
tüylenme yapıyor diye duydum bensenağlama

arkadaşlar bende bu kremi bir arkadaşımın kızı için doktor verince öğrendim ve birde burdan arastırayım dedim. bende çatlaklara kullanacağım gelişmeleri paylaşırım:KK1:

ben madecassol kullanıyorum 1.5 ay oldu 1 ay da expigment kullandım tretinle yararı olmadı pek.

Contractubex çok etkili 2 ay boyunca aksatmadan kullanırsanız gerçekten işe yarıyor madecassol da çok iyi bi tem onuda günde 3 defa sürerek cildi yenileyebilirsiniz

bende uzun zamandır sivilce problemi var bundan dolayı izler ve lekeler var yüzümde.sizler ne önerirsiniz.izler ve lekeler için.(şöyle test edip onayladığınız):sm_confused:
yuzde yuz contratubex!! Elimi yaktim bur demlik cayla 2.derece yanik 3 ay ciger gibi elle gezdim suan bi tane iz yok. Kalanida gece gazli beze surup yuzumu kapattim yattim 3 gune izler hafifledi. Ama devam etmedigim icin yine sivilce cikti yine iz oldu.

X