Nasıl bir yol izlemeliyim

😅😅😅boniva canım 19 yaşındayım evet kocam uzun süre dır içiyormuş ben bilmiyordum sadece nisanliyken çok uzun zamn önce bıraktığını söyledi bende dedim ki dikkatli oku bak ben karşıyım eyer böyle bir şey varsa ilişkimizi şimdiden gözden geçirelim yok asla dedi olamaz dedi ilk zamn içtiğini bile anlamıyordum çünkü bilmiyordum iyice okudunuz anladinmi ben borcum olsun. Yada o ödesin diyen inasanlar gibi değil benim borcum onun onun borcu benim onun parası benim param lafı olmaz aramizda
tamam işte eşim beni kandırdı diye belirtmemişsin ilk mesajında.biz nereden bilelim eşinin sana değer vermediğini kandırdığını.normal bir birini seven sayan evli çift sandım.böyle çiftlerde bir birinin tercihlerine saygı duyarlar kısıtlamazlar ama eşin seni kandırmış köprüyü geçene kadar. eşinde iş yok. en son paragrafa gelince onun borcu benim borcum sağlık ölüm kalım meselesi değilse bu adam sana daha çok bilezik sattırır

İçki içen kadınların adı kötü kadına mı çıkıyormuş 🤣🤣 19 yaş için fazla büyük cümleler kuruyorsun.
İçki içmeyen “muhafazakar” erkeklerin karılarına çok iyi davrandığını falan mı zannediyorsun?
Ayyy Vala yoruldum bu yoruma gerçekten şuan bulunduğum ailenin görüşü öyle diye belirtim kendi görüşüm değil kocalara gelirsek insan kişiliğini yansıtır alkol kaynaklı değil evet 19 yaşındayım size ters olabilir bana da küçük bir yaş ama belki çok güzel bir evliligim vardır benle yaşamıyorsunuz sonuç itibariyle ne komikti anlıya madim neye güldün yani sen cokmu komiksin

Hani eşim yaaa oyuzden karar veriyoruz yaa beraber ona harcadığı bir lira bile benim evimin rıskı alkol masalarini görüyoruz dimi az çok ne haldeler ister istemez bir hataya düşermi huzurumu bozarmi korkusu var yaa bu hakla karışıyorum ben ben kullanmış olsaydım kötü kadına çıkardı ismim yanlismiyim bende bu yüzden sordum fazlamı abartıyorum diye düzgün yorumlaya bilirsin
Niye alkol aldığınız için kötü kadın olasınız ya olalım ? Öyle bir şey yok.

Ayyy Vala yoruldum bu yoruma gerçekten şuan bulunduğum ailenin görüşü öyle diye belirtim kendi görüşüm değil kocalara gelirsek insan kişiliğini yansıtır alkol kaynaklı değil evet 19 yaşındayım size ters olabilir bana da küçük bir yaş ama belki çok güzel bir evliligim vardır benle yaşamıyorsunuz sonuç itibariyle ne komikti anlıya madim neye güldün yani sen cokmu komiksin
Neye güldüğüm belli olmuyor mu? İçki içen kadına kötü kadın demene.
Anlıya bildin mi?
Peki tamam umarım vazgeçirebilirsin eşini içki içmekten 🤷🏻‍♀️

Niye alkol aldığınız için kötü kadın olasınız ya olalım ? Öyle bir şey yok.
Hanfendi yorumu okuyup size alkol alırsanız kötü kadinmisiniz dedim yoksa bulunduğum ortam için düşünceleri öylemi dedim nasıl anlamak istiyorsanız anlayın yaaa siz bir kısım var sadece kötü yorum yapmak için varsınız lütfen iyice yorumlarımı okuyun cevaplayin

Hanfendi yorumu okuyup size alkol alırsanız kötü kadinmisiniz dedim yoksa bulunduğum ortam için düşünceleri öylemi dedim nasıl anlamak istiyorsanız anlayın yaaa siz bir kısım var sadece kötü yorum yapmak için varsınız lütfen iyice yorumlarımı okuyun cevaplayin
Kadının alkol alınca kötü gözle bakıldığı ama erkeğin normal karşılandığı bir çevreye sahip biriyle 19 yaşında evlenmeseydiniz o zaman. 🤦 Eşiniz sizinle aynı muhafazakarlık çizgisine sahip değil demek ki.

tamam cilekli hurma hemen bi sözlüm olsun bu iş tamamdır :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:
Sözlüyle alakası ne ? Bak işte insanlara saçma yaftalamalarda bulunursan hakettiğin cevabı alırsın , eğer bir konu hakkında cevap yazma kabiliyetin yoksa tez makale falan oku geliştir kendini sana tavsiyem ben sana neysen bahsediyorum sen neyden dem vurmaya çalıştığını sanıyorsun 🤣🤣 böyle olmaz , bir gün mantıklı bir cevap verirsen şayet akıl çerçevesi içerisinde seviyeli tartışırız ama bunlarla böyle olmuyor , dur senin gibi cevap vereyim ; ilişkisi karmaşık herb..olog 😁 güle güle

Kadının alkol alınca kötü gözle bakıldığı ama erkeğin normal karşılandığı bir çevreye sahip biriyle 19 yaşında evlenmeseydiniz o zaman. 🤦 Eşiniz sizinle aynı muhafazakarlık çizgisine sahip değil demek ki.
Sananeeeeeee kaç yaşında evlendigime neden dokundu

Gül tabii yeterince üzülmüşsün zaten
Ayyyyy canım şükür şükür eşim çok romantik çok eğlencelidir sen nasıl eşler gördün bilemem orasını farkındaysan eşimin hiç kötü yanını demedim alkol dedim sadece mutluyum mutlulugumla mutsuz ol biraz sende çok dokundu sna her alde

Ayyyyy canım şükür şükür eşim çok romantik çok eğlencelidir sen nasıl eşler gördün bilemem orasını farkındaysan eşimin hiç kötü yanını demedim alkol dedim sadece mutluyum mutlulugumla mutsuz ol biraz sende çok dokundu sna her alde
Halbuki ben gayet iyi niyetle yazmıştım yazdığımı 🤷🏻‍♀️
Ben senin mutsuzluğunla neden mutlu olayım ki? Seni tanımıyorum bile. Bana kimsenin mutluluğu dokunmaz yeterince mutlu bir insanımdır.

X