nurovic diyet yolculuğu

bugün iş yerimdeki kızlar ne kadar zayıfladığımı söylediler. :KK68:hatta onlarda benimle öğlenleri yürüyüşe çıkıcaklar artık.
yaz geldi tüm bayanların aklında tek şey var zayıflamak :KK70:

bugün iş yerimdeki kızlar ne kadar zayıfladığımı söylediler. :KK68:hatta onlarda benimle öğlenleri yürüyüşe çıkıcaklar artık.
yaz geldi tüm bayanların aklında tek şey var zayıflamak :KK70:
Oh süper olmuş sayende onlarda motive olup harekete geçmiş 🤭 süpersiniz
Benim arkadaşım da 1 kez geldi spora birdaha gelmiyor ben öyle spor yapamam dedi agır geldi sanırım 😅 artık sadece çay kahveye geliyor yanlız kaldım yine 🥲

23. Günümün yani bugünün menüsünü bildiriyorum ve günü kapatıyorum.

sabah
hindiba kahve

öğle 12:00
kabak çorbası 1 kase
1 küçük dilim kepek ekmeği

ara
türk kahvesi
1 adet yeşil erik

akşam 16:00
actıvıa+ 2 kaşık yoğurt+ 2 kaşık granola + 1 tk fıstık ezmesi+ yarım muz + şeftali

3 lt su içildi
1 saat tempolu yürüyüş yapıldı.

toplam bugünün kalorisi 633

35. Gün

Sabah ve öğlen
( detox programı son 5. Gün)

14 hurma
8 kaşık yoğurt

Akşam
1 parça fırında but
1 kase patlıcan salatası

Eklentiler

• IMG-20240517-WA0001.jpg
    IMG-20240517-WA0001.jpg
    41,2 KB · Görüntüleme: 15
13:30 öğle yemeği bir sandviç 250 kalori
16:30 iki dilim baklava 350 kalori
20:00 akşam yemeği sarma 450 kalori

Bugün total fazla hesap 1200 kalori (kalori neysede içerik çok iyi olmadı)

Bugün biraz fazla kaçırdım baklavayı yiyince vicdan yapıp iş çıkışı 2 saat yürüdüm 15000 adım attım 500 kalori yaktım üstüne sarma yedim 😂

Akşam 22:00 da yine Leslie yapacağım

Bugün biraz fazla kaçırdım baklavayı yiyince vicdan yapıp iş çıkışı 2 saat yürüdüm 15000 adım attım 500 kalori yaktım üstüne sarma yedim 😂

Yaaa ne güzel hem de iki tane baklava. Afiyet olsun. Instagram da bı kadın var. İnanılmaz yiyor ve yediği kadar kaloriyi durmadan koşarak geri veriyor. Onun gibi olmuş seninki de.

Sabah sporu:
13 dakika karın egzersizi

Öglen sporu:
15 dakika 15 günde forma gir 4.gün videosu
31 dakika (son 15 dakikası 3kilo dambıl ile) tüm vücut kardiyo egzersizi
5 dakika soğuma egzersizi(zaman buldukça soğuma yapıcam artık kas eklem ağrısı olmaması için)

Akşam sporu:
45 dakika Leslie

Eklentiler

• IMG_20240517_212832.jpg
    IMG_20240517_212832.jpg
    70,7 KB · Görüntüleme: 11
  • IMG_20240517_212814.jpg
    IMG_20240517_212814.jpg
    73 KB · Görüntüleme: 12
Salı Perşembe spora gidicem
P.tesi,cars,cuma da Leslie 3 mil yapicam
Eliptik de var .
E diyet zaten var.

Ben bunlarla az peşinden gelirim zaar:KK70:
Sabah sporu:
13 dakika karın egzersizi

Öglen sporu:
15 dakika 15 günde forma gir 4.gün videosu
31 dakika (son 15 dakikası 3kilo dambıl ile) tüm vücut kardiyo egzersizi
5 dakika soğuma egzersizi(zaman buldukça soğuma yapıcam artık kas eklem ağrısı olmaması için)

Akşam sporu:
45 dakika Leslie

Okadar tatlı delisiyim asırı bir baklavayı pek sevemiyorum hıc aklıma gelmez olsada hayır derim zorlanmam🤭 ama afiyet olsun arada olur böyle nefsi köreltmek lazım 😊

Salı Perşembe spora gidicem
P.tesi,cars,cuma da Leslie 3 mil yapicam
Eliptik de var .
E diyet zaten var.

Ben bunlarla az peşinden gelirim zaar:KK70:
Oh oh süper olur valla bekliyorum bana spor arkadaşı ol 😅 sonra bak spordan sonra 600 700 kalori ile hayatta kalınıyormu 24 saat baş dönmesi ile yaşanmıyor ya 🤣

Oh oh süper olur valla bekliyorum bana spor arkadaşı ol 😅 sonra bak spordan sonra 600 700 kalori ile hayatta kalınıyormu 24 saat baş dönmesi ile yaşanmıyor ya 🤣
Ya benim derdim ne biliyor musun; hedef kiloya inip kilo koruma modunda spora yönelmek. Can çıkar huy çıkmaz derler o misal. Çok tez canliyim maalesef. Görünüş olarak kilolu durmuyorum zaten tesettürlüyum de belli de olmuyor fazla kilolar. Benim asıl kilo göbekte. İki sezeryan doğum sonrası da nasıl tam olarak gider bakacaz. En zoru da karın ya. Egzersizlerde çok sıkılıyorum bana zumba lazım da o da zor burda.

Kzılar bugün baya dikkatimi çekti aynada bakarken baya baya karın kaslarım çıkmış ya bildiğiniz 4 dilim baklavam var artık 😂 gelde spora asık bagımlı olma😍 dahada çıkartıcam inşallah bu sekılde bozmadan gidersem şu son 5 kiloyuda versem yakın zamanda ozaman muthıs olucak işte 😍

Son düzenleme:
Ya benim derdim ne biliyor musun; hedef kiloya inip kilo koruma modunda spora yönelmek. Can çıkar huy çıkmaz derler o misal. Çok tez canliyim maalesef. Görünüş olarak kilolu durmuyorum zaten tesettürlüyum de belli de olmuyor fazla kilolar. Benim asıl kilo göbekte. İki sezeryan doğum sonrası da nasıl tam olarak gider bakacaz. En zoru da karın ya. Egzersizlerde çok sıkılıyorum bana zumba lazım da o da zor burda.
Ama şu var canım kilonu sporla vermek kalıcı ve daha güzel görünen bır vücut vericek sana sadece kuru yağlı zayıflık deil yada sadece kuru bır zayıflık dielde yagsız kaslı sekıllı fit bır vücut buda senı mutlu edecek bende tesettür luyum insanların deil kendimin görüp beğenmesi önemli saglık açısından da kas cok onemli hem nekadar kas olursa okadar bazal metabolizma artar vücut oturduğu yerde daha fazla kalori yakar 😊 benımde 1 normal 2. Sezeryan ama emın ol sporla gidiyor ama rafine şekeri olabildiğince az tuketmemız gerekiyor yoksa zor alt karın kolay gitmiyor emek çaba istiyor tabi birde irade
Leslie eğlenceli onunla yaparsın birazda karın hareketi ekle özellikle sabah aç karnına daha etkılı oluyor dene farkı göreceksin emınım 🥰

Ama şu var canım kilonu sporla vermek kalıcı ve daha güzel görünen bır vücut vericek sana sadece kuru yağlı zayıflık deil yada sadece kuru bır zayıflık dielde yagsız kaslı sekıllı fit bır vücut buda senı mutlu edecek bende tesettür luyum insanların deil kendimin görüp beğenmesi önemli saglık açısından da kas cok onemli hem nekadar kas olursa okadar bazal metabolizma artar vücut oturduğu yerde daha fazla kalori yakar 😊 benımde 1 normal 2. Sezeryan ama emın ol sporla gidiyor ama rafine şekeri olabildiğince az tuketmemız gerekiyor yoksa zor alt karın kolay gitmiyor emek çaba istiyor tabi birde irade
Leslie eğlenceli onunla yaparsın birazda karın hareketi ekle özellikle sabah aç karnına daha etkılı oluyor dene farkı göreceksin emınım 🥰
Şu regl bitsin dediklerini yapicam, en azından rutine 15 dk eklicem karını

X