Önce Hüplet, Sonra Güplet!

hakikaten ya mekik yerine bulaşık yıkayalım bari makineye ne diye para verdik ki eflenince almayım bari gerek yok:KK70:,
ya fıstıklar şaka bi yana hakikaten o kadar mekik eziyetini boşamı çektik biz yıllarca,
püsküütüm 45 dk tempolu yürüyüş yerinede evmi sürürceski :)...

:roflol: allah iyiliğini versin
o zaman ben akşama gidip bi dip köşe temizlik yapayımda spor olsun :roflol:

e çubuğum ne yapayım mekik karnımızı yakınca gitcek diye seviniyoruz işe yarıyo diye bide parmak uçlarıyla yanan yere küçük küçük dokunuyos meğer boşaymış:KK70:,
mekik çekcem diye ne çektim ben belimden bi dönem,o kilomun fazla olduğu dönem bel ağrım vardı çok zor oluyodu ağrım geçti ama mekikte bitti benim için
diyodum ya size eve gidince yürüyüşün üstüne 50de mekik çeksem süper olcak diye artık mekik değil bulaşık yıkarım:)...

Valla ben dayanamadım yeditysem şayet mekik felan çekmem kardeş 45 dk yürü eritirsin.... Ama sadece bir dilimini.....

Tabi bu ayda yılda bir dayanamayaıp yiyenler için ...

Kızlar mekik kilo verme amaçlı değildirki zaten... Mekik karın bölgesinin sıkılaştırma amaçlıdır sadece kasları çalıştırıyoruz biz...

Yapılması bence şart ama bunun yanında 45 yada 60 dk yürüyün bakın ikisi birleştimi ne güzel sonuç alıyorsunuz...

jujum biliyoruz bunu i güzelde tatlım azda yaksaydı be:),
onun yerine bulaşık yıkarken tezgahın önünde karnımı içime çekip bırakayım daha çok yanıyo o zaman...
bide hani ayakta durup yanları sağa sola sıkıştırıyoruzya kadınlarda o hareket simitlerin yan kısımları varya onları kasa çeviriyomuş ya öle kalıyomuş
yada daha zor gitmesini sağlıyormuş,
spor hocası söledi onun yalancısıyım...

Mekik çekmeyi de karalamayalım canım..

Doğru çekmek önemli..

İlginç bir yazı buldum konuyla ilgili, henüz incelememde.. Beğenirsem, ikna olursam KK ya eklerim..

JUJU nun da dediği gibi; spor sadece kalori yakmak değil.. Doğru, mekik çekerek yağ falan yakılmıyor. Ama ne oluyor? Vücuttaki kas yüzdesini arttırıyorsunuz.

Peki.. fazla kas ne demek?

Vücudun daha çok kalori yakması, yani metabolizmanın hızlanması demek..

İşte o nedenle kilo kaybederken de kas kaybetmemek önemli..

Yahu işletmeci bi'yazar olarak, ne sardırdım diyete, spora.. Meslek mi değiştirsem ne yapsam? yerimseniben

peki mekiği tam mekiği yanlış çektiğinizde poponun alt kısmında bacaklarda büyüme yaptığını biliyormusunuz,
hani kat gibi oluyo ya popo altında öle...

ayy nedense pek okumak gelmedi içimden yaaa
baklava ya bu ya tatlı yaaa
sporu severim ama vaktim yok
kızlar bunları yazıcıdan alıp dolabınıza asınnn
bence çok işe yarar

ben okumasaydım iyi olurdu :KK43:( moralim sıfıra indi vallahi ....

canım tatlı neyim istemiyor simdi ... en güzeli bir küçük kaysı kurusu :)))

ÇOK NADİRENDE OLSA ŞERBETLİ TATLI(2008 YILINDA TOPLAM 5 DİLİM BAKLAVA-LOKMA VS.)

DONDURMA TÜKETMEDİM DESEM YALAN OLUR:jeyyar: AMA DONDURMA TÜKETTİĞİM ZAMAN BİR SONRAKİ ÖĞÜNÜ ÇOK DİKKATLİ TÜKETİYORDUM

4 YILDIR HAFTADA 3 GÜN MUTLAKA SPORA GİTTİMhihoyyyt(VE GİDİYORUM) İŞDEN GELİNCE DOĞRU SPORA(KAR-BUZ DEMEDİM)kaydirigubbakcemile2

ARTIK BİR İŞİM YOK:çok üzgünüm:EKONOMİK KRİZ YÜZÜNDEN ZORUNLU EV HANIMILIĞINA DEVAM

ŞİMDİ SPORUMU SABAHDAN GİDİYORUM VE YÜRÜYEREK GİDİP-GELİYORUM(30 + 30 DK.)

İNANIN BAYANLAR HEP BAŞKALARI İÇİN BİRŞEYLER YAPIYORUZ SPORU SADECE VE SADECE KENDİMİZE ÖZEL:lepi:
O AN HİÇ BİR ŞEY DÜŞÜNMÜYOR HAREKETLERİNİZE ODAKLANIYORSUNUZa.s

(AY ANLATIRKEN BİLE MUTLU OLUYORUMyerimseniben)
KIZLAR İNANIN BÜYÜK BİR ZEVKLE hihoyyytYAPIYORUM SPORUMU HİÇ ZORUMA GİTMİYOR:sm_confused:

amanin cok morelim bozuldu bdun dondurma yemistimm cok canim cekti ama ne yapim simdi ben 33 dakka nasil merdiven cikacagimm hayirr yok yok birdaha asla yemem
cok super olmus burasi yaaa ellerine saglik puskuut cum canim benimm.

ilk sayfalarda dondurmanın marifeti var baktınızmı bilmiyorum o dondurmayı yerim ne o merdiveni çıkarım ben senağlama...

yahu bu ne yaaa
yatıp ölelim biz hayall
valla şimdi bişey yiyince acaba hangi sporu kaç dakika yapmam lazım diye düşünüp duruyorum

Anaa ne kadar yüksek kaloriler.Canım hamburger de istiyordu yarım saatlık zevk için saatlerce işkence çekemem yemiycem işte hamburger

valla çubuğum bende akşam makineyi boşaltıp bulaşıkları elimdemi yıkasam diye düşündüm ne yalan söleyim,
akşam iş çıkışı yürüyorum artık benim ev 2 vesait bende burda sıhıyeye kadar olan kısmı yürümeye karar verdim hem trafik çekmiyorum hem spor yapamıyorum bi türlü tempolu yürüyüp kilo vermek için,
akşam yürüyorum dikkat ettim o kadar çiğ köfteci döerci tatlıcı vs geçiyorum akşam ilgimi çekmiyo aman olsa yesem yok şükür,
şuda var diyorum ki mesela 20 dk yürüyünce acaba öğlen yediğim yemeği yakabildimmi ki ay gıcık bi durum ya senağlama...

valla çubuğum bende akşam makineyi boşaltıp bulaşıkları elimdemi yıkasam diye düşündüm ne yalan söleyim,
akşam iş çıkışı yürüyorum artık benim ev 2 vesait bende burda sıhıyeye kadar olan kısmı yürümeye karar verdim hem trafik çekmiyorum hem spor yapamıyorum bi türlü tempolu yürüyüp kilo vermek için,
akşam yürüyorum dikkat ettim o kadar çiğ köfteci döerci tatlıcı vs geçiyorum akşam ilgimi çekmiyo aman olsa yesem yok şükür,
şuda var diyorum ki mesela 20 dk yürüyünce acaba öğlen yediğim yemeği yakabildimmi ki ay gıcık bi durum ya senağlama...

vallahi haa
o kadar tepin dur ufacık bi çikolatayı,1 dilimcik baklavayı yakama
yok valla bundan sonra 2 dakikalık tat için yiyemem sonra tepin dur
hem vücudumuzda çirkinleşiyoo :dilcikar:

anam ben 2 top dondurma yiyip 1 saat tempolu yürümeye razıyım bee
hemine lıghtını seçersem bu iş oldu dimi
ayyy ben 3 gündür yediklerimi yazmıyım ben kafayı yiyorum sizde anammm ne yaptın demeyin barii heralde 3 gün oturmaksızın yürümem gerek :))))

hay alah razı olsun be püsküütüm.sana adını veren şu yiyeceği çok sevrdim ikindi çayının yanında ama artık onu değil seni daha çok seviyorum.bugün resmen bunalımdaydım.yapamıycam diye pes etmek üzereydim.beni kendime getirdin.amaaan bee başalrım tatlısına tuzlusuna.bana gözyaşı döktüren bu gıdalar artık mevta benim için.ne zamn hedefe ulaştım.azcık ucundan biraz dah afazlada olabilir.bekle beni sözde çook samimi çocukluk gençlik mahhale arkadaşım.artık bana gülemiyceksin.yaza müthiş geliyorum memlekete.

X