Önce Hüplet, Sonra Güplet!

SADECE BİR TABAK MAKARNA HÜPLETMEK İSTİYORUM...

ALDIĞIM KALORİYİ GÜPLETMEK İÇİN 50 DAKİKA TEMPOLU JİMNASTİK YAPMAM GEREKİYOR.

Açıklama :
1 tabak sade makarnanın kalorisi yaklaşık olarak 450 kcal.
Tempolu jimnastik yaparak harcadığınız kalori ise; 30 dakikada 270 kalori..

Son düzenleyen: Moderatör:
püsküüüüüüüüüüüüüüüüüt üm be bunu yapmasaydın bana be:roflol:,
şu yeryüzünde en sevdiğim şeylerin başında horon edeyi makarma neddin sen: :),
yağsız sossuz haşlayıp as as yiyodum ben yaw...senağlama...

PATATES KIZARTMASI HÜPLETMEK İSTİYORUM...

ALDIĞIM KALORİYİ GÜPLETMEK İÇİN 78 DAKİKA
YANİ YAKLAŞIK 1.5 SAAT YÜRÜMEM GEREKİYOR.

Açıklama :
100 gr.(!) patates kızartmasının kalorisi 280 kcal.

20 dakika yürüyerek -orta hızda- harcadığınız kalori ise yaklaşık 72 kalori.

ayy nedense pek okumak gelmedi içimden yaaa
baklava ya bu ya tatlı yaaa
sporu severim ama vaktim yok
kızlar bunları yazıcıdan alıp dolabınıza asınnn
bence çok işe yarar
kaydirigubbakcemile3 kadisim ben bunların resmını görünce canım istiyo yaff ...:roflol: mazaalah dolabın üstüne asınca . durmadan yiyesim galir .. galiba ... çok güzeller .....naniknanik

yahu digerlerine göre patates biraz masummu .......banamı öyle geldi .....

Sana ve kimseye öyle gelmesin diye porsiyon miktarının yanına ünlem koydum ama işe yaramamış mı ne?

100 gr ne eder sence? :roflol:

Tepeleme dolu 2 çorbacık kaşıkcık desem..kaydirigubbakcemile2

Sana ve kimseye öyle gelmesin diye porsiyon miktarının yanına ünlem koydum ama işe yaramamış mı ne?

100 gr ne eder sence? :roflol:

Tepeleme dolu 2 çorbacık kaşıkcık desem..kaydirigubbakcemile2
:1shok:Bende hafif gelir bi porsiyon olur dedim :1shok: 3 aydır sadece 1 kere oda dışarda oldugumdan yedim desem ...

çapa attım engin okyanuslarda 65 ..şe tutup çekecek bir yigit denizci aranıyorrrr....:nazar:

Son düzenleme:
şükür Allaha aman olsada yesem diyeceğim bişey değil bu pattis bebim :),
yoksa desenize yanmıştık hele mayonez keççaba batırıp yediğimizi düşünürsek ağlayanımız yokmuş yav senağlama,

geçen kfc de yedim vallah bide mayonezi çift paket yedim oy oy enseme birer tokat lüffen kıslar...

oy oy oyyyyyyy bunlar ne böleee:çok üzgünüm: şimdi olsa 2 tabak o güzel soslu makarnadan yerim cokacimcoook 1 haftadır azıma makarna pilav ekmek lokması girmedi laelaelaelaelae artık yoğurt süt su ve meyveden böööh geldi. kafamçokkarıştı püsküütüm ben resmi görünce eridim zaten :roflol: hatta bugünkü tüm kalorimi yaktımkaydirigubbakcemile3 hayal görmeden 1 kaşık versen olmamı

yyaaaa neden ama yaaa...neden hep güzel şeylerin kalorisi bu kadar yüksek...brokoli çok düşük kalorili çok mu lezzetli sanki kendisilaelaelaelaelae

harika bi paylaşım ablacım teşekkur edrimm :) bende oynayarak kalori yaktığımı duşunuodum ama bi saatte yada yarım saatte okadar da kalori yakılmıomuşş :)) ona göre yerim artık :)

Haklısın ayçacım.. Bizim düşündüğümüz kadar kalori yakılmıyor.. ama düşünmediğimiz kadar kalori çok kolayca alınıyor yerimseniben

yaaa daha geçen hafta 1 tabak baklava yemiştim canım çok çekmiştisenağlamasenağlama

o kadar mekiği çekemem ben yaa:1shok:

1 ADET PEYNİRLİ POĞAÇA HÜPLETMEK İSTİYORUM...

ALDIĞIM KALORİYİ GÜPLETMEK İÇİN 50 DAKİKA HIZLI TEMPODA DANS ETMEM GEREKİYOR.

Açıklama :
1 adet peynirli poğaça yaklaşık olarak 300 kcal.
Disco ritminde dans ederek harcadığınız kalori ise dakikada 6 kalori.

poğaçada gitti yolla gelsin püsküüt gı tadı güzel olan hiç bişeyde zevk koymadın :roflol:...

X