Ovülasyon testi ile gebelik?

Ay çok sevindim canım hayırlı uğurlu olsun bebişın bende dayanamadım bugün gideceğim sağlık ocağına inşallah Rabbım elimi boş çevirmez benimde vardır hamilelerin duası kabul olur bana dua et 😭🥺🤲🤲🤲🤲
Sen dur hala ☺️ Git git canım öğren bakalım bebişi ikimizde aynı şekil öğrendik sayılır hayırlısıyla bu da aynı olur seninde vardır ♥️

Sen dur hala ☺️ Git git canım öğren bakalım bebişi ikimizde aynı şekil öğrendik sayılır hayırlısıyla bu da aynı olur seninde vardır ♥️
Gittim kan testi yaptım daha perşembe günü öğleden sonra çıkacak dayanamadım bi test aldım eve geldim yaptım biraz icim rahatladı net çıktı

Eklentiler

• 17144632329609178238708326441750.jpg
    17144632329609178238708326441750.jpg
    29,2 KB · Görüntüleme: 37
Gittim kan testi yaptım daha perşembe günü öğleden sonra çıkacak dayanamadım bi test aldım eve geldim yaptım biraz icim rahatladı net çıktı
hayırlı olsunn :) darısı bizee. kaçıncı gün test yaptınız belirtilerinizi yazabilir misiniz?

merhaba.hayırlı olsun öncelikle. ovulasyon takip süreciniz nasıldı? çatlamadan kaç gün sonra test yaptınız? veee belirtileriniz nelerdi yazabilirseniz memnun olurum. Benim testlere göre 18.04 te çatlamayı gördüm beklemedeyim..
Sağ oluun. Ben ovulasyonla takip etmedim ne zaman yumurtladım bilmiyorum sipariş verdim adet zamanıma yakındı adet günüm geldi olmayınca test yapayım dedim bi baktım t koyu çıktı 6 gün hep koyu oldu t sonra test yaptım çıktı direkt zaten
Belirtim hiç olmadı 4 gündür falan akıntım var sadece o kadar

hayırlı olsunn :) darısı bizee. kaçıncı gün test yaptınız belirtilerinizi yazabilir misiniz?
Adet gecikmesijin 4. Günü bu gün ama ben ayın 24 ünden bu yana ovulasyon testi hep pik çıkardı 24 te gebelik testi çok silikti 29 da yaptığım netti bugünde böyle arada kasık ağrısı bel agrısı gögüslerde agrı var hala sanki adet olacağım gibi arada kasiklarim ağrıyor

X