Pkosta kivircik nane cayi

aakk2667

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2023
32
1
27
Kızlar bende pkos var ve insülin direnci ve tiroidim yok kivircik nane çayının faydalarını çok duydum pkos üzerinde hamile kalmka istiyorum 2 yıldır deniyoruz ama olmuyor acaba kullanip etkisini gören var mı aranızda

Kızlar bende pkos var ve insülin direnci ve tiroidim yok kivircik nane çayının faydalarını çok duydum pkos üzerinde hamile kalmka istiyorum 2 yıldır deniyoruz ama olmuyor acaba kullanip etkisini gören var mı aranızda
Benim bir hormon sıkıntım yok ama doktor görünümde pcosn olduğunu söyledi bunu söyleyen doktor tüp bebek doktoruydu bana bir toz tanesi kadar şeker ağzıma koymayacağımı bunun yerine meyve şekeri yemem gerektiğini bunu da haftada 3 kez yemem gerektiğini söyledi aylardır yumurtlama görmüyordum doktorun söylediklerini yaptım Bir de bunun yanında ekstra ekmek yemiyorum normal yaşantıma devam ediyorum diğer şekilde Ben bu ay çok güzel bir yumurtlama gördüm ve bay HSG çektirmiştim İnşallah hamile kalırım

Mesela birçok insan soğan suyunu da öneriyor fakat bilmiyorlar ki soğan suyu çocuğunun östrojen hormonu nu tavan yaptırıyor

Bu yüzden bilmediğiniz hiçbir şeyi tavsiye etmiyorum bizzat bunların mağdurları arasında ben de varım yani Yok o bitkiymiş bu bitkiymiş tamam içilebilirliği olanlar da var fakat genel manada başka bir hormonuza zarar verebilirsiniz

Bu yüzden bilmediğiniz hiçbir şeyi tavsiye etmiyorum bizzat bunların mağdurları arasında ben de varım yani Yok o bitkiymiş bu bitkiymiş tamam içilebilirliği olanlar da var fakat genel manada başka bir hormonuza zarar verebilirsiniz
Ben aralik ayında hsg cektirmistim bende yumurtlama görmüyorum hiç ilaçsız regli de olamıyorum ve doktorum bana sadece bekle ben bir şey yapamam diyor ama artık yaşım geçiyor

X