Predictor güvenilir miiiii???

2 gün önce test yüklemiştim buraya dün kan testi verdim beta hcg 78 çıktı yarın kanı tekrarlayacağız 78 değer reglime 2 gün kala cıktj bu arada merak edecekler icin yazıyorum tek dileğim sağlıcakla ilerlemesi ve allahım olmayanlarada versin🥰

2 gün önce test yüklemiştim buraya dün kan testi verdim beta hcg 78 çıktı yarın kanı tekrarlayacağız 78 değer reglime 2 gün kala cıktj bu arada merak edecekler icin yazıyorum tek dileğim sağlıcakla ilerlemesi ve allahım olmayanlarada versin🥰
Hayırlı uğurlu sağlıklı olsun inşallah🙏🏾 Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah sağ Salim afiyetle ilerler tüm süreçler🙏🏾🙏🏾🙏🏾🙏🏾

Aynen keseyi gördük ama daha kalp atışını duymadık Allah’ın izniyle bakalım 6. Haftanın içindeyim cuma tekrar kontrol e gidicem☺️ dua et sende benim için lütfen🫶🏼🫶🏼🫶🏼
Hiç korkmayın görürsünüz inşallah sağ salim🥰🥰🥰🥰 dualarım sizinle bende yarın bir kez daha kan vericem 2 kat artmış mı diye ama korkuyorum vallahi ya artmazsa diye

Hiç korkmayın görürsünüz inşallah sağ salim🥰🥰🥰🥰 dualarım sizinle bende yarın bir kez daha kan vericem 2 kat artmış mı diye ama korkuyorum vallahi ya artmazsa diye
İnşallah rabbim herkesin gönlüne göre versin çok teşekkür ederim🫶🏼 ennnn iyisini düşünün ve ennn iyisi olsun hayırlısıyla🙏🏾🙏🏾🙏🏾🙏🏾 regline 2 gün kala 78se yükseliştedir diye düşünüyorum. Benim ilki kimyasaldı ve gecikmemin 4. Günü 55 çıkmıştı. Sonra düşüşe geçti. Senim gününe daha vakit varken ki rakamın yüksek bence. Şuan ki rakamın bana iyi gibi geldi açıkçası☺️ iyi haberlerini bekliyorum💕

İnşallah rabbim herkesin gönlüne göre versin çok teşekkür ederim🫶🏼 ennnn iyisini düşünün ve ennn iyisi olsun hayırlısıyla🙏🏾🙏🏾🙏🏾🙏🏾 regline 2 gün kala 78se yükseliştedir diye düşünüyorum. Benim ilki kimyasaldı ve gecikmemin 4. Günü 55 çıkmıştı. Sonra düşüşe geçti. Senim gününe daha vakit varken ki rakamın yüksek bence. Şuan ki rakamın bana iyi gibi geldi açıkçası☺️ iyi haberlerini bekliyorum💕
İnşallah canım teşekkür ederim güzel görüşlerin için benim oğlumdada 4 gün kala 35 çıkmıştı sonra 1 gün sonra 191 e fırlamıştı ondan 2 gün sonrada 1500e çıkmıştı bende fırlamıştır diye planlıyorum allahım yanıltmasın inşallah 🥰❤️

Canım çok net çıkmış bence hamilesin. Doktorum adet gecikmesinden 4-5 gün sonra gel bakalım dedi bana. Galiba kese görünüyormuş. İster kan ver, ister normal kaset test al onu yap, ister 4-5 gün sonra doktora git. Baya koyu çıkmış. Kimyasal değildir diye düşünüyorum bebeğim. Hayırlı olsun inşallah 🙏
Aşkımmmm tesadüfen girdim gördüm hamilesin sanırım ay çok sevindim 😍

X