Predictor güvenilir miiiii???

Kuruma çizgisine de çok benziyor canım. İlk 10 dakika da çıktıysa olma ihtimali var 😍 umarım bebeğin seninledir canım. Kaset test yaparsan daha güvenilir olur.

Canim gerçekten eğer gebeysem mujdene karşılık vermek isterim ciddennn Allah razı olsun gerçi gebe olmasamda ilgilendigin için minnettarım sosyal hesabın falan varmı seni eklmek istiyorum🥹🙏🏼
5 gün kala için çizgi yeterli görünüyor. Bir kaç gün sonra çok daha netleşir. Tam regl gününde ve gecikmenden 1-2 gün sonra eski usul kaset testler var ya onlardan da yapabilirsin:) yada benim gibi tez canlıysan gecikmenin 2. Günü kan ver😅 hadi bakalım hayırlı haberlerini bekliyoruz inşallahhh Allah’ın izniyle🫶🏼

5 gün kala için çizgi yeterli görünüyor. Bir kaç gün sonra çok daha netleşir. Tam regl gününde ve gecikmenden 1-2 gün sonra eski usul kaset testler var ya onlardan da yapabilirsin:) yada benim gibi tez canlıysan gecikmenin 2. Günü kan ver😅 hadi bakalım hayırlı haberlerini bekliyoruz inşallahhh Allah’ın izniyle🫶🏼
Çok tez canliyim hatta fazlasiyla maalesef 🤦 inşallah çıkar insallahhh

Çok tez canliyim hatta fazlasiyla maalesef 🤦 inşallah çıkar insallahhh
Bende bendeeee🤦🏽‍♀️ beta sonuçları çıkana kadar kaç gece uykusuz kaldım bilmiyorum🤦🏽‍♀️ hala daha kalp atışını duyana kadar tamam hamileyim diyemiyorum yani 🤦🏽‍♀️ her ultrason a kadar stres ama yanlış yapıyoruz işte aslında akışına bırakmak lazım gerçekten🙏🏾

Bende bendeeee🤦🏽‍♀️ beta sonuçları çıkana kadar kaç gece uykusuz kaldım bilmiyorum🤦🏽‍♀️ hala daha kalp atışını duyana kadar tamam hamileyim diyemiyorum yani 🤦🏽‍♀️ her ultrason a kadar stres ama yanlış yapıyoruz işte aslında akışına bırakmak lazım gerçekten🙏🏾
Çok haklısınız ama elde değil 10 ay önce açık miyom ameliyatı oldum doktorun 3. Ayında korunmayi bırakın dedi ve henüz bı sonuç elde edemedim korkum lifler de yapışıklık olmuş olma olasigi eğer 2 ay içinde olmazsa bebek hsg cektirmen gerekicek 🤦 ve nedendir bilinmez çok fazla bebek sahibi olmak istiyorum yaşım 29 ilk anneliğim olucak eğer Allah nasip ederse

Çok haklısınız ama elde değil 10 ay önce açık miyom ameliyatı oldum doktorun 3. Ayında korunmayi bırakın dedi ve henüz bı sonuç elde edemedim korkum lifler de yapışıklık olmuş olma olasigi eğer 2 ay içinde olmazsa bebek hsg cektirmen gerekicek 🤦 ve nedendir bilinmez çok fazla bebek sahibi olmak istiyorum yaşım 29 ilk anneliğim olucak eğer Allah nasip ederse
Allahım hayırlı zaman da hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah🙏🏾 ben 33 yaşındayım ve bu yaş önyargısıyla gittim ilk doktoruma ilk bir sene deneme için çok normal dedi. Kesinlikle yaşla alakalı hiç bir şeyi kafama takmamı söyledi. Yumurtalıklarımın çok sağlıklı olduğunu öğrendim. 1 ay sonra babamı kaybettim, sonra eşimde varikosel olduğunu öğrendik, bir kez kimyasal gebelik yaşadık. Herşey bizim için🙏🏾 Süreçler evet çok uzun ve sıkıntılı. Bazen diyorum ki Allahım istemeyen insanlar 2-3 ay hamile oluyor da farkına bile varmıyor biz üzerine titredikçe sorun üstüne sorun işte🤦🏽‍♀️ gerçekten artık sadece hayırlısını dilemeye karar verdim🙏🏾 bekleme sürecinde ki sancıyı ve sabırsızlığını çok iyi anlıyorum ama lütfen kendinle alakalı hiç birşeyin olumsuzunu düşünme🙏🏾 herşey çok güzel ve hayırlı olacak🌸

Çok teşekkür ederim🙏🏾 rabbim isteyen herkese hayırlı zaman da nasip etsin inşallah🫶🏼 herkesin bünyesi kesinlikle bir olmuyor. 2 ay geçip gebeliğini hissetmeyen de var 2 gün geçip belirtilerini yaşayan da. Evlenmeden önce de regl sancıları için tamamen kesilecek derler ama gel gör ki asla öyle olmuyor:) şuan regl sancısı gibi olmamakla beraber kasıklarıma ara ara kramp gibi sancı giriyor. Göğüslerim çok acıyor. Bide benim midem hep sıkıntılıydı zaten ülser var bende o da beni çok zorluyor. İlk zamanlar regl sancılarımı sonuna kadar yaşadım ama şimdi şimdi duruldu. doktorumun da demesine göre ilk 3 ay regl sancısına benzer şeyler yaşamak çok normal içinde bi değişim söz konusu çünkü. 3-4 gün geciktiyse bi idrar testi veya kan tahlili yaptır istersen Allahım hayırlı sonuçlar nasip etsin inşallah🙏🏾🙏🏾🙏🏾🙏🏾🙏🏾🙏🏾🙏🏾🫶🏼🫶🏼🫶🏼
Aynen öyle canım ya hamile bir arkadaşım şuan doğum yapti (darısı sana 🤲) dedi ki ağrı hiç olmuyor ağrı varsa gebelik yoktur dedi ay ben de o günlerde adetim gecikti ama ağrı var nasıl üzüldüm gerçi yine adetle sonuçlandı ama şimdi ne zaman ağrı olsa üzülüyorum yine adet olcam diye. Çok sevindim en azından ağrıların geçmiş ya da kalsa bile şükür ki gebelik var ve bu normal birşey 🫶 valla benim regl sancım da geçmedi kandırdılar beni hep gecceek diye beklemiştim şimdi doğum olursa geçer diyorlar ona da inanmıyorum 😅 valla kuzu adetime 5 gün kaldı bekliyorum işte 4-5 aydır istiyoruz bebek bana da dua eder misin senin duan kabul olur 🤍

Merhabalar,

Daha önce bir kez kimyasal gebelik yaşadım. Şuan adetim 1-2 gün gecikti ve dayanamadım gene erken idrar testi yaptım. Test resimde ki gibi çift çizgi. Gram sevinemedim ve kan vermek istemiyorum gene kimyasal mı acaba diye. Kaç gün sonra sizce kan vermeliyim ve bu idrar testi güvenilir midir? Kasıklarım da kramplar var ama regl sancılarımla aynı sıkıntıları hissediyorum. Az da olsa bi kanamam hhiç olmadı ama akıntım var. Gerçekten bu süreç de bilgisi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim

Adet geçikmesinden en az 10 gün geçmeli

Aynen öyle canım ya hamile bir arkadaşım şuan doğum yapti (darısı sana 🤲) dedi ki ağrı hiç olmuyor ağrı varsa gebelik yoktur dedi ay ben de o günlerde adetim gecikti ama ağrı var nasıl üzüldüm gerçi yine adetle sonuçlandı ama şimdi ne zaman ağrı olsa üzülüyorum yine adet olcam diye. Çok sevindim en azından ağrıların geçmiş ya da kalsa bile şükür ki gebelik var ve bu normal birşey 🫶 valla benim regl sancım da geçmedi kandırdılar beni hep gecceek diye beklemiştim şimdi doğum olursa geçer diyorlar ona da inanmıyorum 😅 valla kuzu adetime 5 gün kaldı bekliyorum işte 4-5 aydır istiyoruz bebek bana da dua eder misin senin duan kabul olur 🤍
Ahhhh Tabiki ederim etmez miyim hiç🙏🏾🙏🏾🙏🏾🙏🏾🙏🏾 hayırlı haberlerini dört gözle bekliyorum inşallah😘 Allah’ın izniyle rabbim en hayırlı zamanda gönlüne göre verecektir🙏🏾🫶🏼🫶🏼🫶🏼🫶🏼🫶🏼

Kızlar merhaba biz 8 aydır ikinci cocuga calısma yapıyoruz bu süreç icerisinde 2 kez kimyasal geçirdim şuanda adetime 3 gün var göğüs büyümesi sızısı belirtisi ile sabah predictor expres ile gebelik testi yaptım 2. İdrarımla yaptım net 2 çizgi cıktı sonra eczaneye gittim kaset test aldım o silik çıktı kimyasal mı geçiriyorum acaba kan vermek için 3 gün bekliyim dedim tam bat günü veririm dedim

Eklentiler

• A23A931C-29C3-44D2-93C9-5E9C262BC73A.jpeg
    A23A931C-29C3-44D2-93C9-5E9C262BC73A.jpeg
    100,1 KB · Görüntüleme: 74
Kızlar merhaba biz 8 aydır ikinci cocuga calısma yapıyoruz bu süreç icerisinde 2 kez kimyasal geçirdim şuanda adetime 3 gün var göğüs büyümesi sızısı belirtisi ile sabah predictor expres ile gebelik testi yaptım 2. İdrarımla yaptım net 2 çizgi cıktı sonra eczaneye gittim kaset test aldım o silik çıktı kimyasal mı geçiriyorum acaba kan vermek için 3 gün bekliyim dedim tam bat günü veririm dedim
Hayırlısıyla var bişeyler🌸💕💕💕🧿🧿🧿 bence regl gecikmesinin sonlarına doğru kan verirseniz daha doğru sonuçlar olur🙏🏾🫶🏼 şimdiden hayırlı uğurlu sağlıklı olsun inşallah🙏🏾

X