Predictor güvenilir miiiii???

Merhabalar,

Daha önce bir kez kimyasal gebelik yaşadım. Şuan adetim 1-2 gün gecikti ve dayanamadım gene erken idrar testi yaptım. Test resimde ki gibi çift çizgi. Gram sevinemedim ve kan vermek istemiyorum gene kimyasal mı acaba diye. Kaç gün sonra sizce kan vermeliyim ve bu idrar testi güvenilir midir? Kasıklarım da kramplar var ama regl sancılarımla aynı sıkıntıları hissediyorum. Az da olsa bi kanamam hhiç olmadı ama akıntım var. Gerçekten bu süreç de bilgisi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim
Canım merhaba gönderilerini okudum Rabbim sağlıkli sıhhatli kucağına almayı nasip etsin gözün aydin 🌸 kasıklarımda ağrı var demişin ya geçti mi ağrın gebelik devam dimi inşallah benim adetim çok düzenlidir bebek düşündüğümden beri 3-4 gün falan gecikiyor ama kasıklarıma ağrı girince hevesim kırılıyor adet olcam diye üzülüyorum hep bir kez kimyasal geçirdim ve aşırı ağrili sancılı geçmişti 10 Gün gecikmenin sonunda adet olmustum ağrıların geçti mi nasılsın

Canım merhaba gönderilerini okudum Rabbim sağlıkli sıhhatli kucağına almayı nasip etsin gözün aydin 🌸 kasıklarımda ağrı var demişin ya geçti mi ağrın gebelik devam dimi inşallah benim adetim çok düzenlidir bebek düşündüğümden beri 3-4 gün falan gecikiyor ama kasıklarıma ağrı girince hevesim kırılıyor adet olcam diye üzülüyorum hep bir kez kimyasal geçirdim ve aşırı ağrili sancılı geçmişti 10 Gün gecikmenin sonunda adet olmustum ağrıların geçti mi nasılsın
Çok teşekkür ederim🙏🏾 rabbim isteyen herkese hayırlı zaman da nasip etsin inşallah🫶🏼 herkesin bünyesi kesinlikle bir olmuyor. 2 ay geçip gebeliğini hissetmeyen de var 2 gün geçip belirtilerini yaşayan da. Evlenmeden önce de regl sancıları için tamamen kesilecek derler ama gel gör ki asla öyle olmuyor:) şuan regl sancısı gibi olmamakla beraber kasıklarıma ara ara kramp gibi sancı giriyor. Göğüslerim çok acıyor. Bide benim midem hep sıkıntılıydı zaten ülser var bende o da beni çok zorluyor. İlk zamanlar regl sancılarımı sonuna kadar yaşadım ama şimdi şimdi duruldu. doktorumun da demesine göre ilk 3 ay regl sancısına benzer şeyler yaşamak çok normal içinde bi değişim söz konusu çünkü. 3-4 gün geciktiyse bi idrar testi veya kan tahlili yaptır istersen Allahım hayırlı sonuçlar nasip etsin inşallah🙏🏾🙏🏾🙏🏾🙏🏾🙏🏾🙏🏾🙏🏾🫶🏼🫶🏼🫶🏼

Canım çok net çıkmış bence hamilesin. Doktorum adet gecikmesinden 4-5 gün sonra gel bakalım dedi bana. Galiba kese görünüyormuş. İster kan ver, ister normal kaset test al onu yap, ister 4-5 gün sonra doktora git. Baya koyu çıkmış. Kimyasal değildir diye düşünüyorum bebeğim. Hayırlı olsun inşallah 🙏
Reglime 5 kala bakabilir misiniz 🥹

Eklentiler

• IMG_20230811_123725.jpg
    IMG_20230811_123725.jpg
    26,2 KB · Görüntüleme: 171
  • Screenshot_20230811-123321~2.png
    Screenshot_20230811-123321~2.png
    708,8 KB · Görüntüleme: 143
  • IMG_20230811_123132.jpg
    IMG_20230811_123132.jpg
    36 KB · Görüntüleme: 175
X