Jinekoloji reglimin tatile gelmemesi icin ne yapmali😣😣

dogal bitkisel seylerin hormonlarima ne zarari var anlamadim?zaten elli gunde bir regl oluyorum normal olan o mu sizce?zaten saglikli olsam boyle olmaz illa essek gibi ilaclar kullanip vuudumu mu yorayim duzenlemek icin.
Üslubuna dikkat et. Karşında arkadaşın yok. Tamm küçüksün çocuksun ergensin ama biraz dilinin kemiği olsun.. Sana insan gibi anlatıyorum burda insanı kışkırtmak mi istiyosun. Kaostan mi besleniyosun ? Tamm ilac doğal çözüm ne yapmak istersen yap.

17 yasindasin annem fotoğraf lari başkasına atıyor diye konu açtin simdi böyle bişey açtın o yüzden bişey demiyorum
ee ne olmus.kotu durumdayim diye illa surunmem mi lazim.zor zamanlardan geciyorum diye evde odama kapanip agliyim hayattan vazgeceyim bu mu gormek istediginiz.dramdan beslendiginiz icin sasiriyorsunuz insanlar hayatlarina devam edince.tatile annemle gitmiyorum zaten babamla gidiyorum.aylar onceden de ayarlanmisti.

bu forumda ciddiye alinmamayi sevmiyorum.ben sinav ogrencisiyim ihtiyacim olmasa burada zaten yazmam bir sey.surekli bir inanmama alaya alma.duzgunce cevap verseniz ne oluyor sanki
Ciddiye almamış olsam sana yazdığım ilk mesajı yazar miyim ? Yada ikinci msjdaki uyarıları.??? Kahrını ergen tribini çekemem.

Üslubuna dikkat et. Karşında arkadaşın yok. Tamm küçüksün çocuksun ergensin ama biraz dilinin kemiği olsun.. Sana insan gibi anlatıyorum burda insanı kışkırtmak mi istiyosun. Kaostan mi besleniyosun ? Tamm ilac doğal çözüm ne yapmak istersen yap.
ben gayet duzgun konusuyorum.basta gergin yazan da sizdiniz

tamam siz yardimci olmaya calistiginiz onu anladim da yukaridaki gelmis benimle dalga geciyor ne yapayim he tmm mi diyim.kendisi cok kibar cunku.
Üyeyi üyeye şikayet etmek yasak..
Ayrıca ben uyarana kadar bana da aynı üslupla devam ettin.! Seninle dalga gecmiyo sen dalga için zemin hazırlıyorsun. Cok saldirgansin. Belki yaşadıklarından belki yaşından belki de simarikliktan bilemem. Fakat karşında hic tanımadığın ve yüksek ihtimal senden yaşça büyük ve tecrübeli insanlar var. Bu yüzden dikkatli olmak zorundasın. Rahatsız olursan şikayet et. Cevap verme. Hayat bu şekilde geçmez ve yanliz kalırsın.

Üyeyi üyeye şikayet etmek yasak..
Ayrıca ben uyarana kadar bana da aynı üslupla devam ettin.! Seninle dalga gecmiyo sen dalga için zemin hazırlıyorsun. Cok saldirgansin. Belki yaşadıklarından belki yaşından belki de simarikliktan bilemem. Fakat karşında hic tanımadığın ve yüksek ihtimal senden yaşça büyük ve tecrübeli insanlar var. Bu yüzden dikkatli olmak zorundasın. Rahatsız olursan şikayet et. Cevap verme. Hayat bu şekilde geçmez ve yanliz kalırsın.
o kurali bilmiyordum uzgunum.
onun haricinde uslubumda sorun gormuyorum.yasca buyuk olmaniz da sizin benden super ustun falan yapmşyır ben normal sokaktaki bir insanla nasil konusacaksam oyle konusuyorum.zaten bana karsi saygili olan birine de saygisizlik edecek degilim.basta sorumu anlamadiniz sandim yineleyince sert cıkıstınız ben de gerildim bu kadar.anlamadim nasil dalga icin zemin hazirliyorum.istismara ugradiktan sonra tatile gitmem mi komik?

ee ne olmus.kotu durumdayim diye illa surunmem mi lazim.zor zamanlardan geciyorum diye evde odama kapanip agliyim hayattan vazgeceyim bu mu gormek istediginiz.dramdan beslendiginiz icin sasiriyorsunuz insanlar hayatlarina devam edince.tatile annemle gitmiyorum zaten babamla gidiyorum.aylar onceden de ayarlanmisti.
Konu ondegil daha dün annem.yabanci erkeklere fotoğrafları atıyor diyen sendin şimdi tatil derdine dustun polise gitsene Allah'ı aşkına böyle şeyler için polemiğe gitme hadi sana iyi tatiller

Konu ondegil daha dün annem.yabanci erkeklere fotoğrafları atıyor diyen sendin şimdi tatil derdine dustun polise gitsene Allah'ı aşkına böyle şeyler için polemiğe gitme hadi sana iyi tatiller
ben yapmam gerekeni yaptim?kendimi guvenceye aliyorum.polise gidince her sey super olacak degil ki.kanit yok bir sey yok kimsenin hapse atilacagi ceza verilecegi yok.isi kolay yoldan yaptim konustum hallettim yanindan ayriliyorum on gune.evet simdi de tatil derdine dustum nolmus.gerci sizin icin tatil o kadar onemli degildir alacatida yasiyorsunuz sonucta...

ben yapmam gerekeni yaptim?kendimi guvenceye aliyorum.polise gidince her sey super olacak degil ki.kanit yok bir sey yok kimsenin hapse atilacagi ceza verilecegi yok.isi kolay yoldan yaptim konustum hallettim yanindan ayriliyorum on gune.evet simdi de tatil derdine dustum nolmus.gerci sizin icin tatil o kadar onemli degildir alacatida yasiyorsunuz sonucta...
Yorum yok

30 agustos gunu tatile yuzmeye gidecegim. benim reglim cok duzensindir 50 gunde bir oluyorum bazen neredeyse.simdi bir kac regl tarihimi yazicam
27 mayıs-1 haziran
15 temmuz-22 temmuz
daha regl olmadim ve reglimin hic sagi solu belli degil regl erteleyici hap kullanamam yasim 17 hormonlarim zaten karisik bozmak istemiyorum daha fazla.
sizce ne yapabilirim regl olursam suya giremem uzucu olur erkene cekmek icin dogal seyler icip ugrasayim mi yoksa birakayim mi.
mesela dusunuyorum eylul ayin 7sinde gelecektir ama ya ben erkene cekip 30 agustosa denk getirirsem??ne yapmaliyim bilemedim
Konunuzu tekrar okudum, regl duzensizliginiz var. Doktora giderseniz bu düzensizlik için doğum kontrol hapı yazacaktır. Regl olduğunuz ilk gün kullanabilirsiniz (doktorunuz da anlatacaktır). İkinci gün reglinizi keser bu hap ve bitince iki üç güne regl olursunuz.
Bence bir şeyler içmek yerine doktora gidip düzensizlik durumunuzu anlatın. Tatilde regl olsanız da bir iki gün sürer böylece ve doktorun tavsiye ettiği süre boyunca kullanıp reglinizi de düzene sokmuş olursunuz.

Konunuzu tekrar okudum, regl duzensizliginiz var. Doktora giderseniz bu düzensizlik için doğum kontrol hapı yazacaktır. Regl olduğunuz ilk gün kullanabilirsiniz (doktorunuz da anlatacaktır). İkinci gün reglinizi keser bu hap ve bitince iki üç güne regl olursunuz.
Bence bir şeyler içmek yerine doktora gidip düzensizlik durumunuzu anlatın. Tatilde regl olsanız da bir iki gün sürer böylece ve doktorun tavsiye ettiği süre boyunca kullanıp reglinizi de düzene sokmuş olursunuz.
tesekkur ederim gidecegim.

X