Resimli Almayı Düşündüğünüz Parfümler

Euphoria fena değil ama çok kullanılıyor gerçekten. Burberryi pek sevmem diğerini hic kullanmadım. Çok yardımcı oldum galiba :))
Hahahaha evet gerçekten çok yardımcı oldun teşekkür ederim :KK70:
Euphoria cok kullanilsada odullu bi koku hakki var ama cok harika bi koku yaa bukadar begenilmesi normal bence de :)
Ben galiba euphoriayı kesin olarak alıcam. Ama limiti biraz zorlayım yanında burberrylerden birini de almaya karar verdim. Brit mi classic mi bakalım :deli:

Ben galiba euphoriayı kesin olarak alıcam. Ama limiti biraz zorlayım yanında burberrylerden birini de almaya karar verdim. Brit mi classic mi bakalım :deli:
Euphoria candir bence harika bi tercih :) burberrylerden benim tek sevdigim koku london'dir classic hic kalici olmamisti bende brit se kullanmadim hic ama kokusuna baktigimda bana biraz cocuksu gelmisti yani liseli kiz kokusu gibi soyle olgun kadinsi degildi.. london iclerinde en farkli en harika kokani burberry secimine bisey diyemiyorum artik o senin tercihin canim :) ama euphoria alinasi bi parfum verilen paraya deger bence ❤️

Euphoria candir bence harika bi tercih :) burberrylerden benim tek sevdigim koku london'dir classic hic kalici olmamisti bende brit se kullanmadim hic ama kokusuna baktigimda bana biraz cocuksu gelmisti yani liseli kiz kokusu gibi soyle olgun kadinsi degildi.. london iclerinde en farkli en harika kokani burberry secimine bisey diyemiyorum artik o senin tercihin canim :) ama euphoria alinasi bi parfum verilen paraya deger bence ❤️
Canım burberry london bana çok çiçeksi geliyor ben sevmiyorum onu. Teşekkür ederim yorumun için:KK200:

Canım son bir karar değişikliği ile uzun zamandır gözümün kaldığı Narciso rodriguez for her edp aldım..:) euphoriayı da yılbası indiriminden alacağım.

B2283208-3044-41C9-804B-F2D41F809193.jpeg
Yeni bebeğim geldiii. Sıra Calvin Klein Euphoria da:halay: Ayrıca burdan UzayExclusive mağazasına da teşekkürlerimi sunuyorum tekrardan güzel ilgilendi ve anında kargoladı ürünümü.

Canım son bir karar değişikliği ile uzun zamandır gözümün kaldığı Narciso rodriguez for her edp aldım..:) euphoriayı da yılbası indiriminden alacağım.
For her edp açık pembe olan şişesi dimi canm ? Nerden aldin acaba hangi site instagramdan parfüm almaya cesaret edemiyorum sevil vs cok pahalı

For her edp açık pembe olan şişesi dimi canm ? Nerden aldin acaba hangi site instagramdan parfüm almaya cesaret edemiyorum sevil vs cok pahalı
N11 uzayexclusive den aldım canım. Instagramdan almadım bunu. Ama geçen gün kozmetikçim1 de görmüştüm eklemiş o da. Evet açık pembe şişesini aldım canım foto ekledm zaten:)

N11 uzayexclusive den aldım canım. Instagramdan almadım bunu. Ama geçen gün kozmetikçim1 de görmüştüm eklemiş o da. Evet açık pembe şişesini aldım canım foto ekledm zaten:)
Aaa şimdi gördüm resmini canm peki orjinal mi bu konuda sana güvenebilirim hangi tarihte üretilmiş memnun kaldnmi kalıcılığı falan ? Ne kdar aldin 50 ml sanırım

Aaa şimdi gördüm resmini canm peki orjinal mi bu konuda sana güvenebilirim hangi tarihte üretilmiş memnun kaldnmi kalıcılığı falan ? Ne kdar aldin 50 ml sanırım
100ml aldım 2018 üretim canım:) orjinal ürün.
Zaten güvendiğim ve adını çok sık duyduğum bir mağazaydı sonunda alışveriş yapmış bulundum kendisiyle.

Burberry Her edp.

Kokuya eridik bittik sevgilimle. Müthiş bir karışım olmuş. Classic parfümünden esintiler taşıyor ama daha tatlısı. Uzun zamandır çilek notasının bu kadar güzel kullanıldığı bir parfüm koklamamıştım.

Bu parfümü kız kardeşim kullanıyor. Hafif şekerli-tatlı gül kokusu. Çok güzel bir koku. kardeşim çok beğenerek kullanıyor ara vermeden ikinci şişesini aldı. Hatta kendisi öğretmen, öğrencileri de çok beğeniyorlarmış.
çok güzel ben de en yakın zamanda deneyeceğim :)

124CE816-3044-4346-9491-1251CFDCDC35.jpeg
An itibariyle radarıma girmiş bulunmakta. Aslında bunun birde lambre versiyonu var sanırım. Onu da çok beğenmiştim ilk sıktığımda kötüydü fakat 10 dk sonra felaket güzel bir şeye dönüşmüştü. Kararsızım kızlar:)

o da bu
910493B0-A403-4164-AA31-42BD5A8EAA8E.jpeg

Eki Görüntüle 2577822
An itibariyle radarıma girmiş bulunmakta. Aslında bunun birde lambre versiyonu var sanırım. Onu da çok beğenmiştim ilk sıktığımda kötüydü fakat 10 dk sonra felaket güzel bir şeye dönüşmüştü. Kararsızım kızlar:)

o da bu
Eki Görüntüle 2577823
ben denedim canım bunu unisex bir koku kesinlikle çok spor ferah ben beğenmiştim ama erkek kullanımına daha uygundu sanki

ben denedim canım bunu unisex bir koku kesinlikle çok spor ferah ben beğenmiştim ama erkek kullanımına daha uygundu sanki
Canım lambre olanı baya kadınsıydı. Sen elixir olan için mi dedin? Elixiri ben yıllar önce denemiştim evet biraz maskülendi diye hatırlıyorum ama internette portakallı kurabiye gibi yazınca biraz ümitlenmiştim.
Ama lambre olan kesinlikle muhteşem.

X