Resimli Kullandığımız En Güzel Parfümleri Paylaşalım

tamamen aynı seyleri yasamısz sanırım my burberyy bende cok almak istedim ama acıgını denedim bas agrısı yaptı bende hala arayıstymm 24 yasındaym bende şöle güzell ilgi cekenn grdgin ortam da kendini bellı eden ama herkesın bilmedigi bi koku arıyorm :))) siz buldunuz mu
canım merhaba öncelikle:) baya uzun zaman olmuş ben bu yorumu yazalı:) ben tam olarak sevdiğim bir parfüm buldum yaklaşık 5 ay önce oluyor artık arayış içinde değilim bundan sonra da uzun bir zaman kullanacağım parfümüm armani si.. benim için hem etkileyici hem masum hem temiz hem de hiç rahatsız etmiyor beni. ağır değil kesinlikle ama kendini de hissettiriyor. kıyafet üzerinde de bıraktığı koku mis gibi.. benim en sevdiğim kokum oldu kısacaa:))

canım merhaba öncelikle:) baya uzun zaman olmuş ben bu yorumu yazalı:) ben tam olarak sevdiğim bir parfüm buldum yaklaşık 5 ay önce oluyor artık arayış içinde değilim bundan sonra da uzun bir zaman kullanacağım parfümüm armani si.. benim için hem etkileyici hem masum hem temiz hem de hiç rahatsız etmiyor beni. ağır değil kesinlikle ama kendini de hissettiriyor. kıyafet üzerinde de bıraktığı koku mis gibi.. benim en sevdiğim kokum oldu kısacaa:))
mrb canm :)) taa 2008 yazılan parfüm yorumlarına bile bakıyormm parfümlere karsı ayrı bir ilgim var .sonunda buldu demek ismin gbi masumca bir koku biliyorum onu cok sewindm senin adına benm arayıss hala dewam ediyor:KK70: bi tane buldum insallah koku cok yaygınlasmaz bana özel kalır :KK66: tous markaısndan sewilde cicek kokusu o bana sankı braz hitap ettıi

kızlar bişey dicem bigün biyerde oturuyorum bi bayan geldi parfümüne bayıldım kokusu çok hoştu tatlı bi kokuydu sordum ne kullanıyorsunuz diye armani dedi almaya gittigimde armanın çok çeşidi var dediler bulamadım hangsi oldugunu şişesi turuncu gibiydi sizce hangisidir bileniniz varmı hala aklımdaa:2:
buldunuz mu hangi kokusuymus acaba ?

bugüne kadar kullandığım,kokladığım beni en çok etkileyen parfüm şu:
ama artık hiç göremiyorum acaba Türkiye de yok mu?bilen gören insanlık namına bana bildirsin lütfen :asigim:
yhst-16632634487019_2070_496660685
adı ne canmm ??

[QUiOTE="papatyaa88, post: 9599389, member: 163590"]
perfumeguccirush2250.jpg
oceanloungebyescada.jpg

benmkide bunlar ikiside süper diyebilirm [/QUOTE]
isimleri nedir ??

mrb canm :)) taa 2008 yazılan parfüm yorumlarına bile bakıyormm parfümlere karsı ayrı bir ilgim var .sonunda buldu demek ismin gbi masumca bir koku biliyorum onu cok sewindm senin adına benm arayıss hala dewam ediyor:KK70: bi tane buldum insallah koku cok yaygınlasmaz bana özel kalır :KK66: tous markaısndan sewilde cicek kokusu o bana sankı braz hitap ettıi
parfüm merakı böyle birşey arar durursun bulana kadar.. ben de bir ara feci sarmıştım biri ağır gelir biri şekerli gelir yok biri fazla meyveli derken kendimce kararında kokumu buldum neyse ki:) teşekkür ederim umarım sen de bulursun bir an önce canımm:)

canm armanı mania nasıl ? neye benziyoo kokusu ne kadara almstn
Canım çiçeksi ve odunsu bir koku.
portakal ve pembe piber notasını alıyorum baskın olarak. normalde narenciye kokuların pek hoşlanmam ama buna bayılıyorum. çok ferah aynı zamanda kadınsı. durdukça masum bir kokuya dönüşüyor. hatta janna bunun için dalin gibi kokuyor demişti. ben zebramodan aldım o resimdekileri. o yüzden uyguna geldi. ama 200 250 civarı sıfırı.

Canım çiçeksi ve odunsu bir koku.
portakal ve pembe piber notasını alıyorum baskın olarak. normalde narenciye kokuların pek hoşlanmam ama buna bayılıyorum. çok ferah aynı zamanda kadınsı. durdukça masum bir kokuya dönüşüyor. hatta janna bunun için dalin gibi kokuyor demişti. ben zebramodan aldım o resimdekileri. o yüzden uyguna geldi. ama 200 250 civarı sıfırı.
ewett canm baktımm hzlı alda 230 tl .... merak ettim bi kezz acık denemiştm ama unuttum suan tous gold almak istıyormm cok begendim tenıme cok yakıstı eşimde sewdi :) ama bi tane daha almak istıyorm ona karar weremedim arayıstym hala

ewett canm baktımm hzlı alda 230 tl .... merak ettim bi kezz acık denemiştm ama unuttum suan tous gold almak istıyormm cok begendim tenıme cok yakıstı eşimde sewdi :) ama bi tane daha almak istıyorm ona karar weremedim arayıstym hala
açıklarda sakın deneme. bütün açık parfümcülerde denedim. hiç benzemiyorlar gerçekten. alakası yok.

narsico coook guzelll kullandıgınız da en cok sorulan bunlardan hangisi acaba ??
En çok lancome soranlar oluyor tatlı olduğu için, ve narciso yu çok soranlar oldu ve hemen adını söyleyenler bile oldu çok sevilen bir parfüm, eşiminde en sevdiği bunlar hep ikisini sıktığımda çok hoşlandığı bir koku

X