Resimli Kullandığımız En Güzel Parfümleri Paylaşalım

Bu ara sırf bunu kullanacağım..
image.jpeg

Geri kalan hazinemi bir ara çekip koyacağım :p

aaa sen bunu seviyor muydun. ben hiç sevmiyorsun diye aklımda kalmış :)
çok merak ediyorum senin parfüm koleksiyonunu. mutlaka koymalısın:KK51:
Sevmiyordum :KK70:
Dedim ya parfüm zevkim falan değişti herhalde :) şu aralar ağır kokulardan fazlasıyla uzaklaştım..
chloe signature ile chloe markasına da biraz bağlandım sanırım. Bu ara love begenerek kullanıyorum.:)

perfume love perfume love
canım daisy içlerinden en az sevdiğim parfümüm. fazla kalıcı değil ve ekşimsi koku alıyorum ben bundan. orjinal olmadığından şüphelendim ama teyit ettirdim sıkıntı yok. şişesine kapılıp aldım ama pek bana hitap etmedi. ben daha yumuşak pudramsı kokulardan hoşlanıyorum

perfume love perfume love
canım daisy içlerinden en az sevdiğim parfümüm. fazla kalıcı değil ve ekşimsi koku alıyorum ben bundan. orjinal olmadığından şüphelendim ama teyit ettirdim sıkıntı yok. şişesine kapılıp aldım ama pek bana hitap etmedi. ben daha yumuşak pudramsı kokulardan hoşlanıyorum
cook merak ettım bende dedigim parfüm tous gold aldımm tenımde kalıyoo ama kıyafette hıc kalıcı ve fark edilirr degil 5+6 fıs sıkıpp cıktım kmse fark etmedı bilee onu satmayı düşünüyormm suan kalıcı bir yazlık baharlık bi koku arıyormm

Emozione Salvatore Ferragamo
emoz2.jpg

bunu denemelisin. sadece tekin acarda satılıyormuş. ben bayıldım ama fiyatı fazla geldi. işe başlayınca alabilirim

kokusu çok yumuşak çiçeksi harika birşey. tester kağıdına denemiştim bütün arabayı kapladı kokusu. fiyatını hatırlayamıyorum ama tuzluydu
ayyy coook merak ettımm deneyemıyormda :KK43: kalıcı mı kokusu gercı kagıtta cok kalıyo tende fazla kalmıyoo bazı parfümler 360 gbi bsey sanırım fiyatı da asırı pahalı deger mı acaba ? canm :))

Mutlaka denemelisin.denemeden alma zaten ama bana çok kalıcı geldi. Tester kağıdında çok kalıyor doğru ama bütün arabayı kapladı dediğim gibi. Silajı çok fazla. 360 değildi sanki ya
ayyy coook merak ettımm deneyemıyormda :KK43: kalıcı mı kokusu gercı kagıtta cok kalıyo tende fazla kalmıyoo bazı parfümler 360 gbi bsey sanırım fiyatı da asırı pahalı deger mı acaba ? canm :))
deneme

X