Seker sıfır , baklagil yok, karatay keto arası bir diyet benimkisi...

rishrose

💜
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2010
952
3.065
Bugün başladım diyete . İnşallah bu konu ile son bulacak kilo serüvenim.117 lı kilolardan 90 kilodayım şuan. Bu kiloya karatay yaparak geldim.arada bırakıp başlamışlıklarım ile birlikte 2 yıl sürdü.Bismillah.Allah herkese sağlıklı bir beden nasip etsin. Benim için beden ile ruh sağlığı aynı oranda devam ediyor. Rabbim herkese yardım etsin.

Sabah 3 yumurta 2 kaşık tereyağ ve 5 bardak siyah çay ile kahvaltımı yaptım. Geç kahvaltı benimkisi. 10.30 11.30 arası çay keyfi ile devam etti. Bugünüme şükür.

Tekrar merhaba gunlugum
. Sabah 2 sucuklu yumurta
domates, salatalik ile bitirdim.

Simdi cay keyfi. Aksam yemegimde sebze yemegi olacak insallah.

Merhaba gunlugum . Bugun itibari ile 3 kilo vernis durundayim. Cogu odem ama olsun tartida rakamlarin degistigini gormek cok guzel.

Ben de gecen hafta dikkat ederek 2 kilo verdim bu hafta karataya basladim. Daha hizli kilo vermek icin.

Merhaba gunluk bugun de iyi gidiyor. Yuruyus yaptim geldim. Yoruldum. Biraz sinirliyim diyetten ve elim alismis yemeye yiyemedigim icin kizginim. Belkide kendime kizginimdir kilo aldigim icin😁😁😁
Herneyse sabah 2 yumurta biraz peynir ve domates salatalik yedim. Aksama da sebze yemekleri var. Yine yazarim😘

Evet günlüğüm merhaba . Yarın diyetime devam edeceğim benden kıymetlisi yok.ıf 16/8 yapmayı planladım. Sağlığım da yerine gelecek.ilacımın dozunu azaltacağım beynim rahatlayacak. Uzun uzun rüyalar beni bekliyor. Diyetteyken daha mutluydum.bir duygusal düşüş beni yaktı ama bunları aşmayı öğrenme zamanı geldi. Rabbim yardımcım inşallah. O ne derse o olur . Yapabilmem için izin ver Allah ım.

Günaydın günlüğüm. Bugün yumurta orucu ile başladım. Aç kalmayarak başlanacak en güzel yöntem bu olarak düşündüm. Haydi hayırlısı. Bugün tartılmadım . Ama dün 100.9 kg gelmiştim ordan baz alarak en az 3 gün günde 6 veya daha fazlası yumurta her yumurtaya 1 yk sağlıklı yağ ile devam diyetime. İstersem az peynir de yiyebilirim. Şimdilik canım istemiyor.şimdi işteyim. Eve gidince ikinci yumurta öğünümüyapacağım. Aslında 3 veya 5 saat ara olacak ama benim aram biraz fazla olacak sadece bugün çıkışım öyle denk geliyor. Eve gidince yazarım. Başlamak bitirmenin yarısıdır. Haydi bismillah...

Günlüğüm biraz rahatsızım pek düzenli yemedim . Yazamadım o yüzden ama yumurta zeytin 1 kase yoğurt çorbası 1 masalın ve 2 ceviz ile tamamladım günü. Yarına toparlarım inşallah.

Günaydın günlüğüm ;
Bu sabah yediklerim
Saat 9.30
1 yumurta
100 gr et
Dereotu
Yeşil biber.
Ilık limon çayı

Sabah
1 yumurta
2 kaşık et
Dereotu
4 zeytin
Limon çayı
1 yeşil biber

Akşam
3 kaşık bulgur pilavı
5 kaşık rus salatası
Turşu
Dereotu
Pırasa
1.5 bardak fındık

Bugün ekmek şeker yemedim. Ama yine glüten almış odum rus salatasında ki patates vardır. Ama olsun eskiye nazaran az yiyorum. Şimdi işim limon çayı içeceğim inşallah.

İlk yemeğim 15.00
3 yumurta ev sucuğu ile
3 zeytin
2 yemek kaşığı kaymak
Turp
Salatalık
Yeşil biber

Akşam 19.30
6 kaşık pırasa
4 ceviz
3 dilim turp

X