Şekersiz beslenme hedef 15 kilo :))

Afiyet olsun canım senin kilo kaçtı hedef kilo kaç sakıncası yoksa tabi☺
Tam bilmiyorum ama 106 canım hedef 57 Benim yol çok uzun daha önce 10. Takımda 108 den 89 kadar inmiştim Sağlık soruları çıktı tekrar aldım canım Eşimin sağlıkla ilgili çok zor dönemler geçirdik şimdi her şey düzeldi şükür

Tam bilmiyorum ama 106 canım hedef 57 Benim yol çok uzun daha önce 10. Takımda 108 den 89 kadar inmiştim Sağlık soruları çıktı tekrar aldım canım Eşimin sağlıkla ilgili çok zor dönemler geçirdik şimdi her şey düzeldi şükür
Çok geçmiş olsun canım 10. Takımda ben de yarışmıştım ama bıraktım devam edemedim yavaş yavaş hedefimize ulaşıcaz inşallah Rabbim sağlık versin

Çok geçmiş olsun canım 10. Takımda ben de yarışmıştım ama bıraktım devam edemedim yavaş yavaş hedefimize ulaşıcaz inşallah Rabbim sağlık versin
Teşekkür ederim canım Evet hatırladım Grubu dolaşırken görmüştüm Takımla yarışmak zor bir kez birincilik almıştım ama baya zorladı beni ilk hedefim 89 ulaşınca durumu belirtim ve ayrıldım mezun

🌝günaydın 🌞bol eksili sağlıklı huzur dolu bir gün olsun
Uyanınca bir büyük bardak su 💧
Kahvaltı 🍳
Bir yumurta 🥚
2 kaşık 🥄 lor peyniri
5 zeytin
Bir dilim tahıllı ekmek 🍞
Domates 🍅 salatalık 🥒 biber

Ara sade Türk kahvesi

Öğle 3 kaşık 🥄 yoğurt
6kaşık semizotu yemeği 3 adet karabuğdaylı galeta

Ara
BiR şeftali 🍑
10 adet çiğ badem

Akşam yemeği belli değil 🤔
Bol bol su 💦
Bu gün 45 Dk ya yürüyüş 🥾 ya da Leslie yaparım

Günaydın

2 büyük bardak su ( ilaç için )

Kahvaltı :
1 adet yumurta
1 kaşık lor peyniri
1 tel peynir
Domates salatalık
1 adet zeytin
1 dilim çavdar ekmeği

Ara : 1 fincan nescafe

Kahve zamanı ☕

Merhaba günlüğüm birkaç gündür evde tadilat işleri vardı tadilat bitti hafta sonu temizlik 🧽 var hatta bu akşam başlayabilirim sağlıklı beslenmeye devam
Uyanınca bir büyük bardak su 💧
Kahvaltı
Bir haşlanmış Yumurta 🥚
4adet zeytin
2 yemek kaşığı lor peyniri
Domates 🍅 fırında pişmiş birkaç adet biber
Ara sade kahve
Öğle
Fırında çok çok az yağ ile pişmiş sebze 🍅 patlıcan 🍆 biber üzerine domates sos 🆘 bir bardak ayran
2 adet grisini

Şeker diyeti kilo veriminde çok faydalı oluyo ben 15 gün yaptığımda bile faydasını gördüm şeker yerine de muz ve sıfır şeker fıstık ezmesini koydum canım çektikçe bunları yiyodum o anlamda zorlanan varsa denesin şeker ihtiyacını karşılıyo

yine yeniden kürkçü dükkanına dönme vakti bitmeyen kilo çilesi :olamaz:çünkü sürdüremiyorum devamlı olamıyorum kendime kızıyorum bi gün ,iki gün iyi gidersem 3. gün malesef bozuyorumyarından itibaren düzenli olarak başlıcam 26/12 ye kadar bakalım ne olacak
diyetisyene de gidemiyorum malum covid yüzünden her gün yediklerimi yazıcam
günlük 2 dilim ekmek hakkım olacak tatlı abur cubur vs olmayacak yarın sabah tartı fotosu atıcam bakalım 1 ayda neler değişecek

günaydınnn evet meşhur pazartesi ve günlerden sağlıklı beslenme diyet demiyorum sağlıklı beslenme diyet dersem kısa süre sonra kilo verip yıne hunharca yıyeceğim :)
sabah tartıldım 74,9 :olamaz: malesef akşam vücut ölçülerimi aldım resmen şookkk oldum kendımı ne hale getirmişim aynadaki görüntü berbattı boyum 160

kahvaltım 8:30
4 kaşık lor peyniri maydanoz
7 zeytin
1 çeri domates yarım salatalık
1 dilim ekmek

ara 1 sade kahve

öğle
5-6 kaşık zyağlı ıspanak yemeği 3 kaşık yoğurt

ara
yarım salatalık dereotu az çörek otu
4 kaşık yoğurt

akşam