Sevgilim beni çok sevdiğini söylüyor ama bana karşı tahammülsüz ve kusur buluyor sanki bende

mazidengelenhis

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2024
8
-3
24
Ben onların evindeydim salata hazırladım beraber yiyorduk yanlışlıkla salata önüme düştü çataldan bana pasaklı dedi sonra bir değişik baktı hareketlerimden hoşlanmıyor musun dedim evet bazı hareketlerinden hoslanmıyorum dedi üzüldüm benim aldığım kızarmış tavugu beğenmedi en kötüsünü aldın gözün hiç açık değil biraz uyanık ol en kücük ve en kızarmısını verdi adam sana diyip bana bağırdı tavugu yerkende devamlı agresif hareketler yaptı bir ara bu bana birseyler hazırlıyordu ben yardım etmiyorum diye sinirlendi allah allah diye bağırdı sonra bir arada ben ona seninle böyle ıssız tek katlı bir yerde ikimiz yaşasak ne güzel olurdu dedim o da bana dedi ki ben sevmem istemem dedi neden dedim sıkılır mısın benle dedim evet çünkü sıkıcısın dedi bana sonra şaka şaka diyip üzüldüğümü anlayınca özür dilerim dedii şakasına dedim dedi sensiz yapamam seni seviyorum dedi sizce şaka mı söyledikleri??

Ben onların evindeydim salata hazırladım beraber yiyorduk yanlışlıkla salata önüme düştü çataldan bana pasaklı dedi sonra bir değişik baktı hareketlerimden hoşlanmıyor musun dedim evet bazı hareketlerinden hoslanmıyorum dedi üzüldüm benim aldığım kızarmış tavugu beğenmedi en kötüsünü aldın gözün hiç açık değil biraz uyanık ol en kücük ve en kızarmısını verdi adam sana diyip bana bağırdı tavugu yerkende devamlı agresif hareketler yaptı bir ara bu bana birseyler hazırlıyordu ben yardım etmiyorum diye sinirlendi allah allah diye bağırdı sonra bir arada ben ona seninle böyle ıssız tek katlı bir yerde ikimiz yaşasak ne güzel olurdu dedim o da bana dedi ki ben sevmem istemem dedi neden dedim sıkılır mısın benle dedim evet çünkü sıkıcısın dedi bana sonra şaka şaka diyip üzüldüğümü anlayınca özür dilerim dedii şakasına dedim dedi sensiz yapamam seni seviyorum dedi sizce şaka mı söyledikleri??

Şaka değil gerçek. Ayrıl böyle birinden.

Adam ağzına s.cmis, iki dakka geçmiş hala diyorsun ki;
seninle böyle ıssız tek katlı bir yerde ikimiz yaşasak ne güzel olurdu dedim
Bu ne ya?
Tam bir 'yuzune tükürmüşler yağmur yağıyor demiş' örneğisin.
Sen böyle davranıp kendine saygı duymayan davranışları yucelttikce ne bu adam ne sonraki sevgililerin sana farklı davranir

Simdiden boyleyse ayni evin icinde rutin hayatta neler neler der. Sonra saka saka der. Yol yakinken yolunuzu ayirin. Ciftler birbirine deger vermeli.

Adam madem bu kadar şikayetçi ve size tahammülü yok neden sevgili olmuş? Deli midir nedir?! Bu adam boşta kalmamak için sizinle birlikte muhtemelen. Ayrılın gitsin. Kimsenin sizi kötü ve değersiz hissettirmesine izin vermeyin.

Çok saygısız, yaptıkları da seven insan hareketine hiç benzemiyor. Şimdiden bu kadar tahammülsüzken olası bir evlilikte yaşanacakları düşünemiyorum maalesef

Siz biraz kendinize güvenin bu eksik gibi .....yazdiklariniz öyle geçti bana....salata düşebilir pasaklı değilki bu .....tavuğu begenmediysen yeme sen al bidakine ben seviyorum denir ....size sıkıcısın dedimi sende sinir hastasisin denir ....Gözleriniz dolmayacak o soracak ciddi misin diye sizde şaka yaptım ama bu sinirli hallerini niye çekiyorum diye bugünlerde sık düşünür oldum diyeceksiniz .....bu sıkıcısın şaka yaptım lafı ilerde ne biçim kadınsın a döner.....o zaman göz dolmalariniz işe yaramaz .....kendinize böyle davranmasına niyeizin veriyorsunuz......dışardan onu kaybetmemek için herşeyi yutacak bir izlenim veriyorsunuz.....üzer sizi .....izin vermeyin

X