Sevgilim beni çok sevdiğini söylüyor ama bana karşı tahammülsüz ve kusur buluyor sanki bende

İleride cok cekersin.Sevse ne olur askindan olse ne olur.takintili insanla cok zor.Benim esimde takintilidir.yemek yerken birinin dokmesinden nefret eder.Herseyi elestirir inan cok zor.Kocan degil bir seyin degil ayril gitsin.

Ben onların evindeydim salata hazırladım beraber yiyorduk yanlışlıkla salata önüme düştü çataldan bana pasaklı dedi sonra bir değişik baktı hareketlerimden hoşlanmıyor musun dedim evet bazı hareketlerinden hoslanmıyorum dedi üzüldüm benim aldığım kızarmış tavugu beğenmedi en kötüsünü aldın gözün hiç açık değil biraz uyanık ol en kücük ve en kızarmısını verdi adam sana diyip bana bağırdı tavugu yerkende devamlı agresif hareketler yaptı bir ara bu bana birseyler hazırlıyordu ben yardım etmiyorum diye sinirlendi allah allah diye bağırdı sonra bir arada ben ona seninle böyle ıssız tek katlı bir yerde ikimiz yaşasak ne güzel olurdu dedim o da bana dedi ki ben sevmem istemem dedi neden dedim sıkılır mısın benle dedim evet çünkü sıkıcısın dedi bana sonra şaka şaka diyip üzüldüğümü anlayınca özür dilerim dedii şakasına dedim dedi sensiz yapamam seni seviyorum dedi sizce şaka mı söyledikleri??
Lütfen yol ver gitsinnn bidaha da dönmesin iyyyyy😫😫

Şımartılarak büyümüş erkek ekolü. Arkasını toplayacak kadın arıyor ve sizde o materyali göremeyince sinirleniyor. Yalnız kalmamak için de ayrılamıyor.
Bence tam da o materyali gördü onda üzgünüm. Yoksa „şaka şaka sensiz yapamam“ neden desin? Yoksa nedennnn arkadaşımız hala onunla yalnız kalmayı hayal ediyor
Çok naif belliki umarım terk eder onu

Bana kocam bu kadar eleştiri yapsa zıkkımın pekini ye derdim kaldı bide ıssız ormanda ev istemişsin bu haldeyken böyle bir adamla Bırak ıssız evde yaşamayı dakka geçmez . Pasaklı diyor sıkıcı, beceriksiz diyor ve siz tek katlı ıssız ev istiyorsunuz demi 👏

Ben onların evindeydim salata hazırladım beraber yiyorduk yanlışlıkla salata önüme düştü çataldan bana pasaklı dedi sonra bir değişik baktı hareketlerimden hoşlanmıyor musun dedim evet bazı hareketlerinden hoslanmıyorum dedi üzüldüm benim aldığım kızarmış tavugu beğenmedi en kötüsünü aldın gözün hiç açık değil biraz uyanık ol en kücük ve en kızarmısını verdi adam sana diyip bana bağırdı tavugu yerkende devamlı agresif hareketler yaptı bir ara bu bana birseyler hazırlıyordu ben yardım etmiyorum diye sinirlendi allah allah diye bağırdı sonra bir arada ben ona seninle böyle ıssız tek katlı bir yerde ikimiz yaşasak ne güzel olurdu dedim o da bana dedi ki ben sevmem istemem dedi neden dedim sıkılır mısın benle dedim evet çünkü sıkıcısın dedi bana sonra şaka şaka diyip üzüldüğümü anlayınca özür dilerim dedii şakasına dedim dedi sensiz yapamam seni seviyorum dedi sizce şaka mı söyledikleri??
Bu adamın seni sevdiğini mi dusunuyorsun ?

"Sevgilinin regl dönemi mi yaklaşıyor?" diyesim geldi. İlginç bir vaka.

Bu saygısızdan ayrılmazsan o seni bırakacak.

Bundan sonra sevgilin olana kadar da, özgüvenini yükselt ki adamlara saçma sapan sorular sorup kendini ezdirme.

Muhtemelen aranizda cinsellik var ondan su an seninle
Bi bahtsiz kiz daha buna yüz verse aninda seni birakacak
Ona oyle bi şut cek ki yunan adalarina dogru gitsin
Ama sen tek katli issiz bi ev hayalindesin pek ayrilacaksin gibi gelmiyor
Neyse issiz bi yerde yasayin madem, sana hakaret ederken baskasi duymaz en azindan 🤷‍♀️

Regl olucam gerginim, birini dövüp rahatlamam lazim ama kimsenin haksız yere ahını almak istemiyordum. Sen bana versene şu çocuğun açık adresini, hem senin işin görülsün hem benim. Hem de küçük bey biraz terbiye öğrenir sayemde.

Yani gerçekten ıssız yerde böyle bir tiple yalnız kalmayı mı hayal ediyorsunuz? :olamaz:
Bence niyet başka. Hanım kızımız cinayet planı kuruyor. Şüphe çekmesin diye de konu açmış seviyorum diye. Aklıma bu adamla issiz yerde hayal kurmak için başka sebep gelmedi. Bence akıllıca. Go girl.. arkandayız.

Sevgiliyi geçti kocam bana bunları dese o salata kasesini kafasına yerdi.
Neden bu kadar pasifsiniz ya adam size saydırıyor saydırıyor tek laf etmemişsiniz orayı terk etmemişsiniz
Kusura bakmayın ama kimse böyle bir insana aşk sevgi duymaz sizi sevmiyor o yüzden canı ne isterse söylüyor. Vicdan yapmış ondan üzülme demiş takıldığı kızsın onun için sevgilisi değil. Birine ilgi duymaya başlarsa anında terk eder sizi. Uyanık olun siz sen kim oluyorsun da bana bağırabiliyorsun seni terk ediyorum deyin.

ayrıl da ama ayrılmadan önce sen de ona şöylesin böylesin diye saydır da öyle ayrıl. en azından için soğur yani benim soğurdu :KK70:

X