tecrübeli bir anne

baht

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2009
547
1
hamilelik üstüne ne sormak isterseniz ben burdayım tecrübe konuşuyor bekliyorum:enbuyukkk:

Merhaba,
Adetime 1 hafta var..fakat şüpheleniyorum..ıdrarda tortu belirti midir?
1gün boyunca başım döndü,
Sürekli uyukluyorum,
Karnım şiş,
bunlar belirti olabilir mi kan testi dışında öğrenebilir miyim şimdiden,
1,5 aylık evliyim

size bildiğim şeyleri yazayım siz kararınızı yorumunuzu yapın doktor değilim ama yinede yardımcı olabilirsem ne mutlu bana

idrar geçen hafta güleri nekadar çoksa okadar belli oluyor idrarda tortu bendede var ama bildiğim kadarıyla akıntı nedeniyle oluyo akıntı beyaz kesik süt gibi geliyorsa yumutlama günleri olarakta belirtiliyor

sevil kötü ve sinirli olumsuz günler geçirdiysen adet gecikme yapar yada tam tersi erkende olabiliyor kaç yaşındasın ve daha önce gebeliğin varmı

3 taneydi 2sene önce birini kaybettim 2 si normal doğum 1 sezaryan

bu arada en güzel teşhis kan testidir allah bütün bebiş isteyenlere nasip etsin

ben sadece bildiğim şeyleri cevap vermek isterim kabul edendende etmiyendende allah razı olsun

sevil kötü ve sinirli olumsuz günler geçirdiysen adet gecikme yapar yada tam tersi erkende olabiliyor kaç yaşındasın ve daha önce gebeliğin varmı

evet canim stresli gunlerim oldu.1 hafta falan oncesinde olmusdu stres.Bir de bu ikinci bebek.Beni saptıran testte iki çizgi olmasi (biri silik, digeri koyu)dir.
Adet duzenim 31 gunden bir olur.

en güzeli ve rahatlatıcı olan kan testidir benim hiç bir hamileliğimde idrar testi doğru çıkmadı hcg sıvım hormonlarıma ve idrarime geç düşüyormuş
sen istiyomusun bebeği tekrar

kan testi yaptırırsan haberini bekliyor olacağım canım allah gönlüne göre versin

sevil ben hariç 5 arkadaşımdada aynı idrar testi çizgisi oldu bitanesi sevgi diye bir arkadaş 5aylık bi kızı var onunda aynı çıkmıştı diğer arkadaşımın 9aylık bi oğlu var ondada aynı çıkmıştı

allah gönlüne göre versin belirtiler hiç varmı test dışında

X