tecrübeli bir anne

ama bana soracak olursan var galiba öyle hissettim bi anda niye bilmiyorum ama bana öyle geliyo

benim annem 2'si ölümle sonuçlanmış 8 doğum yaptı, 3 çocukla siz uzmanım diyosanız benim annem bu işin profu o zaman...komik olmayın lütfen,bir dr edasıyla soru cevaplamanız bana tuhaf geliyo..her insanda gebelik belirtileri farklıdır,kiminde her türlü belirti yaşanır,kiminde hiç bir belirti olmaz...sizin verdiğiniz cevapları hiç doğum yapmamış biri olarak ben bile veririm,"olabilir,olmayabilir,kan testi yaptır vs vs"..bu kadar cahil olmayın arkadaşlar lütfen...internet kullanıyosunuz biraz araştırın,en olmadı dr'unuza başvurun...konu sahibi arkadaşın kendiyle çelişen sözünü örnek göstererek noktalıyorum.."kulaktan dolma bilgilere güvenme".....

Son düzenleme:
benim annem 2'si ölümle sonuçlanmış 8 doğum yaptı, 3 çocukla siz uzmanım diyosanız benim annem bu işin profu o zaman...komik olmayın lütfen,bir dr edasıyla soru cevaplamanız bana tuhaf geliyo..her insanda gebelik belirtileri farklıdır,kiminde her türlü belirti yaşanır,kiminde hiç bir belirti olmaz...sizin verdiğiniz cevapları hiç doğum yapmamış biri olarak ben bile veririm,"olabilir,olmayabilir,kan testi yaptır vs vs"..bu kadar cahil olmayın arkadaşlar lütfen...internet kullanıyosunuz biraz araştırın,en olmadı dr'unuza başvurun...konu sahibi arkadaşın kendiyle çelişen sözünü örnek göstererek noktalıyorum.."kulaktan dolma bilgilere güvenme".....

katılıyorum a.s.

doğru annen benden daha çok şey biliyodur benimde bilmediklerim olabilir bende zaten bildiğim yorum yapabileceğim şeylere yorum yapacağım bilmediklerime yapamam biraz iddalı konu olabilir ama bende boş değilim

arkadaşım biz paylaşıyoruz bende tekrar gebeyim belki bildiğim şeyleri yazacağım kötü şeyler yazmıyorumki

niye bukadar ön yargılısın belkide güzel düşüncelerim ve tecrübelerim var bilemezsinki degilmi güzel kardeşim

renkly rumuzlu arkadaşım annen benim tabiiki üstümde deneyimi vardır o katılsaydıda ben de onunla tecrübelerini paylaşsam olan olmayana destek olacak değilmi

peşin hükümlü olmayın istemeyene saygım sonsuz ama bana sorana bildiklerimi paylaşırım sıf benimkileri değil arkadaşlarımında tavsiyesini alarak sorarak yorum yapıyorum

ayrıca tanımam ama annelerinizin ellerinden öperim büyüğüme saygım sonsuz ne olusa olsun

Sevgili baht,

Kimseye düşüncelerinle yardımcı olduğun yok, sadcee soruya soruyla karşılık veriyorsun okadar,

Sorularımı geri alıyorum senden,

BYE

sevgili BAHT cigim herkesler neden bukadar üstüne gelmis anlayamadim dogrusu kafamçokkarıştı herneyse 2 cocuk annesi biri olarak burda sadece tecrubelerini paylasmak istedigini görebiliyorum ben. benim bi sorum yok zaten olamaz :1shok: henuz dün yani yeni laparoskopi olmus ve sag yumurtaligi calismayip sadece solla hamile kalma sansi olan biri olarak ne sorabilirimki :çok üzgünüm: iyi gunler

sevgili arkadaşım anlayışına teşekkür edrim umut fakirin ekmeği sen umut et sana yakışmaz denemeden yenilmek sana inanıyorum her türlü sorununu dinlemeye hazırım konu ne olursa olsun arkadaşımkaydirigubbakcemile5

kimseyi incitmek istemiyorum kimsede beni incitemez zaten biraz saygı lütfen

Son düzenleme:
kimseyi incitmek istemiyorum kimsede beni incitemez zaten biraz saygı lütfen

arkadaşım sadece yardımcı olablrmiyim die düşünmüşsün ...
gayet te düşünceli bir davranış...a.s.

sorusu olan sorar, paylaşır...

olmayanlar da bööle olumsuz yorumlar yapıp, kimseyi rencide etmesin...:eek:lmaz:

( çünkü konu sizinle alakalı değil)

teşekkürler maybe baby rumuzlu arkadaşım ilgine ve düşüncene için teşekkür ederim burası paylaşım alanı isteyen istediği şeyi benimle paylaşabilir buna kimse engel olamaz öptüm seni arkadaşım herzaman burdayım bek.

kızlar 2 veya 3 gün yokum gelince görüşürüz öptüm hepinizi

sevgili BAHT cigim herkesler neden bukadar üstüne gelmis anlayamadim dogrusu kafamçokkarıştı herneyse 2 cocuk annesi biri olarak burda sadece tecrubelerini paylasmak istedigini görebiliyorum ben. benim bi sorum yok zaten olamaz :1shok: henuz dün yani yeni laparoskopi olmus ve sag yumurtaligi calismayip sadece solla hamile kalma sansi olan biri olarak ne sorabilirimki :çok üzgünüm: iyi gunler

Merhaba canım!Topiği okurken yazdıklarıın beni üzdü ve dikkatimi çekti.Şunu söylemek sitiyorum benim bşr arkadaşımın da bşr yumurtalığı alınalı yaklaşık 1 yıl oluyor ve bundan iki ay önce ortada yumurtalık takibi bile yokken hamile kaldı.Yani lütfen böyle umutsuz konuşma.!Ne zaman hayatın kime ne getireceği belli olmaz.

Güzel düşün güzel olsun.

X