Tüp bebek de merional 150 iğne kullanan arkadaşlar bakar mısınız🤗

ad000

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2019
1.992
1.195
26
Merhaba arkadaşlar ben bugün ilk tüp bebek tedavime başlıyorum. İlk olarak meriofert 150' lik ten günde 2 taneyle başlattı doktor. Daha önce bu iğneyle tedavi gören var mı kaç yumurtanız gelişti süreç nasıl devam etti 🤗

Son düzenleme:
Güzel bir iğne. Severek kullandım pozıtıf olun en basta, yumurta ve süreç herkesın farklı. Tek yumurta ile hamile kalıp bebeğine kavusanlar oldu. Takılmayın sayılara sadece kalıte ve sonuca bakın.

Güzel bir iğne. Severek kullandım pozıtıf olun en basta, yumurta ve süreç herkesın farklı. Tek yumurta ile hamile kalıp bebeğine kavusanlar oldu. Takılmayın sayılara sadece kalıte ve sonuca bakın.
Çok teşekkür ederim cevabınız için her hangi bir yan etkisi oldu mu acaba

Ben de kullandım hiç korkmayın hiç yan etki falan olmadı işiniz rast gelsin insallah hayırlısıyla pozitif sonucu alırsınız 🥰

Size bir tavsiye yumurta sayısına embriyo kalitesine hiç takılmayın 🙏🏽

Ben de kullandım hiç korkmayın hiç yan etki falan olmadı işiniz rast gelsin insallah hayırlısıyla pozitif sonucu alırsınız 🥰

Size bir tavsiye yumurta sayısına embriyo kalitesine hiç takılmayın 🙏🏽
Yaa çok teşekkür ederim ilk olunca aşırı heyecanlandım bugün ilk iğne mi yaptım perşembe günü kontrolüm var 🤗

Yaa çok teşekkür ederim ilk olunca aşırı heyecanlandım bugün ilk iğne mi yaptım perşembe günü kontrolüm var 🤗
Allah rast getirsin insallah yüzünüzü güldürsün 🥰🥰 çok heyecanlı bir süreç sonu da güzel olsun insallah❤️❤️❤️

Merhaba arkadaşlar ben bugün ilk tüp bebek tedavime başlıyorum. İlk olarak merional 150' lik ten günde 2 taneyle başlattı doktor. Daha önce bu iğneyle tedavi gören var mı kaç yumurtanız gelişti süreç nasıl devam etti 🤗
canım başlamışssın sanırım hayırlı olsun,
nerde tedavı goruyorsun?
hangı ıgne ve ılacları yazdı doktorun

canım başlamışssın sanırım hayırlı olsun,
nerde tedavı goruyorsun?
hangı ıgne ve ılacları yazdı doktorun
Evet canım başladım İstanbul da doktor Ali Osman Koyuncuoğlu var kendi muayenehanesi var ama opuyu ve transferi memorial hastanesinde yapacak. Şimdilik ilk 3 gün meriofert 150 lik iğneden 2 tane vuruyorum yarın kontrol de duruma göre bakacak 🤗

Evet canım başladım İstanbul da doktor Ali Osman Koyuncuoğlu var kendi muayenehanesi var ama opuyu ve transferi memorial hastanesinde yapacak. Şimdilik ilk 3 gün meriofert 150 lik iğneden 2 tane vuruyorum yarın kontrol de duruma göre bakacak 🤗
Tanıyorum kendisini 😂
Memnun olan çok hastası var hayırlı olsun kuzum..
Hadi hayırlısı ilaçlarii kolay buldun mu??

Merhaba arkadaşlar ben bugün ilk tüp bebek tedavime başlıyorum. İlk olarak meriofert 150' lik ten günde 2 taneyle başlattı doktor. Daha önce bu iğneyle tedavi gören var mı kaç yumurtanız gelişti süreç nasıl devam etti 🤗
Bende kullandım cnm şuan çok şükür hamileyim darısı başına inşallah 🤲

Gerçekten mi çok sevindim şu anda ben daha bir kez muayeneye gittim çok çözemedim nasıl biri tedavisini falan iyi yapıyor mu? Kuzum bana ilaçları onlar verdi şimdilik.
Benim kuzenimin eşi orda tedvsi gördü yedi sene gebe kalamamisti, o doktor sayesinde bir ameliyat geçirdi ve şuan oğlu bir yaşında..
Çok memnundu..
Bende koç üniversitesi de başladım tedaviye kuzu Kasım başında iğnelere basliycaz bakalım..
Çok iyi ilaç iğne bulmak zor diyorlar.fiyatlar nasıl orda canim

Benim kuzenimin eşi orda tedvsi gördü yedi sene gebe kalamamisti, o doktor sayesinde bir ameliyat geçirdi ve şuan oğlu bir yaşında..
Çok memnundu..
Bende koç üniversitesi de başladım tedaviye kuzu Kasım başında iğnelere basliycaz bakalım..
Çok iyi ilaç iğne bulmak zor diyorlar.fiyatlar nasıl orda canim
Yaa inşallah darısı bana 🤗 Kuzu ben sana şöyle anlatayım açıkçası biz tüp bebek için ücret ödemiyoruz. Esra Erol programı varya duymuşsundur onlar başvuran hastalara ücretsiz tüp bebek yaptırıyor. Bizim de tanıdık olunca sırayı biraz öne aldılar. 🤭
Sen görüştün mü regl de mi başlayacak iğneler ücret falan ne kadar

Yaa inşallah darısı bana 🤗 Kuzu ben sana şöyle anlatayım açıkçası biz tüp bebek için ücret ödemiyoruz. Esra Erol programı varya duymuşsundur onlar başvuran hastalara ücretsiz tüp bebek yaptırıyor. Bizim de tanıdık olunca sırayı biraz öne aldılar. 🤭
Sen görüştün mü regl de mi başlayacak iğneler ücret falan ne kadar
Ahahah ay süpermis.ozaman🤲😍😍
Hadi inşallah güzel haberlerini bekliyorum canım

Hayırlı olsun sürecin canım inşallah güzel sonuçlar alırsın 🙏 bende meriofert kullanmıştım ama yanında gonal f de kullandım. 14 yumurtam toplandı. Ama inan ki toplanan hiç önemli değil döllenme sayısı ve gün geçtikçe kalabilen sayısı önemli. Herhangi bi yan etkisi de olmuyor ☺️

X