Popüler Konu Tüp Bebek Merkezleri Başarı Oranı anketi Bursa Tüp Bebek Merkezleri

Bursa'da Bulunan Tüp Bebek Merkezlerinin başarı anketi

• Özel Jineplus Tüp Bebek Merkezi

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    97
Selam kızlar mayista tupbebek tedavisine baslayacagiz doktor ya da hastane onerileriniz var mi ve fiyatları ortalama ne kadar bu tedavilerin

selam kızlar ziya çetine gidiyorum tek tüpü tıkalı bu ay aşılama yapacaktı ancak yumurtalar tıkalı olan tüpte gelişmiş imkansız dedi bir dahaki aya kaldı. kafam çok karışık direk tüp bebeke mi başvursam tek tüple zor bir ihtmal mi sizce aşılama ile hamile kalmam.

Yardımcı olabilmek için deneyimlerimi paylaşmak isterim daha önce uludağ üniversitesinde iki olumsuz deneyimim oldu inanın ordaki süreç çok zordu uzun ve meşaketliydi Sonrasında:
Birçok merkez araştırdım üç seçenek arasında kaldım
Arkadaşım tavsiyesiyle Pembe Mavi ye başladım
Mikroçip uygulamasından ve ekibin yaklaşımından bahsetti
Dr Nevin Özsaraç ile görüşme sonrası histeroskopi yaptırıp uzun protokol ile tedaviye başladım
33 haftalık erkek bebeğe hamileyim Elhamdulillah
ben hem Dr Nevin hanımdan hemde ekibindeki tüm arakadaşlardan çok memnun kaldım
Dilerim bu müjdeli süreci Rabbim isteyen tüm arkadaşlara nasip etsin

Ben de ramazan sonrasi tupbebek için hazirlanmisken ramazanda hamile oldugumu öğrendim elhamdulillah. Şimdi 11 haftalik hamileyim dilerim Rabbim ummadigi anda sevindirsin bütün evlat istsyenleri Allah yardimciniz olsun arkadaslar

Yardımcı olabilmek için deneyimlerimi paylaşmak isterim daha önce uludağ üniversitesinde iki olumsuz deneyimim oldu inanın ordaki süreç çok zordu uzun ve meşaketliydi Sonrasında:
Dr Nevin Özsaraç ile görüşme sonrası histeroskopi yaptırıp uzun protokol ile tedaviye başladım

Canim hayirli olsun Rabbim kucagina sağlıklı bir şekilde bebeğini almayi da nasip etsin. Ben 2 kere denedim ikisi de kimyasal gebelikle sonuçlandı. Senin sorunun neydi . Bir de uzun protokol ne demek anlatır misin

Canim hayirli olsun Rabbim kucagina sağlıklı bir şekilde bebeğini almayi da nasip etsin. Ben 2 kere denedim ikisi de kimyasal gebelikle sonuçlandı. Senin sorunun neydi . Bir de uzun protokol ne demek anlatır misin
ben polikistik overim ama adet döngümde sorun yok eşimin spermiyogramıda iyi Bizim Açıklanamayan kabul edildi
daha önceki tedavilerimde önce östrojen başlanıp adetin 2. günü gonal f vb FSH ilaçlar başlanmıştı
Uzun protokolde Adetin 21. günü Lucrın başlandı adet olunca 2.gün FSH ilaçları başlandı Lucrin ede devam edildi
SONRASI AYNI çatlatma iğnesi yumurta toplama ve transfer
birde benim uludağ üniversitesinde dondurulmuş embriyo transferi yapılmıştı ödemin var vs riskli denmişti
Pembe mavide yumurta toplama sonrası 5. gün transfer yapıldı 2 tane yerleştirildi biri tutundu

Merhaba arkadaslar. Sizlere bir sorum olacak. Bursada sgk anlasmali tup bebek merkezleri hangileri acaba? Heyet raporum bugun yarin cikacak insallah simdi yer arastirmasi yapiyorum

Merhaba arkadaslar. Sizlere bir sorum olacak. Bursada sgk anlasmali tup bebek merkezleri hangileri acaba? Heyet raporum bugun yarin cikacak insallah simdi yer arastirmasi yapiyorum
Merhaba canım daha önce konuşmuştuk sende Ziya çetine gidiyordun yanlış hatırlamıyorsam bizde kendisiyle ayırdık yolları bende aşılama ya da tüp bebek yaptircam merkez arayisindayim

Merhaba canım daha önce konuşmuştuk sende Ziya çetine gidiyordun yanlış hatırlamıyorsam bizde kendisiyle ayırdık yolları bende aşılama ya da tüp bebek yaptircam merkez arayisindayim
Evet aynen öyle olmuştu bağışla animsayamadim o kadar çok kişi ile gorusmustum ki.. siz neden ayırdiniz yolları kendisiyle peki? İnşallah hayırlısı ile bebeğine kavusursun inşallah.

Evet aynen öyle olmuştu bağışla animsayamadim o kadar çok kişi ile gorusmustum ki.. siz neden ayırdiniz yolları kendisiyle peki? İnşallah hayırlısı ile bebeğine kavusursun inşallah.
Olsun insanlık hali burda kaç kişiyle konuşuluyor normal unutmaniz benim prolaktin sorunum vardı kendişine ilacı bırakınca yükseldiğini söylüyordum ama o bana prolaktin tavan da yapsa ilaç yok dedi sureklı yumurta takibi yaptı yumurta var gebelik yok ben yine prolaktin konusunda ısrar ettim baktidik 80 çıktı ilaca başla dedi ee hadi bi daha yoktu neyse prolaktin düştü yine bi gelişme yok asılama yapalım dedi bende ben direk tüp bebek düşünüyorum dedim ona yaptırmayı düşünmüyorum çünkü o da bana pembe mavi ve eurofertili önerdi o yüzden sordum memnun kaldınız mı diye daha önce eurofertile giden yakınım var fakat o zaman farklı Dr varmış

Olsun insanlık hali burda kaç kişiyle konuşuluyor normal unutmaniz benim prolaktin sorunum vardı kendişine ilacı bırakınca yükseldiğini söylüyordum ama o bana prolaktin tavan da yapsa ilaç yok dedi sureklı yumurta takibi yaptı yumurta var gebelik yok ben yine prolaktin konusunda ısrar ettim baktidik 80 çıktı ilaca başla dedi ee hadi bi daha yoktu neyse prolaktin düştü yine bi gelişme yok asılama yapalım dedi bende ben direk tüp bebek düşünüyorum dedim ona yaptırmayı düşünmüyorum çünkü o da bana pembe mavi ve eurofertili önerdi o yüzden sordum memnun kaldınız mı diye daha önce eurofertile giden yakınım var fakat o zaman farklı Dr varmış
Hatta bana Bülent Kayhan ı önermişti neyse ben artık iyi bi merkeze gitek istiyorum gittiğimde bütün işlemler aynı yerde yapılır en azından , belki ilk aşılama denenir sonra tüp bebek bakalım pembe maviyi de evim yakın olduğu için önerdi aklımda jimer ve acı badem de var çok zormuş karar vermek

Evet önceden Başkà bir doktor varmış sanırım. Pembe mavide iyi bir hastane tüp bebek konusunda da uzmanlar. Orası ile gorus diğer yerler ilede görüş hangisi içine sinerse orada karar kilarsin.

canim senin icine sinmesi senin aradigin seyleri o merkezde bulman onemli. ben eurofertil e hic gidip gorusmem olmadi bir bilgim de yok acikcasi. ben ilk denememi jinemed de yasadim ama 8 haftalik kalbi durdu kürtj oldum ikinvi denemem de yine jinemed de devam edecegim. icine sinmediyse baska merkezlerle de ön görüsme yapabilirsin

Cnm merhaba bende eylulde bende jinemetde 1.tup bebegi denedim kimyasal gebelik oldu tutmadi degerler dustu iki ay sinra hel dedi ama vucudum dinlendin diye gitmedim uc ay oldu belki onumuzdeki ay giderim sen memnunmusun

Merhaba canım pembe mavi hakkında ne düşünüyorsun ben tüp bebek ya da asılama yaptircam fiyatlar nasıl merkez falan pembe mavi halkında pek yorum göremedim sana sorayım dedim

Slm kizlar bende Suat beyin hastasıydım 1 asılama yaptırdım basarısız oldu ve bidaha gidemedim gecen ramazanda yaptırdım kilom var ve adet goremiyorum osman beye art ye gitmek istiyorum Tup bebek için ama korkuyorum kilodan dolayı osman bey tepki verırmı dıye
Merhaba asilama için ne kadar ödediniz olumsuz olmuş ama tedavi sürecinden ve merkezden memnun muydunuz

Bukadar kötü deneyimden sonra hazır gaza geldim 5. Yi denemek için sonarus deneyimi olan varsa bilgisine ihtiyacım var denemedigim adı iyi duyulmuştur son klinikte kalmasın dedim...
Merhaba soranüse gittiniz mi daha önce nerelerde denediniz serbulent beyi bende duydum ama çok paraci olduğu söyleniyor

Soranusta 8. Tüp bebeğimi yaptım ve gebe kaldım ama serbülent beyden memnun değilim öncesinde ankara da tedavi görmüştüm tabi Allahın takdiri ilk önce ama mesela yumurta sayiminda muayene ederken bir elinde telefon onur elinde muayene probuyla muayene etti ve biraz agresif 9000 tl idi 6 ay önce ve tabi gebelik takibine ona gitmiyorum

Soranusta 8. Tüp bebeğimi yaptım ve gebe kaldım ama serbülent beyden memnun değilim öncesinde ankara da tedavi görmüştüm tabi Allahın takdiri ilk önce ama mesela yumurta sayiminda muayene ederken bir elinde telefon onur elinde muayene probuyla muayene etti ve biraz agresif 9000 tl idi 6 ay önce ve tabi gebelik takibine ona gitmiyorum
9000 ilaç hariç mi canım ilaçlar da dahil miydi o kadar parayı verdikten sonra insan haliyle ilgi bekliyor canım ne şartlarda kazanılıyor para bende çok paraci olduğunu duydum pek ılımlı gelmedi o nedenle jimer ve acı bademle görüşmeyi düşünüyorum

Ben ART tüp bebek merkezinde Prof. Dr. Osman Haldun Develioğlu ile tedaviye başladım ve çok şükür ilk tüp bebek denememizde şuan 11haftalik hamileyim. Benim yumurta sayım çok az olduğu için direk tüp bebek önerdi doktorum. Aynı zamanda eşimde de sperm sayısı ve hareketliliğinde düşüklük vardı. İlk muayenede toplamda 7 tane yumurta varken ilaclarla tedavi sonrası çoğalan yumurta sayım 16 tane olmuştu. Bunlardan en iyi olanı transfer edildi ve kaliteli olan 5taneside şuan dondurulmuş vaziyette. Kesinlikle doktorumu tavsiye ediyorum. Başarı oranı yüksek.

X