Ütüsünden memnun olanlar bakabilir mi?

Annemin de buharli ütüsü var, tankli..! Rowenta ve cok memnunuz..! Ben ceyizime Tefal dan almayi düsünüyorum tankli..! Alirken dikkat edin, tank disarda olsun...cikartmalik yani...uzun süre ütü yapabilmek icin..! Tank icten olanlarda su bitince sogmasini beklemek gerekiyormus...zahmetli biraz!!

ben arcelıgın k 4232 urununu aldım kullanıyorum ve sımdılık memnunum evlenırken tefal almayı dusunuyorum 1. kalıte almışken daha ıyısını alın bence

Canım benim ütüm bu philips..çok memnunum.

GC4430_02-RTV-global-001.jpg

buda özellikleri tıklayıp bakabilirsin..Buhar çıkışını fln gösteriyo:1closedeyes:

http://www.consumer.philips.com/consumer/tr/tr/consumer/cc/_onlineStoreStatus_false/_productid_GC4430_02_TR_CONSUMER/_retailStoreStatus_false/GC4430

philips azur kullaniyoruz
2 yada 3 yil once 350 ytlye almiştik
biraz tuzlu ama tek kelimeyle mükemmel bi ütü :nazar:

230412917

Canım benim ütümde herkesin ağzını açık bırakanlardan.... Kırışıklık üzerine bir defa sürmem yeterli. Philips azur araştır netten gerçekten tavsiyem.

Alırken kız bilmem kaç tane havluyu üst üste koyup ütüleyebilirsin falan demişti

philips tabi ki,
90gr buhar veriyor, kaygan tabanlı, hafif...
e daha ne olsun??

bugün banada delonghı utuyu tavsiye etti satıcı. gömleği tamamen kırıştırıp havada buharla ütüledi ben çok beğendim. ama tefalle arasında çok aşırı fiyat farkı var. hep ucuz mal alacak kadar zengin değilim derim. bu beni düşündürüyor. tek kötü yanı su haznesi kendinde. çıkartıp alamıyorsun.

merhaba
bende buhar kazanlı ütü araştırıyordum hatta konu açmıştım ama hiç cevap veren olmadı:)))
benim ütüm philips azurdu çok memnundum düştü bozuldu.buhar kazanlı ütü araştırdım ve sonunda delongi aldım ve çok memnunum.en önemli avantajı sana zaman kazandırıyor.tamam philips de güzeldi ama bu daha kısa sürede ve zevkle yapıyosun tavsiye ederim.bu arada bence tefal alma annem 2 kere tefal aldı hiç memnun değil sadece markaya para veriyosun

bu ütünün markası ne..buharı çok iyi diyorsunuz yani..

canım tefal markası...yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum çookta memnunum...
buhar kazanı hem süper hemda ütü çok hafif...sevmezdim ütü yapmayı ama şimdi zevk alıyorum ben...tavsiye ederim...

arkadaşlar merhaba,
bende memnun olduğum ütüden bahsetmek istiyorum.yeni alacaklara fikir vermiş olurum hem :KK66: philips'in buhar kazanlı ütüsü gc7330 modelinden aldım ve kesinlikle tavsiye ediyorum.ayrıca bu ürünü almak isteyen olursa ürünü alırken bana vrilen 75 tl lik hediye çeklerinden var isteyene verebilirim :KK66: bu çeklerle de istanbul ve izmir'in belirli philips şubelerinde ve hepsiburada.com sitesinden alabiliyorsunuz..

Son düzenleme:
kesinlikle tefal. bütçene göre alabildiğin en son çıkan ürününü alırsan memnun kalırsın.

her ütü konusunda yazdım bunu nerede ütü görsem yazarım kesinlikle philips al azur serisinden çok güzel çok memnunum

X